Intro a fizjologia

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Intro a fizjologia

Post autor: AnaElaine Joice »

1. Moje tęczówki są wielokolorowe, mają też takie jakby wypukłe prążki układające się promieniście (przynajmniej tak to wygląda). Pewnie każdy takie ma, ale moję są bardziej wyraźne niż mojej siostry(Sprawdziłam! Ech, ta jej zdziwiona mina... :) ). Nie przypominam sobie żeby ktoś mówił że mam piękne oczy, ale osobiście uważam je za ładne.

2. Eeee... Chyba nie pluję podczas mówienia. :)

3. Dawniej traciłam nieco apetyt przed jakimiś egzaminami czy konkursami, teraz już nie.

4. Najczęściej mam zimne dłonie.

5. Nie lubię próbować nowych potraw.

6. Chyba tak. Zdarza mi się siedzieć sporo godzin dzień w dzień, jako że tego wymagają moje studia. Mam potem trochę zmęczone oczy, ale kto by nie miał.

7. Nie. Wolę łagodne.
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
ODPOWIEDZ