Tymczasowa zamiana z introwertyka na ekstrawertyka

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
slawek77

Tymczasowa zamiana z introwertyka na ekstrawertyka

Post autor: slawek77 »

Tak :) Wedlug mnie to jest mozliwe :)


1. Psychicznie, pomagaja kursy NLS albo NLP - ukonczylem ten drugi, na ze tak powiem "zaliczenie" musialem wykonac bardzo trudne dla mnie cwiczenie, zaczepic 3 przypadkowe kobiety i rozmawiac z nimi minimum 10 minut. Bylo to dla mnie MEGAwyczerpujace, ale przez reszte dnia bylem ekstrawertykiem. Ale z ogromna ulga wrocilem do swojej skory.

2. Farmakologicznie... nie wiem jak z kobietkami ale u facetow, wydaje mi sie ze introwertyzm jest zwiazany z poziomem testosteronu... Ja, w ramach eksperymentow ze swoja osoba, po tygodniu zazywania faktycznie w pewnym sensie zmienilem sie w ekstrawertyka. Chcialem poznawac ludzi, zaczepiac, tryskalem radoscia, bylem o wiele bardziej aktywny, rozmowny, szybciej wstawalem z lozka itp.

a moze ktos ma inne metody?
zmienna

Re: Tymczasowa zamiana z introwertyka na ekstrawertyka

Post autor: zmienna »

.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2008, 19:26 przez zmienna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Post autor: Akolita »

A ja zwyczajnie nie chciałabym niczego zmieniać. Ale temat ciekawy, może komuś to się przyda. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Kaziol
Introwertyk
Posty: 97
Rejestracja: 12 paź 2007, 15:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kaziol »

Co szamałeś w drugiej metodzie ? :D
Nie zwracaj uwagi na moje posty, nabijam do 100
ODPOWIEDZ