Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
NoName01
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2014, 20:21
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: NoName01 »

Witam wszystkich, od dawna przyglądałem się temu forum ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto.
Nie jestem pewien swojego typu osobowości, określam się mianem ambiwertyka ( mam nadzieję, że mnie nie zjecie :P ), o spontanicznych odchyłach to w jedną, to w drugą stronę. Mieszkam w Białej Podlaskiej, jeżeli znajdą się jakieś osoby z Białej czy skądkolwiek indziej które chciałyby popisać/spotkać się, nie gryzę ( zazwyczaj ;) )
Interesuję się głównie literaturą fantasy, sci-fi też czytuję ale dużo rzadziej, trochę mangą i anime, poza tym lubię szachy ( marzy mi się partia szachów w której pionami byliby ludzie a "pojedynki" miedzy figurami rozstrzygano by przez pojedynek na broń larpową, uważam, że wbrew pozorom nie odebrałoby to grze aspektu strategicznego, kluczowa byłaby ocena przydatności bojowej figur, tak nieprzewidywalna rozgrywka byłaby dużo ciekawsza), ludzi którzy zmuszają mnie do myślenia oraz snucie naćpanych teorii z tymi ludźmi :D
Nie przedstawiłem się jeszcze, jestem Adam, licealista z Białej Podlaskiej, liczę na owocną współpracę ( alboco* ;P )
* wiem, że to niepoprawna forma ale wolę ją taką, uważam, że taki zapis lepiej oddaje sposób w jaki ja to wymawiam
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Zgłoś się do admina po rangę ambiwertyk
Awatar użytkownika
zan
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 02 gru 2014, 14:47
Płeć: kobieta
MBTI: INFP/ENFP
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: zan »

Cześć :) miło Was poznać ;)
Awatar użytkownika
filosofka86
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:35
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTP/ISTJ

Re: Witam!

Post autor: filosofka86 »

Witajcie.Mam nadzieję,że kiedyś Was poznam.
"Wszystko, co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy."-Seneka (III 26 • 4)
Awatar użytkownika
Serrit
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 06 gru 2014, 14:54
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Opole

Re: Witam!

Post autor: Serrit »

Witam wszystkich.
Ostatnio zacząłem szukać kontaktów z ludźmi których nie znam, a do tego wiadomo, najlepszy jest internet. Tak trafiłem na to forum. Nie jestem pewien czy jestem introwertykiem, ale posiadam na pewno dużo jego cech.
Teraz trochę o sobie:
Na imię mam Daniel, aktualnie studiuję w Opolu (choć pochodzę z południa województwa dolnośląskiego) i mam prawie 21 lat :). Jeżeli chodzi o zainteresowania to na pewno film w szerokim zakresie, książki ale tylko fantastyczne np "wiedźmin", lubię chodzić sobie po lesie bez celu (wiem dziwne), chciałbym pozwiedzać parę krajów poza naszym kontynentem, ale na pewno nie sam. Mam nadzieję w przyszłości poznać kogoś ciekawego (nie ukrywam, że marzę o poznaniu dziewczyny podobnej do mnie). No to o mnie wystarczy a ja jeszcze raz wszystkich witam :)
sergiusz
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2014, 15:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: Bóg jeden wie

Re: Witam!

Post autor: sergiusz »

Witajcie wszyscy razem i każdy osobno
Nazywam się tak jak się nazywam i mam tyle lat na ile nie wyglądam. Mieszkam w pięknej miejscowości z dala od Sosnowca i od kiedy sięgam pamięcią nie przepadałem za tłumami. Od czasu do czasu wracam w tłum, lecz głównie po to by przypomnieć sobie dlaczego nim gardzę.
Interesuję się wieloma rzeczami. Czasem mi się wydaję że zbyt wieloma i żadnej z tych dziedzin nie poznałem dogłębnie ale to inna historia.
Jestem introwertykiem i bardzo mi z tym dobrze. Szukam kontaktu z ludźmi o podobnym podejściem do samych siebie.
3majcie sie
- Żyjemy w trudnych czasach dla wrażliwych ludzi.
- Wrażliwym nigdy nie było łatwo...
Awatar użytkownika
ejpod
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 08 gru 2014, 1:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w3
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: ejpod »

Hej, witam wszystkich!

Jestem Andrzej, mam 20 lat, studiuję w Krakowie. Nie wiem po co żyję, po prostu nie znalazłem sensu życia lub zwyczajnie boje się go wyrazić. Jeżeli o mnie chodzi to lubię czytać książki związane z etyką, moralnością, filozofią, lubię oglądać dramaty i ogólnie dobre filmy. Wkurza mnie wiele rzeczy, które dostarcza mi bycie introwertykiem, ale ostatecznie nie jest to tragiczne. :(

Interesowałem się forum od jakiegoś czasu, ale nie dla tego, że je czytałem. Po prostu chciałem jakoś związać się z takimi samymi jak ja. Dziś czytając temat o skupieniu zdecydowałem się, że "podejmę z Wami współpracę" i zrobię konto. Nie wiem czy więcej będę komentować czy więcej będę pisać, ale postaram się nie zaprzątać Wam głowy i bacznie czytać.

Dziękuję, dobranoc )
Konradek
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2014, 10:45
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Konradek »

Jezdem Konrad. :D :( :? 8)
Xayan
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 22 wrz 2012, 18:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: Xayan »

Cześć. Nie wiem, czy powinienem tu pisać, bo nowy nie jestem, ale zaryzykuję.

Wróciłem po rocznej przerwie. Od tego czasu sporo się u mnie pozmieniało. Skończyłem liceum, przeprowadziłem się na drugi koniec Polski (Gdynia). Teraz pracuję (za całkiem nie najgorsze pieniądze) oraz studiuję zaocznie. Plan na przyszłość - skończyć studia i wyjechać do Szwajcarii 8) No, a jak ze Szwajcarią nie wyjdzie, to może być ewentualnie Kanada :D Ale to się bardzo zmienia, jeszcze jakiś rok temu marzyłem o Nowej Zelandii.

Od czasów przeprowadzki moje zadowolenie z życia bardzo wzrosło. Dużo fajniej żyje się "na własną rękę". Mam nadzieję w pewnym stopniu powrócić teraz do aktywności na tym forum. W sumie to nie wiem dlaczego rok temu nagle przestałem się tutaj odzywać. No, trzeba to nadrobić :D Zatem witam jeszcze raz :)
NoJa
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:49
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: NoJa »

witam, czytałem początkowe komentarze na tym wątku i mnie też to męczy, nawet nie ma mnie kto zaprosić na imprezę, zero przyjaciół nic.
Awatar użytkownika
kangoor
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 31 gru 2014, 22:21
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: pomorskie

Re: Witam!

Post autor: kangoor »

Też chcę się ze wszystkimi przywitać :D Od jakiegoś czasu przeglądam posty na forum, ale dopiero teraz zdecydowałem się założyć konto... no i to chyba tyle na początek. I przy okazji - jestem introwertykiem.
Awatar użytkownika
Lynx
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2014, 17:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam!

Post autor: Lynx »

Witajcie!

Jestem tu nowy :D

Cóż więcej.. introwertyk, mizantrop, aspirujący arcyzłoczyńca..
..z Sosnowca!

Muahahahhaah :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

PIERWSZY POST W 2015 ROKU!!!
WITAM! SOSNOWIEC? MIŁO POZNAĆ!
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Witam!

Post autor: So-ze »

Również witam Kochani! :)
Awatar użytkownika
ejpod
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 08 gru 2014, 1:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w3
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: ejpod »

O proszę, z Sosnowca :D

Witame :D
ODPOWIEDZ