Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: Coldman » 26 kwie 2018, 21:40

Miło to słyszeć :D
Na zlot wpadnij to będzie jeszcze lepiej :P
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Leviathan
Wtajemniczony
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ (IIL)

Post autor: Leviathan » 06 maja 2018, 19:14

Witajcie ludzie obdarzeni bogatym życiem wewnętrznym i skazani na wieczną introspekcję.
... No, przynajmniej w większości.

Ja, oraz pewna moja zaufana osoba umierała z ciekawości, czy istnieje jakieś miejsce w sieci
dla ludzi podobnych do nas. Pewnego dnia odtrzymałem link na chacie, ten prowadził właśnie
tu. Na początku trochę sceptycznie podchodziłem do koncepcji zakładania tu konta no bo hmm..
nie uważam introwersji za jakąs arcyważną częśc mojej tożsamości. Jestem introwertykiem no i
sobie jestem, tyle w temacie. Zaczałem sobie jednak przeglądać te tematy, czytać posty iii ...
coś zaskoczyło. Oto jestem.

Ciekawe, co z tego dalej będzie, bardzo ciekawe. :)
“You are not entitled to your opinion. You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.”
~ Harlan Ellison

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 06 maja 2018, 20:46

Witamy :)

Awatar użytkownika
itari
Intronek
Enneagram: 4w7
MBTI: INTP-T

Post autor: itari » 09 maja 2018, 15:26

Cześć Wszystkim,

Mam nadzieję, że dzięki tutejszej społeczności moje życie stanie się ciekawsze, napełnione nowymi pomysłami i wzbogacone o nową wiedzę :D.

Awatar użytkownika
Dżery
Wtajemniczony

Post autor: Dżery » 18 maja 2018, 21:26

Witam Wszystkich
Czytam to forum od paru dni i wygląda genialnie :)

Awatar użytkownika
Nowokaina
Introrodek
MBTI: ISTJ

Post autor: Nowokaina » 19 maja 2018, 13:49

Witamy i zapraszamy. W grupie raźniej :D

Awatar użytkownika
Cichaj
Wtajemniczony
Enneagram: 6w5
MBTI: INTP-T

Post autor: Cichaj » 26 maja 2018, 20:52

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 27 maja 2018, 9:09

To i jak jako świeżak się przywitam :D Cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Awatar użytkownika
s1a3p1a1
Introwertyk
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Post autor: s1a3p1a1 » 27 maja 2018, 11:57

Pozdrowienia. Zobaczymy, czy nowi państwo mają chęci logować się dalej, pisać i generalnie być.
Obrazek
Andriy Yermolenko

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 27 maja 2018, 17:23

To brzmi nieco niegrzecznie, s1a3p1a1.
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "

Awatar użytkownika
s1a3p1a1
Introwertyk

Post autor: s1a3p1a1 » 27 maja 2018, 17:32

Jestem tylko szczery. Jak pobędziesz na jakimkolwiek forum dzisiaj, zauważysz że liczby są dziwne. 90% nowych kont, nawet po przywitaniu, zostaje porzucona.
Obrazek
Andriy Yermolenko

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 27 maja 2018, 18:12

Twoja szczerość zniechęca już na samym wstępie. Wiem, że w rzeczywistości wirtualnej jest trudniej, ale poza tym to forumowa grupa społeczna; a, żeby ludzie chcieli w niej pozostać to trzeba o to zadbać, a nie straszyć nieuprzejmością już na samym wstępie.

Awatar użytkownika
s1a3p1a1
Introwertyk

Post autor: s1a3p1a1 » 27 maja 2018, 18:45

Demonizujesz :).

W takim razie proszę traktować to jako wyzwanie! :D Liczby nie robią na mnie wrażenia. Podobnież trywializmy. Jeśli moja "nieuprzejmość" - jak to nazywasz - jest w stanie wydusić z osoby kolejnego posta, to jednak chyba warto próbować. Forum nie jest kawiarnią i dlatego nie w nim kelnerów ze sztucznymi uśmiechami. Jesteśmy równi i mamy prawo do własnego zdania. Mówisz, że zdanie drugiej osoby cię zniechęca? Ha!
Obrazek
Andriy Yermolenko

Awatar użytkownika
czarownica
Introwertyk

Post autor: czarownica » 27 maja 2018, 18:58

Demony tak mają :P Piszę tak, jak myślę(:

Wiesz, wszystko fajnie, tyle że zamiast dyskutować o Twojej "nieuprzejmości" moglibyśmy marnować naszą energię na ogniste dyskusje aż po świt na ciekawsze i zarazem głębsze tematy :D A ze mnie się niczego nie da wydusić, chcę to piszę i nawet Twoja nieuprzejmość tego nie zmieni, nie chcę to nie będę pisać, nawet jakbyś stał się słodki jak cukrowa wata :P Forum nie jest kawiarnią, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby byli tutaj ludzie ze szczerymi uśmiechami(: I owszem, mamy prawo do własnego zdania, to nie Twoja opinia zniechęca, tylko sposób w jaki ją wyrażono.

Awatar użytkownika
s1a3p1a1
Introwertyk

Post autor: s1a3p1a1 » 28 maja 2018, 1:31

Heh, optymizm. Tymczasem trzeba wpierw zainwestować, aby móc zebrać jakiś plon. W poście, na który się obruszyłaś nie ma nawet śladu nietaktu. Jest jedynie oznaka rozczarowania - i nie byle jakiego, bo ugruntowanego codziennością. Ten post to faktyczne wyzwanie, rzucone wobec wszystkich, którzy nadejdą. Jedyną szansą na przyszłość forum, jest stały przypływ.
To smutne, kiedy osoby zakładają konta, witają się ze wszystkimi, by następnie zniknąć bez pożegnania. Jaka to społeczność? Jak wspomniałem, jest to bolączka wielu forów, wielu grup.

Jeżeli naprawdę chcesz mówić, mów. Większość nie ma odwagi nawet na to.
Obrazek
Andriy Yermolenko

ODPOWIEDZ