Sposoby na stres

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Aga91
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 21 gru 2016, 23:16
Płeć: kobieta
MBTI: INFP-T

Re: Sposoby na stres

Post autor: Aga91 »

Z szybkim załatwianiem niektórych stresujących spraw też mam problem, bo lubię je odkładać w czasie.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Sposoby na stres

Post autor: Coldman »

Jedyny stres, który odczuwam to bardziej tremą bym to nazwał. Przed jakimś ważnym wydarzeniem się stresuje i myślę jak będzie.
Awatar użytkownika
Alice
Introwertyk
Posty: 82
Rejestracja: 30 lis 2016, 21:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sposoby na stres

Post autor: Alice »

Ja staram się kierować zasadą "miej wyrąbane, a będzie ci dane", dlatego też nie stresowałam się przed egzaminem w gimnazjum (a koleżanki niemal mdlały), ani przed maturą (tu mdlały i koleżanki i koledzy). Co będzie to będzie, zwykle staram się dawać z siebie co najlepsze, więc mam pewność, że zrobiłam wszystko co mogłam. Dopiero na studiach przyszedł czas na stres, ale to było przyczyną jednej konkretnej pani profesor, która odebrała radość studiów niemal każdemu na moim roku. Ale był to raczej stres motywujący (ileż rzeczy się nauczyłam czekając pod drzwiami gabinetu na swoją kolej!).
Długotrwałego stresu w swoim życiu chyba nie przeżyłam.

A nie, egzamin na prawo jazdy. Tak mnie wyniszczył, że moja pamięć obronnie chowa przede mną każde wspomnienie z tym związane.
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."
Patrycjusz
Rozkręcony intro
Posty: 280
Rejestracja: 08 sty 2015, 15:47
Płeć: mężczyzna

Re: Sposoby na stres

Post autor: Patrycjusz »

Destroy room

Wystarczyło mi 10 minut, a w pakiecie jest 45. To nie żart, działa. Póki co chyba tylko w Poznaniu, nie wiem nawet czy jeszcze aktywny.
Mistyk
Wystygł.
Wynik:
Cynik.
ODPOWIEDZ