Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Ipis Typographus
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2018, 19:18
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Ipis Typographus »

Żyję na zadupiu, bliżej mi 30lat niż 20tu, w wolnym czasie zajęty jestem unikaniem kontaktu z ludźmi i jednocześnie niezbyt się do tego przykładając, szukam znajomości w internetach, tak tu trafiłem. :D
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica »

Ipis Typographus cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Awatar użytkownika
Regulus
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2018, 15:02
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w9
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: Regulus »

Cześć wszystkim! Pozwólcie, że i ja się wreszcie przedstawię, zamiast cichaczem, co jakiś czas, czytać wątki na tym forum. Pochodzę z Warszawy, mam 22 lata i jestem studentem. Nie jestem ortodoksyjnym introwertykiem, nie mam nic przeciwko poznawaniu nowych ludzi, ale to samotne wieczory pozwalają mi na prawdziwy relaks. Założyłem konto na tym forum, ponieważ czuję, że (prawie) wszyscy ludzie myślą w odmienny sposób niż ja i liczę na to, że może tutaj znajdę więcej zrozumienia.
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica »

Regulus cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
kitty
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2018, 8:50
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: kitty »

Cześć wszystkim!
Może się przedstawię: jestem Kasia - pracoholiczka, wieczna optymistka i introwertyk od zawsze ;) Od jakiego czasu obserwuje forum, a teraz postanowiłam się hmmm ujawnić? ;) Mam 24 lata, pracuje, żyję, ciągle pije kawę:P, uwielbiam spacery, często leżę na łące patrząc w niebo, ciągle marzę ;) Póki co tyle o mnie.
Czasem patrzę na siebie, w lustrze, a nawet nie patrzę, tylko po prostu czuję, że gasną mi oczy. Ktoś wygasił mi oczy, jak reflektory w teatrze. Usta się śmieją, a oczy cierpią.
Awatar użytkownika
Adis
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2017, 11:15
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ-A
Lokalizacja: WLKP

Re: Witam!

Post autor: Adis »

Cześć Kasia :)
Awatar użytkownika
lufie
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 01 paź 2017, 21:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: intp
Lokalizacja: lublin/krasnik

Re: Witam!

Post autor: lufie »

Witaj Kasiu, skąd jesteś?
kitty
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2018, 8:50
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: kitty »

Pomorze - południowo-zachodnia część ;)
Czasem patrzę na siebie, w lustrze, a nawet nie patrzę, tylko po prostu czuję, że gasną mi oczy. Ktoś wygasił mi oczy, jak reflektory w teatrze. Usta się śmieją, a oczy cierpią.
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica »

kitty cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
ovky
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2018, 22:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: ovky »

Cześć wszystkim
Nie pamiętam już jak tu trafiłem, pewnie googlując coś o introwertyzmie, ale forum mi się spodobało :)
Oczywiście nie przypadkiem, bo też jestem intro :)
mindkeeper
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2018, 11:37
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: mindkeeper »

Siemka wszystkim intro. :)
Trafiłem na forum, czytając nieco artykułów o introwertyzmie - mój najlepszy przyjaciel jest introwertykiem i długo zastanawiało mnie, co jest nie tak (do tej pory bliskie relacje nawiązywałem z ekstrawertykami - sam też taki jestem), aż w końcu zrozumiałem różnicę. :)
Bardzo ciekawi mnie też ludzka psychika i różnorodność, zainteresowało mnie to i uznałem, że chciałbym bliżej się temu przyjrzeć. :)
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: czarownica »

mindkeeper cześć(:
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Witam!

Post autor: Czerwonekredki »

Hej, szukałam dziś forum dla introwertyków, by może lepiej zrozumieć siebie i poznać innych, którzy też zaliczają się do tego grona.
Mieszkam w kuj-pom, lubię dobre seriale z nieoczywistą fabułą, ostatnio też wróciłam do czytania książek. To tylee.
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hejka
Garox
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018, 9:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6p4
MBTI: Pośrednik INFP-T

Re: Witam!

Post autor: Garox »

Witam.
ODPOWIEDZ