Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
modest
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2014, 15:57
Płeć: mężczyzna
MBTI: introwertyk

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: modest »

dziekuje za odp A po co mi lekarz psychiatra przeciez lekarz psychiaatra jak przepisujac leki nie zamierza Tobie pomoc tylko uzaleznic od lekow. Nie uszukujmy sie ale gdyby leki dzialaly firmy farmaceutyczne by splajtowaly , rzeczywistosc jest okrotna, ale nikt Tobie niepomorze jak sobie sam niep omorzesz, po za tym borderline ma wiele zalet :)
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: Dant3s »

Jakie zalety? Ja TU widzę głównie same wady
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: Drim »

Nie rozumiem jak można zaburzenia osobowości rozpatrywać w aspekcie zalet i wad.

Żalisz się na osobowość lękliwą / nerwicową (fobię społeczną) i osobowość chwiejną emocjonalnie typu borderline, oba to zaburzenia psychiczne które utrudniają albo nawet aż uniemożliwiają funkcjonowanie w społeczeństwie. Kontaktując się ze specjalistą który zajmuje się medycyną psychiatryczną i dobierając odpowiedni model terapeutyczny można popracować nad poprawą jakości życia. Akurat w tym temacie poruszamy aspekt funkcjonowania w społeczeństwie. Tak, nad tym też można popracować.

A o przyszłość koncernów farmaceutycznych to ty się nie martw. Produkują szereg substancji chemicznych począwszy od tych używanych w medycynie niekonwencjonalnej, kończąc na takich którymi strzela się we wrogich żołnierzy, przechodząc przez szereg substancji których codziennie używa się w medycynie i jakoś końca istnienia owych podmiotów na rynku ani nie widać ani nie słychać
A po co mi lekarz psychiatra przeciez lekarz psychiaatra jak przepisujac leki nie zamierza Tobie pomoc tylko uzaleznic od lekow.
Może zacznijmy od początku.

Kto zdiagnozował u Ciebie zaburzenia lękowe / nerwicowe oraz zaburzenia na tle emocjonalnym konkretnego typu ? Psycholog ? Autodiagnoza ? Prof. dr hab. inż. Google ?.
modest
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2014, 15:57
Płeć: mężczyzna
MBTI: introwertyk

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: modest »

Jesli chodzi o diagnoze to lekarz psychiatra i psycholog, a raczej kilku psychologow.


Jaki zalety ma bordeline, hmm chociazby w aktorstwie znasz jakiegos aktora nie mowi o Mroczkach tylko o prawdziwych aktorach jak John Deep Meryl Streep Angelina Joli kto z nich nie mial BPD. Borderline to power pod warunkiem ze jest dobrze kontrolowany! a leki nie usuwaja przyczyny choroby tylko maskuja objawy na jakis czas by potem znowu wrocic i je brac. Czy to show-biznes czy czy..... wszedzie jest jakis biznes firmy farmaceutyczne tez chca zarabiac wiec klient zdrowy to klient stracony :wink:
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: Drim »

John Deep Meryl Streep Angelina Joli
Och, masz ich kartoteki medyczne ?

Leki nie są od usuwania przyczyny, leki stabilizują pracę mózgu. W terapii fobii społecznej stosuje się leki do hamowania lęku społecznego. Nad przyczynami powstawania poszczególnych zachowań pracuje się poprzez terapię.

Długotrwałą.

Borderline to power pod warunkiem ze jest dobrze kontrolowany!
A kontrolowanie borderline oznacza uczęszczanie na terapię osobowości chwiejnych emocjonalnie u lekarza psychiatry i stosowanie się do zaleceń.
modest
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 24 lis 2014, 15:57
Płeć: mężczyzna
MBTI: introwertyk

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: modest »

Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: Drim »

Acha :D :lol:

Dobra, no popatrz. Nawet tam piszą że co niektórzy chodzą na terapię.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Skrajny introwertyk zawod FRYZJER

Post autor: Agon »

modest pisze:dziekuje za odp A po co mi lekarz psychiatra przeciez lekarz psychiaatra jak przepisujac leki nie zamierza Tobie pomoc tylko uzaleznic od lekow. Nie uszukujmy sie ale gdyby leki dzialaly firmy farmaceutyczne by splajtowaly , rzeczywistosc jest okrotna, ale nikt Tobie niepomorze jak sobie sam niep omorzesz, po za tym borderline ma wiele zalet :)
Kaleka umysłowa i ortograficzna. Leki pomagają, wiem to z doświadczenia, bo moja matka leczyła się na depresję, moja koleżanka na fobię społeczną i depresję - w obu przypadkach pomogły leki. Gdyby leki nie działały, firmy farmaceutyczne nie miałyby czego sprzedawać. Zaniechanie leczenia kończy się często pogłębianiem choroby, albo nawet samobójstwami. Nie pisz na temat na który nie masz pojęcia, bo jeszcze komuś zaszkodzisz.
ODPOWIEDZ