Zarost

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
James Sunderland
Intronek
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2017, 14:43
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-T

Re: Zarost

Post autor: James Sunderland »

Rzeźbię sobie na gębie zarost bo wyglądam (a przynajmniej wydaje mi się) poważniej.
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Zarost

Post autor: Corpseone »

Zawsze chciałem mieć brodę, ale nie mam zbyt gęstego zarostu, mimo to postanowiłem zapuścić i dopiero w grudniu zacząłem i tak broda sobie rośnie, natomiast boki i wąsa raz na jakiś czas podgalam. Nie mam co do tego jakiegoś ciśnienia, jak się znudzi albo kiedyś wstanę i pomyślę "koniec z tym", to zetnę ;)
Rene

Re: Zarost

Post autor: Rene »

Natura obdarowała mnie buźką aniołka nieprzystającą chyba dorosłemu mężczyźnie, któremu bliżej do trzydziestki niż dwudziestki. Noszę brodę żeby nie wyglądać jak nastolatek, a ścinanie jej jest każdorazowo najgorszą decyzją w moim życiu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Zarost

Post autor: Nathas »

Jak tam chłopaki zaroślaki, @Rene jak się ogolisz to nie chcą piwa sprzedać? ;) Moja broda przekroczyła już magiczne 10cm i można ją chwycić całą garścią, przez pół roku tylko raz ją delikatnie wyrównałem. Mój pierwszy cel czyli goatee a'la Aaron Stainthorpe osiągnięty, kolejny to Kerry King \m/
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
Grajek
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 06 lut 2016, 10:33
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ

Re: Zarost

Post autor: Grajek »

Ja lubię swój zarost. Taki kilkudniowy, golę się na 3mm. Pewnego razu zapuściłem, spodobało mi się i już tak zostało. A że mam gęsty zarost po tacie to wygląda całkiem dobrze :D
"Zamykanie oczu na fakty nie sprawia, że nieprawda staje się prawdą, a prawda nieprawdą"
Rene

Re: Zarost

Post autor: Rene »

Nathas pisze: 20 lip 2020, 19:25 Jak tam chłopaki zaroślaki, @Rene jak się ogolisz to nie chcą piwa sprzedać? ;)
Zwykle sprzedają ale grożą paluszkiem :D
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Zarost

Post autor: bartek93 »

Ja średnio przepadam za zarostem, maksymalny, jaki toleruję to 3-dniowy, potem muszę się ogolić ;)
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
Awatar użytkownika
Ananas
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Poznań

Re: Zarost

Post autor: Ananas »

Mam, posiadam i może nie jest on najlepszy, ale bez zarostu wyglądałbym zdecydowanie gorzej. Więc niech sobie na spokojnie rośnie :p. Do tego chodzę co jakiś czas do Barbera, jak mam czas to przytnę brodę i wąsa, lekko przyczeszę częściej xd czy użyje szamponu do brody i olejku.
We wszechświecie więcej jest gwiazd niż ziaren piasku na dowolnej plaży;
więcej jest gwiazd niż sekund, które upłynęły, odkąd powstała ziemia;
więcej jest gwiazd niż dźwięków i słów wypowiedzianych przez wszystkich ludzi od początku świata."

-Neil De Grasse Tyson
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zarost

Post autor: Coldman »

Ostatnio zauważyłem, że muszę się częściej golić, bo mi coś zarost zaczął szaleć, a mnie od razu to denerwuje :D
tatankayotanka56
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2020, 13:44
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w5
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Zarost

Post autor: tatankayotanka56 »

Bardzo mnie denerwuje to że muszę się golić, a golę się co drugi dzień. Mam podrażnienia na szyi po goleni, jest ot mój wieczny problem. Uważam że najlepiej wyglądam z jednodniowym zarostem, bez zarostu i z dwudniowym jako tako a z 3-dniowym coraz bardziej jak dziad
ODPOWIEDZ