Idealna praca dla introwertyka

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Kaw
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 12 maja 2017, 19:49
Płeć: nieokreślona

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Kaw »

Pomidor pisze: 18 cze 2017, 9:35 Ładnie to brzmi, ale niestety realia są inne. Gdy musisz na siebie zarabiać a mamusia nie chce cię już utrzymywać, to nie masz za dużego wyboru i jeśli szybko nie znajdziesz pracy swoich marzeń, to łapiesz się za cokolwiek byle byś miał co do gęby włożyć.
Tak, tylko nie należy stać w miejscu. Jeżeli znajdziesz prace, która nie sprawia ci satysfakcji, to rozwijasz się, chodzisz na szkolenia, zdobywasz wiedzę, starasz się złapać jakieś umiejętności, aby się zbliżyć ku pracy swoich marzeń. Zawsze należy iść ku lepszemu, nie można stanąć w miejscu i powiedzieć, że dalej mi się nie chce. Nie ma co się poddawać, stanie w miejscu tylko pogłębia stagnacje.
Piękna_a_może_bestia

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Piękna_a_może_bestia »

Hej, ja jestem typowym przykładem człowieka, który idzie do swojej pracy jak na skazanie... Lubie pracę z ludźmi ale ciekawymi, miłymi i uśmiechniętymi. Obecnie pracuje z 6 babami, które są sfrustrowane swoim życiem i mają po 45 lat na karku...Mam wrażenie, że wszystkie przechodzą menopauzę na raz.. nie wiem jakie znaleźć wyjście z sytuacji ponieważ nie mogę narzekać na złe pieniądze, mam swoje biuro ale praca sama w sobie w ogóle mnie nie interesuje. Jestem osobą kreatywną, uwielbiam burze mózgów, reklamę, marketing a siedzenie w urzędzie... okropna męka. Wymarzona praca? Własna firma, która mogłaby być pracownią i wylęgarnią projektów, usług z zakresu social media, copywriting... ahh aż wzdycham jak o tym myślę..
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: ewka »

Zanim uzbierasz na ta swoja firme, to zostan do tego czasu tam gdzie jestes.
Piękna_a_może_bestia

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Piękna_a_może_bestia »

to już wiem, niestety... w tej chwili możliwość zmiany pracy jest niemożliwa ale męka wielka ;|
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: ewka »

To dobrze bo dla mnie w pracy atmosfera to tez podstawa. A zawsze jest szansa ze wrócę któregoś dnia do Polski , po długim poszukiwaniu ( jak to u nas w kraju bywa) znajdę jakaś prace i wyląduje przy jednym biurku lub maszynie z tobą. A sprawiasz wrażenie zapatrzonej w siebie i nie liczącej sie specjalnie z innymi ludźmi osoby, czyli dokładnie takiej z jaka nie bardzo miałabym ochotę pracować. :P
Piękna_a_może_bestia

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Piękna_a_może_bestia »

Ohh do prawdy dziwne wnioski wysuwasz :D Daj znać jak będziesz wracać i gdzie znajdziesz ów pracę żebym to ja czasami nie wpadła na Ciebie :wink:
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: ewka »

Masz jak w banku. :)
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Des »

Ewka ,tak zareagowałaś jakbyś była jedną z tych, które pracują z Piękna_a_może_bestia ;x
Sama napisałaś, że atmosfera w pracy jest najważniejsza a tutaj użytkowniczka napisała, że u niej jest z tym kiepsko, bo te babki zachowują się jakby były sfrustrowane..

Idealna praca, to praca w bibliotece <3 :D albo pisanie książek, ale z tym to wiadomo jak jest.
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Coro »

Podobno praca w tym miejscu (magazyn z książkami) jest jak lekcja w szkole, ale ma też swoje dobre strony ;)

Obrazek
Piękna_a_może_bestia

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Piękna_a_może_bestia »

Des pisze: 20 cze 2017, 22:57 Ewka ,tak zareagowałaś jakbyś była jedną z tych, które pracują z Piękna_a_może_bestia ;x
Sama napisałaś, że atmosfera w pracy jest najważniejsza a tutaj użytkowniczka napisała, że u niej jest z tym kiepsko, bo te babki zachowują się jakby były sfrustrowane..

Idealna praca, to praca w bibliotece <3 :D albo pisanie książek, ale z tym to wiadomo jak jest.
Już nie chciało mi się tego "mówić" głośno ;)
A co do pisania książek to muszę się zgodzić, sama jestem na etapie pisania jednej i niesamowicie mnie to relaksuje, choć póki co nie przynosi to zysku w postaci paru zer na koncie hehe :)
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: ewka »

Coro pisze: 21 cze 2017, 1:05 Podobno praca w tym miejscu (magazyn z książkami) jest jak lekcja w szkole, ale ma też swoje dobre strony ;)

Obrazek
Widzialam kiedys filmik rekrutacyjny do jednego z magazynow w UK jako picker paker. Tam nie trzeba bylo lazic po calym magazynie, byly takie specjalne wozki, ktorymi sie podjezdrzalo. Do tego kazdy mial sluchawki w uszach przez ktore jakis koles mowil co trzeba wziasc i skad. Faktycznie nie ma szans sie do nikogo odezwac, a juz na pewno uciac jakas dluzsza gadke.


Des pisze: 20 cze 2017, 22:57 Ewka ,tak zareagowałaś jakbyś była jedną z tych, które pracują z Piękna_a_może_bestia ;x
Sama napisałaś, że atmosfera w pracy jest najważniejsza a tutaj użytkowniczka napisała, że u niej jest z tym kiepsko, bo te babki zachowują się jakby były sfrustrowane..

Idealna praca, to praca w bibliotece <3 :D albo pisanie książek, ale z tym to wiadomo jak jest.
Des nie mialam na mysli akurat tego posta, raczej caloksztalt.
Piękna_a_może_bestia

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Piękna_a_może_bestia »

"Des nie mialam na mysli akurat tego posta, raczej caloksztalt."



Całokształt? Po moich jednozdaniowych 6 postach jakie zdążyłam skomentować od tygodnia jak zapisałam się do grupy? :D Ocenianie ludzi po jednym zdaniu to pewna forma zaburzeń społecznych :wink: No cóż, nie będę z tobą polemizować, bo nie warto.
Awatar użytkownika
ewka
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 26 paź 2016, 22:57
Płeć: kobieta

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: ewka »

passssssssssssssssss
;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Coldman »

Dobra, bo to zmierza w złym kierunku.
Wróćmy do sedna tematu
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Idealna praca dla introwertyka

Post autor: Tomek0 »

A ja pracuję z ludźmi, dużą ilością ludzi, samych współpracowników mam parędziesiąt, przez cały dzień muszę mieć kontakt z większością z nich. Plus dodatkowo pracuję z klientami, telefonicznie meilowo, przyjmując ich na żywo i taka praca bardzo mi się podoba. Uwielbiam wręcz pracę z klientami, pomijając jakiś procent tych wku***ących, to większością ludzi bardzo miło jest zamienić kilka zdać poza tymi związanymi z ich celem odwiedzin firmy w której pracuję. I lubię swoją pracę :)
ODPOWIEDZ