Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Konrad-IAWC
Zagubiona dusza
Enneagram: nr1
MBTI: INFP

Nowy w forum. Pierwsze forum w życiu

Post autor: Konrad-IAWC » 14 gru 2017, 23:02

Hej ludzie, moje pierwsze forum *^tytuł*. Chciałem się przywitać z wami, może poznać parę nowych osób

Ustawiłem profil i wszystko, ale jestem już zmęczony, i muszę rano wstać, więc jutro sprawdzę resztę rzeczy na forum.
Well, we know we had the good things
But those never seemed to last
Oh, please just last...

Szymek
Intronek

Re: Witam!

Post autor: Szymek » 15 gru 2017, 2:51

Witaj Konradzie!

Awatar użytkownika
manat
Intronek

Post autor: manat » 15 gru 2017, 11:49

Hej Konrad!

Awatar użytkownika
Dracuch
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Post autor: Dracuch » 22 gru 2017, 23:53

Hej hej. Mam na imię Piotrek, mam 25 lat (choć bliżej mi już do 26 niż 25 urodzin) i - niespodzianka - jestem introwertykiem, dlatego też postanowiłem zarejestrować się na forum stworzonym m.in. dla mnie :)

Mieszkam w woj. lubuskim, a nieco dokładniej - w mieście na granicy z Niemcami, w byłym woj. zielonogórskim :)

Moje zainteresowania to sport (głównie rodzima Ekstraklasa oraz NBA i MLB, a także starty Polaków w dużych imprezach typu Igrzyska Olimpijskie; ponadto sam niedawno zacząłem biegać - żeby nie być grubym i brzydkim ;) ), muzyka - głównie metal symfoniczny i gotycki, ale "Mam tę moc" też ujdzie :) i gry komputerowe - przede wszystkim strategiczne. Lubię też: zwierzęta (z wyjątkiem hałaśliwych ptaków, jak np. wrony, kruki itp., ale już te śpiewające mogą sobie śpiewać), kłótnie z siostrą (śmiesznie się denerwuje) i pierogi ruskie :D

Mam nadzieję, że nie będzie to mój ostatni post na tym forum (choć jest takie ryzyko - klawiaturę obsługiwać potrafię, a właśnie mija godzina od rozpoczęcia pisania tego posta, tak ciężko mi to idzie). Mam nadzieję że poznam tu kilka "sensownych" osób, albo chociaż dzięki wymianie doświadczeń nauczę się poznawać ludzi w tzw. rzeczywistym świecie.

Kończę, bo i tak napisałem o sobie już chyba więcej niż powiedziałem komukolwiek przez ostatnie 2 lata.

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 23 gru 2017, 0:37

Witaj Piotrek, miło że jesteś z nami :D
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Ladenvees
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Post autor: Ladenvees » 27 gru 2017, 20:18

Dobry wieczór,

Mam na imię Karolina. Na co dzień studiuję i pracuję. W wolnych chwilach jestem wolontariuszem w schroniskach dla zwierząt. Interesuje się zielarstwem. Bardzo cenię sobie kontakt z naturą w przeróżnej postaci. Ponadto lubię spędzać wieczory w towarzystwie dobrej książki, filmu oraz herbaty - jestem wielką fanką zielonej. :)

Byłam świadoma, że istnieje forum dla introwertyków już jakiś czas temu jednak dopiero dzisiaj podjęłam decyzję o założeniu tu konta. Nie jestem pewna co do przyczyny, która ostatecznie skłoniła mnie do tego. Myślę jednak, że złożyło się na to kilka czynników, które zapewne większość z Was zna.

Mam nadzieję, że będę mogła tu uczestniczyć w wymianie obserwacji, opinii czy doświadczeń.

Serdecznie pozdrawiam i życzę Wam miłego, grudniowego wieczoru :)

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 27 gru 2017, 20:38

Hejo, miło cię widzieć :D
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Szyszka
Zagubiona dusza
MBTI: INTJ-T

Post autor: Szyszka » 28 gru 2017, 0:41

Cześć, wprosiłam się z Discorda 8)

Awatar użytkownika
Ena
Introrodek

Post autor: Ena » 30 gru 2017, 11:01

Witajcie! Mam na imię Anna, rocznik 97.
Znalazłam to forum kilka dni temu i cieszę się, że tak się stało.
Życzę Wam wszystkim miłego dnia ;)

Beholder0987
Zagubiona dusza

Post autor: Beholder0987 » 31 gru 2017, 0:46

Witam! Mam na imię Julia, jak narazie chodzę do liceum i jestem tutaj bo mam nadzieję, że poznam kogoś podobnego do mnie. Moje zainteresowania to muzyka i filmy. Lubię podróżować i czasami przeczytać jakąś sensowną książkę.
P.S. Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku!

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 31 gru 2017, 0:51

No cześć dziewczyny 8)

Awatar użytkownika
AlterEgoPiotra
Introrodek
MBTI: INTJ-A

Post autor: AlterEgoPiotra » 02 sty 2018, 17:41

Cześć Wszystkim.
Z tej strony lustra Piotrek. Na forum trafiłem przypadkowo. Zacząłem czytać Wasze tematy i zainteresowało mnie Wasze podejście. Mam nadzieję że wyniosę z tego miejsca coś co zakryje moje braki i uczyni mnie lepszym. Oraz ucieszy mnie kiedy będę też mógł dać komuś coś od siebie. Chociażby jednym komentarzem. Więc zawsze warto.
Pozdrawiam.
<<< Dopóki walczysz Jesteś Zwycięzcą >>>

Szymek
Intronek

Post autor: Szymek » 02 sty 2018, 21:48

Hej Piter, witamy na forum

Awatar użytkownika
AlterEgoPiotra
Introrodek
MBTI: INTJ-A

Post autor: AlterEgoPiotra » 03 sty 2018, 15:56

Szymek pisze:
02 sty 2018, 21:48
Hej Piter, witamy na forum
Dzięki Szymon.
<<< Dopóki walczysz Jesteś Zwycięzcą >>>

Awatar użytkownika
Nowokaina
Introrodek
MBTI: ISTJ

Post autor: Nowokaina » 04 sty 2018, 9:48

Kłaniam się nisko, jestem Marta.

Może nie jest to moje pierwsze forum w życiu, ale z pewnością pierwsze, z którego, mam nadzieję, coś wyniosę. Postanowiłam założyć tu konto by przekonać się, że może nie jestem jedyną osobą, która czuje się zagubiona w codzienności i która woli spędzać wieczory we własnym towarzystwie. Nie lubię się zwierzać i opowiadać o swoich problemach, gdyż do tej pory nie spotkałam się ze zrozumieniem. Każda moja próba rozmowy od serca kończyła się machnięciem ręki i nakazem bycia osobą bardziej pozytywną. Nie jest to łatwe gdy człowiek traci grunt pod nogami. Często łapię się na myśleniu by zostawić za sobą moje dotychczasowe życie i wybrać się w samotną podróż dookoła świata. Może wtedy znów stałabym się szczęśliwa, gdyż od kilku lat słowo "radość" jest dla mnie pojęciem abstrakcyjnym.

Proszę wybaczyć jeśli wyszło bardzo "żałobnie", ale uznałam, że nie warto skrywać tu swojego wnętrza. A na tę chwilę życzę wszystkim spokojnego dnia :)

ODPOWIEDZ