Skroty myślowe w mediach z introwertyzmem w tle

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
bezimienny
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:20
Płeć: nieokreślona

Skroty myślowe w mediach z introwertyzmem w tle

Post autor: bezimienny »

[Cholera, nie mam pomysłu na zwięzły tytuł.]
Oglądałem dzisiaj wiadomości na polsacie i mówili m.in. o sprawie strażnika więziennego, który zastrzelił z kałasza trzech policjantów. Dla tych, którzy nie są zorientowani w sprawie zamieszczam link do wiadomości.
No i, ciekawie sobie materiał zmontowali. Najpierw wiadomo wyrok i uzasadnienie, ale potem pokazali wypowiedź (chyba) pani prokurator, która powiedziała, że to oskarżony faktycznie jest bardzo introwertyczną osobą, a później komentarz, dziennikarza, że jest chory psychicznie.
Ogólnie tak to wyglądało, że to introwertyzm jest tą chorobą, z powodu której rozstrzelał tych ludzi.
Mam nadzieję, że ktoś oglądał poza mną.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: qb »

Nie oglądałem wiadomości ale z tego co mówisz i jak to mówisz wychodzi jednoznacznie co chcieli przekazać dziennikarze. Przez to prawdopodobnie ciemnogród polski wyrobił już sobie zdanie na temat introwertyzmu, kolejny "chłopiec do bicia". Niewiele można poradzić na to. ten naród nie szuka wytłumaczenia spraw tylko czegoś, na co można zrzucić winę.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
bezimienny
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:20
Płeć: nieokreślona

Post autor: bezimienny »

Tzn. na innych kanałach powiedzieli, że gościu był bardzo podatny na stres, że żona się chciała rozwieść, tylko akurat na jednym się nie popisali. Może nie połączyli intro. z chorobą, ale podali te dwie informacje w jednym ciągu. które osoba nieobeznana w temacie może połączyć w jedną całość.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Post autor: Sorrow »

Co to znaczy bardzo introwertyczną? Tak na 200%, że się do nikogo nie odzywa, czy co?
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ