weekend z ekstrawertykiem

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

Kuzynka ekstrawertyczka zaprosiła mnie do siebie na weekend. Zgodziłam się, bo jest to dobra okazja, żeby wyjść do ludzi i przy tym pokonać jakieś swoje lęki, zawsze to jakiś krok do przodu. Tyle, że trochę mnie to zaczęło przerażać...
Kuzynka chcę mnie zabrać na imprezę, pewnie będzie jakaś rundka po klubach...A ja jak przystało na intro za tak dużymi imprezami nie przepadam, chyba że w swoim sprawdzonym towarzystwie. A tu, oprócz kuzynki nikogo znać nie będę, z resztą nawet z kuzynką wcześniej nie utrzymywałam kontaktu. Z jednej strony to dobra okazja, by kogoś poznać, choć z moimi umiejętnościami interpersonalnymi to będzie ciężko...a z drugiej strony to chyba się tego boję, bo pewnie i tak będę siedzieć cicho i nie będę umiała się wyluzować :/
No i jeszcze ubrać się jakoś trzeba na taką imprezę, sukienka i obcasy? :? Jakoś tego nie widzę :(

Ale decyzja już zapadła, jestem już umówiona i nie ma odwrotu...także życzcie mi powodzenia, żebym jakoś ten weekend przetrwała :P
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: highwind »

To twoja kuzynka, prawie że siostra. Jej się spytaj jak się masz ubrać. A co do sposobu spędzania czasu, to nie możesz jej spytać, czy może delikatnie zasugerować, że wolałabyś domówkę? Powodzenia :P
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: Coldman »

Jeśli akceptujesz alkochol , to polecam kilka głębszych , bardzo pomaga , nie myśli się tak o tym wszystkim , stres opada
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

no bez procentów to na pewno się nie obejdzie; byle nie przeholować bo też będzie nie dobrze :P
highwind nie bardzo wiem jak miałabym jej to zasugerować, no i też nie chcę jej odmawiać. No ale może jak już się spotkamy to w rozmowie jakoś uda mi się tą kwestię poruszyć. No i mam zabrać sukienkę jak lubię, sukienki może i nawet lubię, za to nie bardzo lubię imprezy gdzie wszyscy są odstrzeleni jak na weselu...Pewnie i tak pójdę w spodniach :evil:
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: Coldman »

Wiesz tym skromniej się ubierzesz , tym mniej będziesz przyciągać facetów a to się równa = Święty spokój
Bądź skromna ale zadbana, piękno tkwi w prostocie.
W czasie imprezy wychodź do łazienki i tam nabieraj energii na następne minuty, możesz też poprosić kuzynkę o spacer. Zawsze te kilkanaście minut minie
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

Dzięki za rady :D
no to w drogę, nie długo się okaże co z tego wyjdzie
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: highwind »

Eeee, Pani ainos. Poprosimy o relację z weekendu. Wspomnienia przyjemne, czy traumatyczne?
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: Demon Hunter »

Może weekend jeszcze trwa :mrgreen:
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

:lol:
uczucia raczej mieszane mam :)

zaczynając od początku - u kuzynki nocowała także jej przyjaciółka, o czym mnie nie uprzedziła wcześniej, no ale okej. Później przyszła następna koleżanka i dopiero koło północy wyszłyśmy z mieszkania. Akurat była klubowa noc, ale w sumie byłyśmy tylko w dwóch klubach...generalnie trochę masakra :P W tych klubach był taki tłok, że ani nie szło się normalnie ruszyć, ani potańczyć, człowiek przy człowieku :shock: Nawet dobrze, że były te jej koleżanki, bo przynajmniej nie byłam sama, kiedy kuzynka zajmowała się płcią przeciwną.
W sobotę poszłyśmy na spacer, ale z kolejną koleżanką. One gadały o swoich znajomych, a ja nie wiedziałam o kim i o czym mówią ( z resztą co mnie to interesuje?!) także trochę nie fajnie. Później byłyśmy na obiedzie u jakiejś ciotki (nie mojej), a wieczorem znów na imprezę. A tam kolejni znajomi kuzynki...Na początku było całkiem spoko, ale później zrobiło się tak tłoczno, że musiałam wyjść na zewnątrz, bo miałam już dość. Poniekąd była to też ucieczka przed jednym z kumpli kuzynki. Na zewnątrz oczywiście też tłumy, ale zdecydowanie bardziej przyjemnie. Trochę posiedziałam sama, trochę pogadałam z jakimiś chłopakami, którzy się do mnie dosiedli i akurat to wspominam miło. A do klubu już z powrotem nie wchodziłam. W niedziele powrót do domu, choć kuzynka chciała mnie zatrzymać do poniedziałku; ale to by było chyba już za wiele :P
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: Coldman »

Numer telefonu widzę że rozdany
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: highwind »

Nie dałaś się. Nie poniósł cię melanż koleżanko :) Nie dowiesz się co straciłaś. Ale jest przyszłość przed tobą ;)
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

@ Coldman a skąd taki wniosek?
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: Coldman »

ainos pisze:Trochę posiedziałam sama, trochę pogadałam z jakimiś chłopakami, którzy się do mnie dosiedli i akurat to wspominam miło.
No z tego :)
Tak się bałaś , a to tak szybko minęło
Dla intrusiów czasem takie wypady są bardzo potrzebne
Awatar użytkownika
ainos
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:33
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISFJ/ISTJ
Kontakt:

Re: weekend z ekstrawertykiem

Post autor: ainos »

i tu jesteś w błędzie, nie rozdaje swojego numeru każdej osobie, z którą pogadam na imprezie :P
a z tym, że są potrzebne to akurat masz rację :)
happiness only real when shared
ODPOWIEDZ