Co Was denerwuje?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Polan
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: Polan » 01 lis 2017, 12:59

zielona-żmija pisze:
31 paź 2017, 12:01
Ludzie palący papierosy na ulicy, zwłaszcza jak idą przede mną i dymem dostaję prosto w twarz.
Najgorzej jak idą tempem porównywalnym z własnym, gdzie by ich wyminąć trzeba przyśpieszyć, prawie biegnąć, lub niekomfortowo wolno dreptać by wyjść z tego ogona dymu. Albo geniusze co stoją w środku tłumu na czerwonym świetle i puszczają elektronicznego dymka...

Ledr
Wtajemniczony
MBTI: INFP

Post autor: Ledr » 01 lis 2017, 16:07

Nie lubię gdy ludzie mówią mi " Czemu się nie odzywasz?", po czym, gdy jestem w jakiejś grupce i chcę ( lub próbuje) coś powiedzieć, to i tak nie zauważają tego lub zlewają na to i dalej opowiadają jakieś głupoty.
Ogółem zresztą nie lubię takiego gadania dla gadania.

Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Enneagram: 4w5

Post autor: Kuqi » 01 lis 2017, 23:08

Ogólnie palacze, nienawidzę woni tytoniu.
Tępota - te wszystkie słodkie idiotki i idioci, których jedynym celem w życiu jest fota na instagrama z cyckami na wierzchu/wyrwanie jakiejś blachary na swój samochód/motor. Jak widzę przytłaczający brak inteligencji to robi mi się niedobrze. Przypomina mi się technikum, gdzie klasowe idiotki, cytuję (tak mówiły, słowo w słowo!), chodziły "obczajać bojsów ze sportowej" z nadzieją, że posiedzą im na kolanach. Serio traciłem wiarę w ludzkość dość często w tamtym okresie.

Wymuszone spotkania, na których nie chcę być, ale nie wypada się ulotnić bądź zwyczajnie nie mogę.
Rzucanie mięsem na każdym kroku, w zdaniu wypowiadając więcej wulgaryzmów niż innych słów.
Próbowania wpływania na mój charakter i podejście do życia, bo komuś to nie odpowiada.

Awatar użytkownika
manat
Intronek

Post autor: manat » 19 gru 2017, 22:22

- tłumy i bycie popychanym i w ogóle dotykanym przez obcych,
- ludzie, którzy przerywają mi moją wypowiedź,
- ludzie, którzy umawiają się na coś a potem zapominają o tym,
- głoszenie mądrości o mojej pracy przez osoby nie mające o niej pojęcia,
- spóźnianie się,
- moja rodzina,
- kiedy autobus jedzie wolniej niż moje tempo marszowe.

Awatar użytkownika
Hazaks
Intronek
MBTI: INTP

Post autor: Hazaks » 20 gru 2017, 1:05

-Gdy ktoś mi mówi "uśmiechnij się" albo "czemu
nic nie mówisz, obraziłeś się?"
-Dzieci z podstawówki i inne źródeła hałasu.
-Tłumy ludzi.
-Nadpobudliwe zachowanie pomieszane z głupotą
(np. skakanie, dziwne odgłosy) u ludzi w moim
otoczeniu.
-Tramwaje.
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator

Post autor: Coldman » 20 gru 2017, 23:57

Nie ma nic gorszego jak się nie wyspać
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Hazaks
Intronek

Post autor: Hazaks » 21 gru 2017, 0:01

Coldman pisze:
20 gru 2017, 23:57
Nie ma nic gorszego jak się nie wyspać
Jak się nie wyśpię to nawet nie chce mi się denerwować na fakt, że się nie wyspałem :lol:
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk

Post autor: Pomidor » 21 gru 2017, 14:39

Denerwują mnie ludzie, którzy nie potrafią przyjąć prawdy i wolą żyć w tych swoich kłamstwach. Wynika z tego, że denerwuje mnie większość ludzi :P

Awatar użytkownika
Tonhar
Intronek
Enneagram: 3w5
Kontakt:

Post autor: Tonhar » 21 gru 2017, 16:10

Denerwują mnie ludzie, którzy zamiast słowa "przepraszam" używają słowa "sorry" i innych angielskich zapożyczeń...
Za głupie błędy głupio się płaci...

Awatar użytkownika
Canis Latrans
Intronek

Post autor: Canis Latrans » 21 gru 2017, 19:25

Tonhar pisze:
21 gru 2017, 16:10
Denerwują mnie ludzie, którzy zamiast słowa "przepraszam" używają słowa "sorry" i innych angielskich zapożyczeń...
Niestety byś psychicznie ze mną nie wytrzymał, strasznie lubię mieszać pl/eng. Nie wiem dlaczego pro prostu lubię obcy język.

/////

Co mnie denerwuje? W skrócie to po prostu ludzie czy raczej to jacy są, jak się zachowują i co mówią. Nie będę się rozpisywał bo to trochę mogłoby zająć więc lepiej wymienię:

* Tacy którzy kłamią nawet z błahych powodów. Dodatkowo gdy złapać kłamcę nawet na gorącym uczynku to będzie się wypierał prosto w oczy.
* Nie uznających zdania innych. Osobiście mam w pracy takie osoby i szlak trafia podczas dyskusji. Typowe teksty "tylko tak ci się wydaje, ja kiedyś też tak myślałem, każdy w coś wierzy, zobaczysz zmienisz zdanie, swoje przeżyłem wiem lepiej, nie nie nie, to głupota". Nawet jak mówią same głupoty to i tak będą mnie przekonywać że wiedzą lepiej a ja jestem głupszy.
* Nie mających pojęcia czym jest szacunek i honor. Pomiatających innymi, mających się za lepszych.
* Śmierdzących leni co to najlepiej by siedzieli w łóżku 24/7 a jeszcze im usługiwać i wszystko robić za nich.
* Typowej młodzieży jaką widzę na na przystankach po lekcjach. Nie dość że język to jak zwykły margines społeczny to jeszcze te papieroski w rękach....

Awatar użytkownika
Nocnik
Intronek

Post autor: Nocnik » 22 gru 2017, 11:33

Własna bezsilność.
Gdy oczekiwania weryfikowane są przez doświadczenie ( gdy coś nie idzie kompletnie po myśli).
"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." - Carl Gustav Jung

Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk

Post autor: Pomidor » 22 gru 2017, 14:19

Tomek0
Intronek
MBTI: INFP-A

Post autor: Tomek0 » 22 gru 2017, 20:33

Pomidor pisze:
22 gru 2017, 14:19
https://www.youtube.com/watch?v=5pHDY7S-zmQ i wszystko na temat xD
Haha, dokładnie tak!

jestem narkomanem
Wtajemniczony

Post autor: jestem narkomanem » 31 gru 2017, 3:14

przeklęta bezsenność do tego stopnia że muszę uciekać do "narkotyków"

jubei
Rozkręcony intro

Post autor: jubei » 08 sty 2018, 1:56

Nie wiem czy wczesniej tego nie doświadczałem czy dopiero teraz to zauwazyłem, ale może to znak czasów a może po prostu mam taką kolezankę która robi to notorycznie, że jak z kims gadam to nagle ktos podchodzi i sie wtrynia w rozmowe z jakąś piedołą i rozwala mi całkowicie temat bo w ogóle nie chce mi sie gadać o tym co tamta osoba chce powiedzieć bo albo przyszła tylko sie pochwalić albo zapytać o jakąś głupotę co każdy wie.
Też mam tak że nie lubię klepania po plecach z równoczesnym popchnięciem do przodu, nerwa mi się robi z tego.
Nie cierpię tez obgadywania i plotkarstwa, gadania kto z kim kiedy i jak. Wiem wiem, przez to mam mało znajomych i nigdy nie wiem co sie dzieje wokół mnie.
A tak ogólnie to nienawidze chamstwa, głupoty i obłudy.
"Life's so unnecessary"

ODPOWIEDZ