Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: MetalMan »

Cześć
Myślę, że introwertyków w Twoim otoczeniu jest bardzo dużo, tylko ciężko ich zauważyć. :wink:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Alien
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:23
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Alien »

Enigma mam podobnie, raczej żadnego nie spotkałem w życiu, a Tu jest ich chyba masa, tym samym witam Cię.
4w5,dodatkowo INTJ
Awatar użytkownika
Enigma
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2011, 11:46
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Enigma »

To jest właśnie dziwne. Na forum jest nas mnóstwo, ale w rzeczywistości już jakoś nie. Może to też wynikać z tego, że introwertycy świetnie się maskują.
Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie
Z. Herbert
Alien
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:23
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Alien »

Może, ale w szkole średniej raczej ich nie spotkasz.
4w5,dodatkowo INTJ
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Witam!

Post autor: Akolita »

Alien pisze:Może, ale w szkole średniej raczej ich nie spotkasz.
Prawda. Jak wszyscy wiemy, intro kończą edukację na podstawówce, lub od razu po gimnazjum idą na studia.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Witam!

Post autor: higsa »

No Akolita, tylko mi nie mów, że znasz jakiegoś introwertyka, który uczęszczał do szkoły średniej.
Jak tak to podaj namiary, chętnie zobaczę tego dziwaka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Padre »

higsa pisze:No Akolita, tylko mi nie mów, że znasz jakiegoś introwertyka, który uczęszczał do szkoły średniej.
Jak tak to podaj namiary, chętnie zobaczę tego dziwaka :mrgreen:
Moi.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Inno »

Padre pisze:
higsa pisze:No Akolita, tylko mi nie mów, że znasz jakiegoś introwertyka, który uczęszczał do szkoły średniej.
Jak tak to podaj namiary, chętnie zobaczę tego dziwaka :mrgreen:
Moi.
W klatkę i do cyrku go! Będzie stał zaraz obok kobiety z brodą i mężczyzny-gumy. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Witam!

Post autor: Akolita »

Inno pisze:
Padre pisze:
higsa pisze:No Akolita, tylko mi nie mów, że znasz jakiegoś introwertyka, który uczęszczał do szkoły średniej.
Jak tak to podaj namiary, chętnie zobaczę tego dziwaka :mrgreen:
Moi.
W klatkę i do cyrku go! Będzie stał zaraz obok kobiety z brodą i mężczyzny-gumy. :P
Serce rośnie, kiedy administrator kontynuuje offtop solidarnie z użytkownikami. :mrgreen:
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Padre »

Inno pisze:W klatkę i do cyrku go! Będzie stał zaraz obok kobiety z brodą i mężczyzny-gumy. :P
Będę się bronił, mam baniak z winem i nie zawaham się go użyć!
Akolita pisze:Serce rośnie, kiedy administrator kontynuuje offtop solidarnie z użytkownikami. :mrgreen:
Czasem trzeba przekonać resztę, że admin też człowiek ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Inno »

Akolita pisze:Serce rośnie, kiedy administrator kontynuuje offtop solidarnie z użytkownikami. :mrgreen:
Stres sesyjny przesuwa wszelkie granice. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
FaceDownUnder
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2011, 22:43
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: FaceDownUnder »

W gestii informacyjnej. To ja GłębokiNick który zapomniał hasła do swojego konta bo miał ustawione na auto logowanie :P
Pozdrawiam.
ufoludek
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2011, 15:32
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: ufoludek »

Enigma pisze:To jest właśnie dziwne. Na forum jest nas mnóstwo, ale w rzeczywistości już jakoś nie. Może to też wynikać z tego, że introwertycy świetnie się maskują.
Wątpię, czy nawet na forum mnóstwo. Gdy szukałem kogoś z mojego miasta, a jest to miasto wojewódzkie, to na tym forum udało mi się nawiązać kontakt tylko z dwoma takimi osobami, przy czym jedna wymieniła ze mną tylko jedną wiadomość i zamilkła. Tak więc sądzę, że na tym forum może zarejstrowało się wiele osób, ale tak naprawdę nie udzielają się i trudno tu z kimś złapać kontakt (co rozwiewa moje ostatnie nadzieje, że spotkam jakąś osobę rozumiejącą moje problemy).
Maczka
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2011, 17:06
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Witam!

Post autor: Maczka »

Witam wszystkich :) Olśniło mnie dziś w pracy i postanowiłam odszukać w sieci miejsca poświęconego introwertyzmowi. Ku mojemu zdziwieniu natrafiłam na nie już po paru sekundach, więc oto jestem. Mam nadzieję, że poznam tu interesujących ludzi i miło spedzę czas.
Alien
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 24 maja 2011, 11:23
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Alien »

Witaj, mamy nadzieję, że poznasz nas jak najlepiej tym samym zaspokajając swoje pragnienie dotyczące poznania interesujących ludzi. :D
4w5,dodatkowo INTJ
ODPOWIEDZ