Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Biegacz89
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2017, 19:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ-T

Re: Witam!

Post autor: Biegacz89 »

Witam wszystkich. Ciekawie jest poznać kogoś o podobnych problemach co i ja. Outsider kocha muzykę i literaturę przygodową im grubsza i więcej tomów tym lepiej. To by było na tyle o mnie.
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Kuqi »

Cześć.
Nie wiedzieć czemu nie wiedziałem wcześniej o tym forum, chyba za bardzo nie szukałem miejsca, gdzie intro są w swoim gronie.
Coś o sobie? Powtarzam się, jak zwykle :D Studiuję w Poznaniu, chcę się ponownie zacząć uczyć grać na gitarze i pianinie, bardzo dużo czytam, próbuję też pisać. Różnie wychodzi, ale kto wie, może uda mi się wydać książkę w przyszłości. Lubię różne aktywności, niestety problem jest taki, że do wielu potrzeba więcej osób, a ze znajomymi mam na bakier trochę. No i trochę gram, trochę streamuję. To chyba na tyle, żeby bardziej nie zanudzić :D
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Cześć Kuqi
A wystarczyło przeczytać regulamin grupy tam jest link do forum na dole :)
TheRiddler

Re: Witam!

Post autor: TheRiddler »

Siema.
Znalazłem te forum przypadkowo szukając odpowiedzi na pytanie kim jestem...
Ponieważ myślałem że coś jest ze mną nie tak no wiecie zamknięty w sobie, mało znajomych itp.
Ale widzę po tym forum że jest dużo takich ludzi jak ja (tak myślę xD)
Lubię czytać książki tak jak i komiksy, grać w gry, oglądać seriale i filmy. Interesuje się muzyką od niedawna próbuje swoich sił w tworzeniu muzyki ale dalej nie jestem zadowolony z moich początkowych twórczości bo jestem dla siebie bardzo wymagający ale jak to się mówi trening czyni mistrza.
Może się tutaj dopasuję i kogoś poznam o podobnych zainteresowaniach i będę się spotykał na żywo niż siedział ciągle w domu...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Kuqi »

Regulamin czytałem, ale tam jest podana strona introwertycznie.pl. Tam byłem, ale nie widziałem forum w zakładkach to opuściłem :D No i w regulaminie forum nie jest podane (sprawdziłem przed chwilą), także mam usprawiedliwienie (albo muszę umówić wizytę u okulisty). :D

TheRiddler Witaj! Jest wielu introwertyków na tym świecie, ale wydaje mi się, że trudniej ich dostrzec, skoro są właśnie zamknięci w sobie, często w ukryciu, itp.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Jest od razu nad ====regulaminem===
Aiena
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2017, 23:37
Płeć: kobieta
Enneagram: 6w7
MBTI: INFP-T

Re: Witam!

Post autor: Aiena »

Rudzik pisze: 12 paź 2017, 15:33 Rysuję głównie zwierzęta, ostatnio zaczęłam tworzyć ilustracje, głównie w klimatach fantasy. Jeśli chodzi o fotografię to również dominuje natura aczkolwiek ostatnio pstrykam Wrocław nocą.
Wrocław nocą robi niezłe wrażenie, zwłaszcza oświetlone mosty :)
lechu3333
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, 0:25
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: lechu3333 »

Witam wszystkich!

Założyłem konto na tym forum w celu poznania kim na prawdę jestem. Uważa się, że introwertycy mają mało znajomych. U mnie jest trochę inaczej. Mam dużo znajomych ale prawdziwych przyjaciół bardzo mało(ostatnio straciłem kilku ;_;)
Jestem cichą nieśmiałą(trochę mniej niż kiedyś) osobą. Aby się otworzyć dla innej osoby musi minąć wiele wiele czasu...
Często myślałem, że według otoczenia moja "inność" jest nienormalna. Cieszę się, że na tej stronie mogę poznać osoby podobne do mnie. Interesuję się nowymi technologiami, programowaniem, siatkówką(jestem kibicem mojej ukochanej drużyny), podróżami, poznawaniem czegoś nowego oraz piwem kraftowym :)
Jestem trochę nieszablonowym introwertykiem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Jesteś normalnym introwertykiem jak każdy, praktycznie nie istnieją cechy introwertyków, to tylko statystyka.
lechu3333
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, 0:25
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: lechu3333 »

Spoko rozumiem :)
gooseberry
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2017, 15:32
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: gooseberry »

Jestem nową użytkowniczką tego forum. Chciałam na start wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić. Mam nadzieję, że przeprowadzę tutaj kilka interesujących konwersacji czy też dyskusji.
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Kuqi »

Jeśli chodzi o interesujące konwersacje to jak najbardziej, są spore szanse na to :D
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hejoo czytelniczka :D
Awatar użytkownika
manat
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 01 gru 2017, 15:38
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: manat »

Cześć wszystkim! Po przypadkowym wejściu na forum wpadł mi do głowy pomysł, że może to dobra metoda treningu konwersacji innych niż nużący smalltalk, do którego ograniczają się moje kontakty społeczne. Tak na wszelki wypadek, gdybym jednak kiedyś miała rozmawiać z kimś naprawdę. No więc potrenuję tutaj.
Szymek
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 05 maja 2016, 22:04
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam!

Post autor: Szymek »

Witaj zagubiona duszo, od razu życzę Ci kontaktów społecznych nie ograniczających się tylko do smalltalku :)
ODPOWIEDZ