Introwertyk się dziwi...

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: So-ze »

Może Freud Ci to wyjaśni lol.
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: NoxVurme »

Ja spróbuje może nie jestem Psychologiem czy filozofem :P. Co do papierosów sam pale około 15 lat i nie jestem z tego dumny ale z drugiej strony wolę korzystać z życia nawet w taki sposób destrukcyjny niż wcale . Co do reklam i seksu to kilka słów wyjaśnia fenomen ; Kapitalizm, Znieczulica , Wyścig szczurów .
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
twarda intro
Introwertyk
Posty: 123
Rejestracja: 10 wrz 2013, 20:04
Płeć: nieokreślona
MBTI: 100% ekstrawertyk

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: twarda intro »

NoxVurme pisze:Ja spróbuje może nie jestem Psychologiem czy filozofem :P. Co do papierosów sam pale około 15 lat i nie jestem z tego dumny ale z drugiej strony wolę korzystać z życia nawet w taki sposób destrukcyjny niż wcale .
To jak chcesz korzystać z życia to może od razu z grubej rury: hera, koka, hasz, LSD :lol:
a palenie papierosów to korzystanie z życia?
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: NoxVurme »

Nie ukrywam nie byłem grzeczny kiedyś dlatego tylko teraz w ten sposób korzystam :D.
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: tanczacawdeszczu »

So-ze pisze:Śmierdzą? A o mentolach ktoś słyszał?
Przecież przy paleniu w pomieszczeniu nie tylko usta śmierdzą od papierosów ale włosy, ubranie więc na co mentole :D
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: So-ze »

To brawa dla tych co palą w pomieszczeniach. Tj. w zakopconym klubie spoko ale w domu - nie.
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: tanczacawdeszczu »

So-ze niektórzy palacze i w domu palą bo przecież im to nie przeszkadza. A związek z palaczem samemu nie paląc to gehenna dla mnie:)
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
lukasamd

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: lukasamd »

No właśnie o to chodzi... że dla niepalącego, druga połówka paląca może być niezbyt miłym doświadczeniem. Oczywiście wcale nie musi. Każdy z nas ma inny poziom tolerancji. Skromny będę i powiem, że mój w tym wypadku wynosi zero :)
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: NoxVurme »

Dziwi mnie ostatnimi czasy w moim otoczeniu sympatia do Organizacji ONR . Ich program jest wręcz żywcem ściągnięty z Main Kampf fakt jest ugładzony ale i tak jest Anty-Ludzki w każdym aspekcie . Fakt wolność słowa ale chyba jakaś etyka ludzka ich obowiązuje prawda? Co o tym myślicie?
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: So-ze »

ONR? Ich się w ogóle traktuje poważnie?

Obrazek

Jak przeglądam zdjęcia w Google to to banda łysych debili jest :P Może po prostu tak się starają media ich ukazać, co nie zmienia faktu, że oprócz dawania w mordę nic więcej nie chcą zrobić. Co oni mogą wiedzieć o polityce. Na Ruch Narodowy też nie ma co głosować. To samo z Korwinem. Cofnął by Polskę w rozwoju do XIX wiecznych Niemiec. Nie czytałem Main Kampf ale facet w liceum powtarzał, że same kretynizmy są tam wypisane.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: Sorrow »

NoxVurme pisze:Dziwi mnie ostatnimi czasy w moim otoczeniu sympatia do Organizacji ONR . Ich program jest wręcz żywcem ściągnięty z Main Kampf fakt jest ugładzony ale i tak jest Anty-Ludzki w każdym aspekcie . Fakt wolność słowa ale chyba jakaś etyka ludzka ich obowiązuje prawda? Co o tym myślicie?
A w jakim otoczeniu jesteś?
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: apohawk »

Też się zastanawiam, co to za otoczenie. Musiałem wygooglać, aby sprawdzić, co to za skrót :)
Jest i 'deklaracja ideowa' http://onr.com.pl/deklaracja.html. Nie nazwałbym jej anty-ludzką w każdym aspekcie. Np. te mi pasują:
5. Zwrócenie rodzinie, jako najcenniejszej części narodowej wspólnoty, jej podstawowych praw i wyłączności w decydowaniu o wychowaniu jej najmłodszych członków, które są obecnie zawłaszczane przez system socjal-liberalny usiłujący zrównać związek kobiety i mężczyzny z parą homoseksualną.

6. Ułożenie stosunków z innymi nacjami wyłącznie poprzez prymat interesów Narodu i Państwa Polskiego, a nie państw obcych, międzynarodowych zrzeszeń i organizacji.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: So-ze »

apohawk pisze:Też się zastanawiam, co to za otoczenie. Musiałem wygooglać, aby sprawdzić, co to za skrót :)
Jest i 'deklaracja ideowa' http://onr.com.pl/deklaracja.html. Nie nazwałbym jej anty-ludzką w każdym aspekcie. Np. te mi pasują:
5. Zwrócenie rodzinie, jako najcenniejszej części narodowej wspólnoty, jej podstawowych praw i wyłączności w decydowaniu o wychowaniu jej najmłodszych członków, które są obecnie zawłaszczane przez system socjal-liberalny usiłujący zrównać związek kobiety i mężczyzny z parą homoseksualną.

6. Ułożenie stosunków z innymi nacjami wyłącznie poprzez prymat interesów Narodu i Państwa Polskiego, a nie państw obcych, międzynarodowych zrzeszeń i organizacji.
Po to powstała EWWiS żeby kraje miały wspólne interesy i nie powtórzyła się II wojna światowa :roll: jak wiadomo pokolenie, które pamięta te czasy prawie wymarło więc chyba potrzebna jest III.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 299
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: apohawk »

Nie rozumiem celu uwagi o IIIWŚ. Takich wojen już nie będzie, są nieopłacalne. Teraz wojny toczy się inaczej, patrz Ukraina albo Irak. Nieopłaca się podbijać krajów, lepiej je uzależniać i traktować jak kolonie, patrz Polska.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: So-ze »

Wtedy też do władzy w Europie dochodziły "prawicowe" partie drogą rewolucji, które na ogół rezerwuje sobie lewica, po latach niezadowolenia ekonomicznego (kryzys w USA). Nawet jeśli nie światowa, to może europejska, jeśli ludzie tacy jak Korwin dojdą do władzy i puszczą wodze fantazji.
ODPOWIEDZ