Kompletny brak odwagi

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
savavita

Kompletny brak odwagi

Post autor: savavita »

Na poczatek witam serdecznie wszystkich,ktorzy zechca przeczytac moje wypociny,
Znalazlam to forum zupelnie przypadkiem dzis.
Najpierw myslalam, 2 godz czy sie zapisac, jak sie juz zapisalam to myslalam godzine czy to napisac.
Powiedzcie mi czy ja jestem intro? czy jestem zwyklym tchorzem?
Pisalam czasami na "babskich' forach ale potem myslalam dlugo czy sie nie wyglupilam. Siedzi we mnie jakis "krasnal", ktory naciska na hamulec.
Napiszcie mi czy macie podobne odczucia.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kompletny brak odwagi

Post autor: Inno »

A może napisz dokładniej o co chodzi? Ten brak odwagi w jakich sytuacjach się przejawia i czego dotyczy? Czy chodzi tylko o :
savavita pisze:Najpierw myslalam, 2 godz czy sie zapisac, jak sie juz zapisalam to myslalam godzine czy to napisac.
?
Obrazek
savavita

Re: Kompletny brak odwagi

Post autor: savavita »

Chodzi mi o to, zeby sie dowiedziec czy tez macie pewna niesmialosc pisania na forach.
Awatar użytkownika
Scania
Intronek
Posty: 35
Rejestracja: 03 sie 2009, 22:44
Płeć: nieokreślona

Re: Kompletny brak odwagi

Post autor: Scania »

Chodzi mi o to, zeby sie dowiedziec czy tez macie pewna niesmialosc pisania na forach.
Jeśli chodzi o jakieś 'poważne' tematy i dyskusje na forach to zawsze staram się dokładnie zastanowić nad tym, co piszę. I czasem mam wrażenie, że napisałam głupoty...
Ale w końcu tu jesteśmy anonimowi (podobno), więc nie ma się czym specjalnie przejmować ;) O ile palnięcie jakiejś głupoty w 'realu' może mieć nieprzyjemne konsekwencje, tak w sieci raczej nie (najwyżej dożywotni ban na IP }:>)
Nie można zabić kogoś, kto nie ma życia...
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Kompletny brak odwagi

Post autor: iksigrekzet »

Zaprawdę, kiedy nie zastanawia się już nad tym czy nasz czyn jest głupi bądź nie, jest się w jakiejś tam części wyzwolonym człowiekiem :)
Sułtan.
savavita

Re: Kompletny brak odwagi

Post autor: savavita »

Wydaje mi sie,ze wpis na forum powinien byc bardziej przemyslany niz np wpis na chacie jakiegos duzego komunikatora. Na chacie gdzie jest w tej samej chwili wielka ilosc osob wszytkie wypowiedzi leca w sumie w powietrze a na forach zostaje post przez bardzo dlugi czas.
Jesli zas chodzi anonimowosc to jest wiadomo nieprawda. Moze Ci niezalezec na osobach, ktore czytaja Twoje posty ale zalezy Ci na sobie wiec sie zastanawiasz co piszesz. Szczegolnie na forach o waskiej tematyce. :idea:

Acha zapomnialam dodac
PS Admin tego forum ma swietne poczucie humoru gratuluje i pozdrawiam. :mrgreen:
ODPOWIEDZ