styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
AnaMarcela
Introrodek
MBTI: INFP-A

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: AnaMarcela » 16 mar 2018, 22:44

Najlepiej się czuję kiedy noszę legginsy i bluzkę. Czasem założę sukienkę. Lubię jasne kolory, kwiaty. Ubieram się tak jak lubię i nie zwracam uwagi na to, czy ktoś patrzy. Chcą niech patrzą. Kiedyś każde spojrzenie mnie strasznie peszylo. Obecnie się odchudzam i wychodzi mi to na dobre.

bartek93
Introrodek
Enneagram: 4w6
MBTI: INFJ

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: bartek93 » 03 maja 2018, 22:25

Jaki jest mój styl? Na pewno dosyć oryginalny. Często mam tak, że w głowie zrodzi mi się pomysł jakiegoś stroju i zwiedzam wtedy ciucholandy, wyszukując ciuszki, które mi się podobają i tak powoli kompletuję sobie strój. Moje ulubione kolory ubioru to czerń, bordo, fiolet i czerwień, uwielbiam łączyć je ze sobą, dlatego gdy było chłodniej, często chodziłem w skórzanej kurtce, bordowej bluzie z kapturem, fioletowych spodniach i butach z czerwonymi sznurówkami. No i od jakiegoś czasu stałym elementem mojego stroju są okulary przeciwsłoneczne. Zdaję sobie sprawę, że moje stroje mogą przyciągać spojrzenia, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Ważne, że ja się dobrze w tym czuję. Ogólnie przykładam bardzo dużą wagę do swojego wyglądu, dlatego nie pojawię się nigdy wśród ludzi niedogolony i nieuczesany. Bardzo zależy mi na tym, by być atrakcyjnym w oczach dziewczyn. I chyba mi się to udaje, bo często się za mną oglądają, że też nie odważyłem się do żadnej zagadać.

ODPOWIEDZ