Intro-Psychopata?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: highwind »

Dafuq jut happened? Drim. Jakby co, to ja naprawdę będę tęsknić [peace-bro-fistbump]. Szerokości w przestworzach. Na ziemi też, a co.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Agon »

Drimlajner, gdyby wszyscy myśleli tak jak ty, to w internecie i w ogóle gdziekolwiek nie istniałyby żadne dyskusje. To forum cię potrzebuje. To forum potrzebuje każdej chętnej do dyskusji osoby.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Drim »

Niestety nikt nie myśli tak jak ja. Dlatego internet pełen jest kretynizmów typu: homeopatia, horoskop, eneagram, UFO, wpływ gwiazd na koniunkturę na giełdzie i inne na które ogólnie rzecz ujmując nie jest rzeczą inteligentną poświęcać swój czas.

...a kończąc na gościu który nie czuje emocji.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Agon »

To jeszcze dla uściślenia dodam, że rzekł to INTJ z balansem T do F - 100/0. Drimlajner, ale z ciebie cyborg, a gdzie uczucia, gdzie pasja, gdzie namiętności? Jeszcze mi napisz, że nie wierzysz w Boga, Jego łaskę i miłosierdzie oraz że nie wierzysz w Miłość.

I dlaczego enneagram uważasz za głupotę porównywalną z horoskopem, a już takie MBTI uznajesz?
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Drim »

Ciągle rozkminiam MBTI i jeszcze się waham czy to głupota czy jednak bardzo proste działające urządzonko.

Dobra.

Balans T/F - 100/0 nie oznacza, że nie umiem się kierować emocjami. Choćby tutejszy temat. Poświęciłem swój czas i ktoś mnie oszukał - zdenerwowałem się. Autor tematu zaczął się plątać w zeznaniach a my mu wtórować to już totalnego wpienienia nabrałem.

Był szlus, mam was dosyć, idę stąd !

Czyli mimo balansu T/F - 100/0 umiem kierować się emocjami.

Poza tym, powiem, że czerpię swoją wiedzę z książek. Decyzja o czytaniu ich nie wynika z chłodnej analizy a z tego, że lubię dotyk papieru i relaksuje mnie leżenie w łóżeczku z ciekawą książką w ręku. Emocje jak ta lala.

Czyli, nic nie jest takie proste jak się na początku wydaje :D
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Agon »

Ale dlaczego enneagram tak nisko oceniasz? Dla wielu ludzi enneagram jest lepszy od MBTI.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2137
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: Drim »

A odpowiem ci w temacie enneagramu.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Intro-Psychopata?

Post autor: So-ze »

MBTI to w sumie zasługa Junga, który chyba jest razem z Freudem w czołówce jeśli chodzi o badanie ludzkiego zachowania. Facet od Enneagramu to jakiś Chilijczyk, który prowadził jakieś treningi psychiczne na pustyni.
ODPOWIEDZ