Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: higsa »

Piorun23 pisze:"Piorun, a co to za taki ptak co go widziałem? Taki mały i śpiewa jakoś tak tiu tiu" :roll:
Nie mówiąc o pytaniach w stylu "jak wytępić szczypawki?, jesteś biologiem to pewnie wiesz takie rzeczy"
A to tylko mała próbka :mrgreen:

Ludzie są cudowni :mrgreen:
To jak już jesteśmy przy pytaniach zawodowych, to paradoks z mojej dziedziny początkowo bardzo irytujący, lecz czlowiek jednak szybko sie przyzwyczaja, na wieść, że studiuję rusycystykę, słyszę:
"Przetłumaczyłabyś mi coś z litewskiego/łotewskiego/estońskiego?" :mrgreen:
Aż się miło człowiekowi robi, że jest świadom, że ZSRR juz nie istnieje :wink:
Agata pisze:Mam taki chytry plan, że od razu po stażu uciekam do Kanady. Dwie osoby na kilometr kwadratowy i można udawać, że nie spik inglisz - raj na ziemi :twisted:
Ok, to jak już sobie zamawiamy "swoje małe nieba-piekła" na przyszłość, to żebyśmy sie nie spotkali czasem, to ja już mowie, że Syberyjska tundra jest moja!!! W końcu od kilkunastu lat wbijam sobie do głowy парадигмы и идиоматы języka wielkiej siostry РОССИИ, choćby po to właśnie, żeby nie być zmuszoną do nawiązywania bilateralnych stosunków ze słowiańskimi sąsiadami przy pomocy niezawodnej pani tłumacz, zwanej Wódką, bo wątroba może na prawdę płakać rzewną żółcią, wynikającą, chociażby z różnicy w procentach :D.
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Kamil »

hiksa pisze: Ok, to jak już sobie zamawiamy "swoje małe nieba-piekła" na przyszłość, to żebyśmy sie nie spotkali czasem, to ja już mowie, że Syberyjska tundra jest moja!!!
Nie zgadzam się! Kiedyś sam pisałem o Rosji/Syberii!..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: higsa »

Kamil pisze:Nie zgadzam się! Kiedyś sam pisałem o Rosji/Syberii!..
O nie! Ja zgłaszam veto! :x
To ja pierwsza wspomniałam o Syberii w temacie o ziemi obiecanej, albo jakoś tak. Jasne? :evil:
Ale, żeby nie doprowadzać do konfliktu wewnątrz "introwertycznej rodziny" to proponuje rozwiązanie. Syberia jest duża. Ja uderzam na Kołymę, a konkretnie jej północną część. Tobie do wyboru zostaje pozostała część terenów zsyłkowych. Byle nie za blisko mnie, Więc jeśli myślałeś o Jakucji, to wschodnia część odpada, a w pozostałeś części możesz sie osiedlać gdzie chcesz, ok?
No, to ja lecę ustawiać się w kolejce po wizę :wink:

Dalszą dyskusję na ten temat proszę kontynuować tutaj: http://forum.introwertyzm.pl/viewtopic. ... 843#p9843. - Inno
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Strangeve »

Ja uwielbiam torturować moich znajomych tekstami typu :

-Halo ! Tu Ziemia ! odpowiedz coś !
-co tam ?
-co powiesz ?
-weź nie zamulaj,Zuzia !
-dlaczego masz taką minę
-wyjdź do ludzi
-Zuzia,nie smęć

itp xd
Hardoczek

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Hardoczek »

Jakbym uslyszal takie pytania w jednej rozmowie, to pewnym jest, ze bym ponownie z ta osoba nie rozmawial. Ok, kazdy czasem spyta "jak tam" albo "co nowego", ale takie typu "nie smec sie"? Jak dla mnie rozmowa o niczym jest nie tylko pozbawiona sensu, ale tez zwyczajnie męcząca.
Awatar użytkownika
air
Pobudzony intro
Posty: 156
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:09
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: air »

Kiedyś nie wyszedł mi zjazd na bike`u i nieco się uszkodziłam. Kiedy wyszłam o kulach przed dom z nogą zagipsowaną po pupę i "zdartą twarzą" - sąsiadka, która jest przegadułą zapytała: -"Coś ci się stało?" Aż mnie zatkało. Burknęłam, że nic mi się nie stało i pokuśtykałam tak szybko jak tylko mogłam do domu :evil:
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Strangeve »

Nie ma to jak sąsiadki plotkarki xD. Zawsze dopadną ;>

Ja czesto na takie pytania daje dziesieciominutowe monologo a potem mama się wkurza i mówi,że nie muszę rozpowiadać wszystkiego co się dzieje w domu i w ogóle u nas xd

Hardroczek- takie teksty byly dlatego,że chciałam zobaczyć jak moja kumpela na to zareaguje i chciałam ją trochę wnerwić :twisted: .My się częstko wkurzamy na siebie i drażnimy się ale to w ramach żartów.
Awatar użytkownika
anana
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 30 paź 2009, 1:40
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: anana »

Strangeve pisze:Nie ma to jak sąsiadki plotkarki xD. Zawsze dopadną ;>
A najgorzej spotkac dawno nie widzianą ciocie albo rozgadana koleżaneczke z dawnej klasy czy coś. I weź tu powiedz co slychać... Czasami wole udac, że kogos nie widze:) wychodzę na niemilą.. ale taka konwersacyjka co tam u ciebie to wyssysacz energii
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Strangeve »

Ja tam lubię pogadać z koleżankami których dawno nie widziałam :D
Dzisiaj byłam z koleżanką od 16 do 20 w mieście i jakoś się nie czuję pozbawiona energii ;p
Jeśli już,to fizycznej. trochę się nachodziłam dzisiaj.
A rano przez 20 minut gadałam z panią(którą pierwszy raz widziałam) z psem na spacerze z moim terierem szkockim.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: qb »

Ja nie lubię jak ktoś nieznajomy zaczyna ze mną rozmawiać, albo spotykać ludzi, za którymi nie przepadam.
Czasami jak kogoś zobaczę to mam nadzieję, że tylko powiem 'cześć' i będzie po sprawie.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
anana
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 30 paź 2009, 1:40
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: anana »

qb pisze:Ja nie lubię jak ktoś nieznajomy zaczyna ze mną rozmawiać, albo spotykać ludzi, za którymi nie przepadam.
Czasami jak kogoś zobaczę to mam nadzieję, że tylko powiem 'cześć' i będzie po sprawie.
Też tak mam, tylko u meni zalicza się tu większość ludzi;p Ogólnei staram sie jednak zatrzymac na chwile, chociaz jak ktos zaczna nawijac, czesto wykorzystuje wymówke, ze się gdzies spiesze:P
tatarak
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2011, 14:30
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: tatarak »

Powtórzę po was, ale cóż ;)

- co jest?
- czemu się smucisz?
- okej?
- no co ci??
- czemu się tylko uśmiechasz? (i tu mi się nasuwa poniekąd odpowiedź "a co, mam chodzić poważna jak mumia?!")
- czemu się nie odzywasz?
- a teraz wszyscy czekamy aż ty coś powiesz :shock: (to mnie chyba najbardziej irytuje)


a ja mam ochotę zadać pytania innym ludziom (nie tylko ekstrawertykom), tak na przekór (bo chyba na ogół mi zwisa zachowanie innych ludzi nie wykraczające poza normy kulturalności):
- po co bez sensu gadacie o takich bzdurach?
- czemu ciągle krzyczycie?
- czemu ciągle śmiejecie się na cały głos bezsensownie?
- czemu wszędzie was pełno?
- gdzie zawsze tak pędzicie?
- a co mnie to obchodzi?
- a co was to obchodzi?
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: AnaElaine Joice »

Mnie denerwują pytania:

- Co taka smutna jesteś?
- Co taka sama siedzisz?
- Co tak nic nie mówisz?
- Co się tak tu chowasz? (na uniwerku mam taką swoją fajną wnękę :D )

Jest chyba jeszcze kilka, ale nie mogę sobie na razie przypomnieć.
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: cityCAT »

-BO LUBIE, ''KURDE''.

i się skończą pytania q;
Actually, I CAN
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Agon »

- Dlaczego się zachowujesz jakby cię nie było?
- Czemu nie dajesz żadnego znaku swojego istnienia?
- Dlaczego milczysz?
- Czemu nie odpowiadasz?
ODPOWIEDZ