Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
epitome torture

Re: Witam!

Post autor: epitome torture »

Chciałem tu przedstawić obszernie swój życiorys wraz z przyzwyczajeniami i upośledzeniami, ale spostrzegłem, że praktyka jest inna — krótkie powitania. Nie będę się więc wyłamywać.

Czołem!
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Zawsze możesz napisać oddzielny wątek
Lubimy tutaj takie historie :)
nutri

Re: Witam!

Post autor: nutri »

WItajcie - jestem tu, bo wiem, że mam tyci problem z ludźmi (w teście Lebowitza wyszło mi = 52, nie wiem, czy jest on miarodajny). Pozdrawiam wszystkich. :)
Awatar użytkownika
Emhyr
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2014, 18:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ/ISTJ/INTP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Emhyr »

O, ja się jeszcze nie przywitałem!
Hej bracia i siostry introwertycy!
Wita Was introwertyk, czyniący przygotowania do rozmowy z nieznajomym/ą podobne tym do wyprawy na inna planetę, stający się nieco ekstrawertyczny gdy jest się o co kłócić. :D
Tańczący Płomień
Ostatnio mam ochotę z kimś pogadać/popisać, podyskutować, więc jak ktoś też czuje chęć zamiany paru słów to pisać do mnie póki ten stan jeszcze się utrzymuje!
Moje słowa nie odpowiadają moim myślom, a to poniża moje myśli ~ książę Myszkin, pióra mistrza Dostojewskiego.
Profile: Steam | MyAnimeList | MyPersonality
frytka

Re: Witam!

Post autor: frytka »

Cześć, nie wiem za bardzo co tu napisać :D
W każdym razie witajcie wszyscy "inni" na tym świecie ;P
tak w skrócie o mnie to: kocham Metallikę, fascynuję się neurobiologią (ludzkim mózgiem) i psychologią, a poza tym, gdy tylko mogę uwielbiam biegać, jednak większość czasu spędzam w swojej jaskini rozmyślając nad sensem życia (lub jego brakiem ;P), analizując ludzkie zachowania, albo po prostu rozmyślam nad przyszłością. O tym, że jestem introwertykiem wiedziałam od dawna, ale dopiero teraz zaczęłam szukać informacji i czytać, i tak właśni wpadłam na to forum :>
Się opisałam, no ale nic, jeśli ktoś tylko ma ochotę, to niech śmiało pisze, chętnie popiszę z kimkolwiek o czymkolwiek ;)
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: rad19dym »

Zapomniałem się przywitać (lepiej późno niż wcale).
Zatem: witam!
Wita was introwertyk pesymista.
spy
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 25 lip 2015, 19:18
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: spy »

Ahoj!
Tu osoba dojrzała i zatwardziała w swoim introwertyzmie, świadoma nosicielstwa od lat, wielokrotnie, ale bezskutecznie nawracana przez ekstrawertyczną część społeczeństwa na drogę życia z ludźmi, a nie obok. Studentka z Krakowa, która na czas wakacji zaszywa się w łące, ale że człowiek, absolutnie każdy, jakieś tam potrzeby społeczne jednak ma, rejestruje się ona tu, coby je pozaspokajać (pisanie w trzeciej osobie pomaga przełamać blokadę "nic na zewnątrz").
U Was też te wstrętne upały?
Awatar użytkownika
Tranquillo
Intronek
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2015, 22:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ?

Re: Witam!

Post autor: Tranquillo »

Witam
Melduje się tutaj po raz pierwszy i pozdrawiam wszystkich introwertyków.
Awatar użytkownika
papla131
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Witam!

Post autor: papla131 »

Dobry, dobry.
Mam nadzieję, że uda mi się tu utrzymać i mieć chęci by do Was zaglądać :) Trzymajcie kciuki i do usłyszenia :D
Włączyła się dziwna faza niepewności. Czekam aż w końcu ta niepewność mnie opuści
Awatar użytkownika
dwadolary
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2015, 18:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: dwadolary »

Serdeczne hej hej wszystkim! Na imię mam Dominik, lat 21. Studiuję, biegam, piszę, a kiedy nie piszę, to myślę o tym, że powinienem. :)
Margos
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2015, 15:10
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Margos »

Witam i pozdrawiam :)
Gosia
Awatar użytkownika
Wrażliwa
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2015, 21:38
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Wrażliwa »

Witam wszystkich introwertykow. Późno odnalazlam to forum, po wielu latach doświadczania świata jako bardzo wrazliwa i wycofana osoba. Obecnie , po wielu latach pracy nad sobą i zmiany, introwertyzm juz mi nie uwiera, wręcz go lubię i w sobie i innych cenie. Być może będę mogla pomoc, wesprzeć, ale i sama chętnie pobede z Wami i Waszymi doświadczeniami, bo to duże wsparcie. Mam 30 lat, a na imię Gosia :-)
Gdziekolwiek jesteś, bądź...
www.kreatywnezycie.wordpress.com
saizou

Re: Witam!

Post autor: saizou »

Cześć Gosiu ^^, jak miło, że jest tutaj jeszcze ktoś w podobnym wieku przedemerytalnym ;). Witaj w intro-domu.
Dennis
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 04 lip 2015, 14:48
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Dennis »

saizou pisze:jak miło, że jest tutaj jeszcze ktoś w podobnym wieku przedemerytalnym
Serio tak to widzisz :D ? Zeby nie bylo, mam na mysli to ze 30-tka to jeszcze dosc mlody wiek, juz nie nastolatek ale i nie starzec, czlowiek ma juz jakis bagaz doswiadczen i w ogole. Zdaje sobie sprawe, ze to pewnie bylo zartobliwie napisane, ale musialem to napisac :oops:
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Dennis pisze:
saizou pisze:jak miło, że jest tutaj jeszcze ktoś w podobnym wieku przedemerytalnym
Serio tak to widzisz :D ? Zeby nie bylo, mam na mysli to ze 30-tka to jeszcze dosc mlody wiek, juz nie nastolatek ale i nie starzec, czlowiek ma juz jakis bagaz doswiadczen i w ogole. Zdaje sobie sprawe, ze to pewnie bylo zartobliwie napisane, ale musialem to napisac :oops:
Saizou chodzi o społeczność forumową , gdzie średni wiek to około 24-25 lat . Wiek emerytalny to około 40 lat xD , dlatego że po tym wieku jak niektórzy twierdzą , ludzią temperamenty się neutralizują , a czasem zamieniają .
ODPOWIEDZ