styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
jigokushoujo
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2015, 19:53
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w2
MBTI: INFP
Lokalizacja: Lublin\Lubartów

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: jigokushoujo »

Haha :D nie ma tak dobrze. Na moich studiach wykładają głównie kobiety :wink:
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Papaja »

So-ze pisze:Ja ubieram się na czarno, ale nie jak metal, w jakieś źle okrojone koszulki i wielkie bojówy, tylko tak... po dzisiejszemu :)
faceci ubrani na czarno i inne ciemne kolory sa zaje***,ja tam mam slabosc do tego typu ubioru czy taki
http://kobieta.wp.pl/gid,16092468,img,1 ... &_ticrsn=5
czy taki
http://schmoesknow.com/first-look-at-we ... ash/30051/
byle byl ciemny
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Corpseone »

Niestety nie jestem zbyt dbający o styl. Nigdy nie martwię się o to, czy dany kolor pasuje z innym. Po prostu nie znam się na tym, nie mam takiego wyczucia. Jedynym kryterium jest to, czy dobrze się w danym ubraniu czuję. Jeśli muszę, to oczywiście ubiorę się bardziej wyjściowo, ale w koszuli, w garniturze, pod krawatem czuję się fatalnie i tylko myślę, żeby jak najszybciej to z siebie zrzucić i przebrać się w coś komfortowego.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: qb »

Corpseone pisze:Jeśli muszę, to oczywiście ubiorę się bardziej wyjściowo, ale w koszuli, w garniturze, pod krawatem czuję się fatalnie i tylko myślę, żeby jak najszybciej to z siebie zrzucić i przebrać się w coś komfortowego.
Też tak miałem do czasu kiedy nie nauczyłem się dopierać ubrań pode mnie, czyli nie za dużych i nie za małych. Teraz wolę założyć koszulę niż bluzę, chociaż w bluzach dalej chodzę.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Donnerwetter
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2013, 20:45
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Donnerwetter »

Jestem wysoki i mega chudy. Znaleźć coś na szybko co będzie pasować na mnie? - keine szanse. Zakupy ubraniowe? Nienawidzę. A więc sytuacja tragiczna. Może i chciałbym wyglądać dobrze bo nie zwisa mi zupełnie, ale nie jest to takie proste.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Dant3s »

Donnerwetter pisze:Jestem wysoki i mega chudy. Znaleźć coś na szybko co będzie pasować na mnie? - keine szanse. Zakupy ubraniowe? Nienawidzę. A więc sytuacja tragiczna. Może i chciałbym wyglądać dobrze bo nie zwisa mi zupełnie, ale nie jest to takie proste.
Ile masz wzrostu?
Awatar użytkownika
Donnerwetter
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2013, 20:45
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Donnerwetter »

189 cm.

Tam miało być ,,nie zwisa mi TO zupełnie" oczywiście ;p
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Coldman »

Ja mam 188 cm mam 17 lat i na pewno jeszcze urosnę , nie czuje się jakiś wysoki
Docenisz że jesteś wysoki za kilkanaście lat , dzieci coraz większe rosną :)
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Dant3s »

Donnerwetter pisze:189 cm.

Tam miało być ,,nie zwisa mi TO zupełnie" oczywiście ;p
To przypakuj trochę :P mój brat ma 195 cm i od roku ćwiczy, wygląda o wiele lepiej niż przedtem :)
Ile ważysz?
Awatar użytkownika
Donnerwetter
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 02 cze 2013, 20:45
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Donnerwetter »

Ważę 74 kilo. Od niedawna (3 tyg) chodzę na siłownie i zdecydowanie lepiej się czuję ale efektów nie widać zupełnie. Nie nabieram masy mięśniowej ani grama i nie wiem o co chodzi. Ogólnie sporo się ruszam, ograniczam siedzenie przy kompie do minimum. Boję się ze po prostu mam taki program nastawiony w organizmie genetycznie i wiecznie bedę patyczakiem a nie ukrywam trochę mi to odejmuje śmiałości. Jak można być pewnym siebie chwiejąc się na wietrze? :D hehe, oczywiscie troche przesadzam ale jest w tym nuta prawdy.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Dant3s »

W 3 tygodnie to co najwyżej siły nabierzesz :P
lukasamd

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: lukasamd »

Nie da się trenować bez masy. Jak dla mnie to jesteś konkretnie chudy, bo sam mam 176 cm wzrostu i 84 kg wagi - z tym, że "rzeźbię" ją od jakiegoś czasu (choć to i tak kilka kg za dużo i na chwilę obecną nie mam już pomysłu, jak się ich pozbyć). Wiele zależy od typu budowy ciała, wiele od metabolizmu. Jeżeli chcesz ćwiczyć, to przy tej wadze jedz konkretnie i to bardzo konkretnie.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Dant3s »

lukasamd pisze:Nie da się trenować bez masy. Jak dla mnie to jesteś konkretnie chudy, bo sam mam 176 cm wzrostu i 84 kg wagi - z tym, że "rzeźbię" ją od jakiegoś czasu (choć to i tak kilka kg za dużo i na chwilę obecną nie mam już pomysłu, jak się ich pozbyć). Wiele zależy od typu budowy ciała, wiele od metabolizmu. Jeżeli chcesz ćwiczyć, to przy tej wadze jedz konkretnie i to bardzo konkretnie.
To nie jest zbyt dobry pomysł, zrobi się z niego tzw. skinny fat, niby chudy a "zalany" tłuszczem, nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy pchają w siebie ile wlezie robiąc tzw. masę(lub bulking, jak kto woli) a później mają problem ze zrzuceniem nadmiaru tłuszu, który się zebrał właśnie przez "masowanie".
Jeśli chcesz nabrać masy ale mięśniowej a nie tłuszczowej to potrzeba zbilansowanej diety, dużo ćwiczeń siłowych(nawet zwykłe pompki robione z głową działają cuda),i dużej ilości snu(bo właśnie podczas snu mięśnie się regenerują).
Nie ćwiczę na siłowni, bo najbliższą mam około 30 km od domu, robię za to program ćwiczeń "domowych" o nazwie P90x3.
90 dni, 30 minut dziennie, jest kardio, są ćwiczenia siłowe, nawet yoga jest :)
Za 3 dni kończę program i zaczynam drugą rundę :) Jestem całkiem zadowolony z efektów a byłbym jeszcze bardziej gdybym trzymał dietę :oops: :)
linaisznur

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: linaisznur »

ja juz nie wiem co zrobic... mam wrazenie, ze zeby byc atrakcyjnym to trzeb miec kupe kasy - ciuchy, silownia, pieniadze na to, na tamto, a jeszcze tearz trzeba sie dobrze prezentowac w internecie! kazdy podobno ma juz wlasna strone, bez tego ani rusz. dobrze, ze teraz moze byc tak tanio z hostingiem. i pozyczki brac tez moze byc tanio ;-)
draconiss
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 07 maja 2015, 1:15
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Toruń

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: draconiss »

U mnie to jest tak,że całkowicie nieświadomie i niecelowo wpasowuję się w jakąś tam modę czy trendy ale nie interesując się tym szczególnie.Po prostu ubieram się jak mi wygodnie,a ktoś inny mnie uświadamia i utwierdza w tym,że bardzo dobrze robię,bo tak akurat jest przy okazji modnie :D Ciuchy kupuję bez jakiś wielkich planów i namysłu w różnych miejscach,a potem w domu okazuje się dopiero,że mam jakiś komplet itd choć w chwili kupna w ogóle tak o tym nie myślałem i nie zdawałem sobie z tego sprawy :D Podobnie jest z jakimś sportem,siłownią czy jogą.Interesuję się tym i to uprawiam,bo mnie to ciekawi,a nie dlatego,że interesuje to też innych ludzi albo była,jest lub będzie na to moda.
ODPOWIEDZ