styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Faramuszka »

Sorrow pisze:
MetalMan pisze:Jak się ma w perspektywie przebywanie w 40 stopniowych upałach, a na dodatek cała rodzina ma z ich długością problem, to nawet trzeba. :D
Generalnie jak parę osób w mojej rodzinie miało problem z moimi włosami to wylądowali na liście osób którym bym chętnie poderżnął gardło.
No i takie podejście to ja rozumiem :P
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

Jak facet może ściąć długie włosy bo "rodzinie przeszkadzają" ;-; To... to... nie można tak. Albo znam gościa, który ściął zayebiście długie włosy, bo mu niewiasta kazała. Durna kobieta. I że niby takie włosy nie są praktyczne, że w nich gorącą latem, że myć trzeba... leniwce z was tyle wam powiem, i to do tego dajecie sobą manipulować. :(
I kto by powiedział, że tacy delikatni i wrażliwi jesteście, na upierdliwości fryzury.
highwind: Potem miałem jeszcze epizod z warkoczem - wyhodowałem go aż sięgał pasa, po czym obciąłem go sam - nożem, żeby było bardziej dramatycznie
Mulan mi się od razu przed oczami pojawia, jak wzięła miecz ojca, i z dźwiękami burzy w tle i generalnym patosem, upitoliła sobie warkocz. I ponownie - co żeś ty narobił, do połowy chociaż mogłeś je ściąć to rozumiem, ale nieee, bo cza iść 'na całość'. :F
I faktycznie jak się podetnie mocniej włosy to przyjemne uczucie nie powiem, bo raz skróciłam o 15 cm. lżej itd. Ale teraz żałuję trochę, bo miałabym zaebiście długie włosy, a nie długie tylko. Mają swoje plusy i minusy, ale dzięki bogu, wszelkie pomysły ich drastyczniejszego skrócenia przechodzą mi szybciej niż chwytam nożyczki.
apohawk: Najlepsze są krótkie włosy, takie, za które nie można łatwo złapać i szarpnąć.
...a weźcie się wszyscy na łyso ogólcie, to będziecie happy. ;-;

PFF.
Podsumowując: długie włosy u facetów na ogół są zaebiste, a wami gardzę perfidnie. :C
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

Mulan mi się od razu przed oczami pojawia, jak wzięła miecz ojca, i z dźwiękami burzy w tle i generalnym patosem, upitoliła sobie warkocz.
No wrażenie było podobne :) Ale bez efektów atmosferycznych. I sam warkocz bardziej w stylu Anakina Skywalkera z Ataku Klonów, także inna stylistyka.
co żeś ty narobił, do połowy chociaż mogłeś je ściąć to rozumiem, ale nieee, bo cza iść 'na całość'. :F
Mężczyzna musi umieć podejmować trudne decyzje ;) To było trochę jak uśpienie ukochanego psa.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

Ale ukochanego psa nie usypia się dlatego, że ci przeszkadza i ci się znudził.
Usypia się jak to jest konieczne. :c
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: MetalMan »

Ja uśpiłem bo mógł mnie wciągnąć ze sobą do maszyny obracającej się z prędkością 3-4 tys rpm, notabene obrabiającą metal :D
Zresztą i tak bym nie wytrzymał w cieplejszym klimacie, bo nawet w Polsce przez włosy cały czas było mi gorąco.
A teraz Nie ma problemu, nawet preferuję krótkie, 1,5 cm, mniej problemów i wygodniej się czapkę nosi + można spać w dowolnej pozycji a rano wygląda się dalej tak samo :D
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

lea pisze:Ale ukochanego psa nie usypia się dlatego, że ci przeszkadza i ci się znudził.
Usypia się jak to jest konieczne. :c
To było konieczne. Spontaniczna potrzeba ducha, jak pisałem wcześniej. Zerwanie ze status quo, takie tam.
Awatar użytkownika
BatChat
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 29 lis 2012, 16:16
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: BatChat »

Ja chyba już w wieku 13 lat miałem krótkie włosy. Jakiś czas temu postanowiłem spróbować zapuścić trochę dłuższe. Wytrzymałem do długości mniej więcej 2,5 cm. :P Najgorsze były stojące kiczaki po wstaniu z łóżka i sprawdzanie fryzury po zdjęciu czapki. Nigdy więcej. :P
KapiX
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 16 maja 2010, 1:25
Płeć: mężczyzna

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: KapiX »

BatChat pisze:Jakiś czas temu postanowiłem spróbować zapuścić trochę dłuższe. Wytrzymałem do długości mniej więcej 2,5 cm. :P
Ja zdaje się jeszcze w podstawówce dotarłem do ~12 cm. Wtedy uważałem że wygląda to dobrze, ale z perspektywy czasu, jak tak sobie popatrzę na zdjęcia z tamtego okresu... nie, nigdy więcej. Jeśli miałbym teraz zapuszczać włosy, to tylko te na brodzie.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Sorrow »

KapiX pisze:
BatChat pisze:Jakiś czas temu postanowiłem spróbować zapuścić trochę dłuższe. Wytrzymałem do długości mniej więcej 2,5 cm. :P
Ja zdaje się jeszcze w podstawówce dotarłem do ~12 cm. Wtedy uważałem że wygląda to dobrze, ale z perspektywy czasu, jak tak sobie popatrzę na zdjęcia z tamtego okresu... nie, nigdy więcej. Jeśli miałbym teraz zapuszczać włosy, to tylko te na brodzie.
Podstawówka to nie jest dobry wiek na zapuszczanie włosów. Raczej liceum.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Czerwona »

Sorrow pisze:
KapiX pisze:
BatChat pisze:Jakiś czas temu postanowiłem spróbować zapuścić trochę dłuższe. Wytrzymałem do długości mniej więcej 2,5 cm. :P
Ja zdaje się jeszcze w podstawówce dotarłem do ~12 cm. Wtedy uważałem że wygląda to dobrze, ale z perspektywy czasu, jak tak sobie popatrzę na zdjęcia z tamtego okresu... nie, nigdy więcej. Jeśli miałbym teraz zapuszczać włosy, to tylko te na brodzie.
Podstawówka to nie jest dobry wiek na zapuszczanie włosów. Raczej liceum.
Jak komuś nie pasują dłuższe włosy lub źle się w nich czuje, to tak naprawdę żaden wiek nie jest dobry. Pomijając fakt, że ciało i twarz się zmienia z biegiem lat - a więc to, że ktoś dobrze wyglądał z długimi piórami w wieku 17 lat wcale nie znaczy, że tak będzie po 40, i odwrotnie, to, że ktoś źle wyglądał w LO nie znaczy, że kilka (-naście) lat później też będzie źle wyglądał. Najlepiej próbować wtedy, kiedy się ma ochotę i tyle (i mieć dobrego fryzjera, który to jakoś ogarnie).
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: highwind »

Najlepiej próbować wtedy, kiedy się ma ochotę i tyle (i mieć dobrego fryzjera, który to jakoś ogarnie).
Moją fryzjerką była Pani Grawitacja, a stylistą Pan Wiatr. Wyglądałem jak Jezus, co jest raczej częste dla długowłosych facetów nie przepadających za goleniem twarzy :P
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lea »

yey, ale Jezusowa uroda jest fajna :D Podobno każdy zna kogoś, kto wygląda jak Jezus. Ja nie znam nikogo takiego osobiście. :C Tragedia, istna tragedia.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: apohawk »

Ja mam takiego w pracy. Co kto lubi, mi nie chciałoby się utrzymywać takiej fryzury.
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Czerwona »

Takie długie włosy i gęsty zarost powodują lekkie wyizolowanie się. No i wbrew pozorom nie trzeba tego jakoś szczególnie utrzymywać, wystarczy szampon i grzebień.
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 298
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: apohawk »

Widzisz, a ja nawet grzebienia nie potrzebuję :P
No good deed goes unpunished.
ODPOWIEDZ