Ekstrawertyczne (?) seriale

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.

Jakie macie podejscie do takich seriali?

Lubię pooglądać, ale nie chciał(a)bym tak
9
41%
Dobijają mnie, chciał(a)bym tak właśnie żyć
2
9%
Co za nudy, wolę własny sposób spędzania czasu
7
32%
Mam taką paczkę i często tak u mnie jest
0
Brak głosów
Co mnie to obchodzi?
4
18%
 
Liczba głosów: 22

Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Strangeve »

hiksa-Dzięki, :] Po prostu mimi tego,że bymam momentami nieśmiała, to chciałabym wiedzieć,że na określonej grupie ludzi mogę zawsze polegać i przy okazji kapitalnie dobrze się z nimi bawić :]. Mam dużo znajomych,ale nie mam jecze stałej paczki. Jedynie na studiach się trzymam z kilkoma dziewczynami. Mam nadzieję,że uda nam się stworzyć grupę dobrych koleżanek.

A sama też czasami lubię pobyć sama w domu bo mogę rysować w spokoju i nikt mi nie suszy głowy,że wyjadam kakao czy nutellę :D
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Inno »

Strangeve pisze:A Ross [...] Najbardziej Go lubię z facetów.
Wrażenie podobieństwa twarzy Rossa do twarzy smutnej owcy jakoś mi ciąży. Nie miałabym za to nic przeciwko kumplowaniu się z kimś takim jak Chandler. Kiedyś nawet śniło mi się, że jesteśmy parą. :lol:
Strangeve pisze:Za to moją ulubioną postacią damską jest Phoebe :]
Phoebe wymiata. :D
hiksa pisze:Szczerze to nawet nie wpadłabym na pomysł, żeby spróbować wciągnąć się taki serial. Dla mnie wszystkie są takie same, prozaiczne, identyczne, nierealne. To już wole kreskówki pooglądać. :D
Mnie wciągnęło kilka, ku mojemu zdziwieniu, a zaczęłam oglądać, żeby sobie posłuchać po angielsku, skoro wiadomości niemiłosiernie mnie nudzą i się wyłączam. Kreskówki jakoś przestałam oglądać, czasem tylko South Park.
hiksa pisze:Uważam, że teraz nie ma żadnego, godnego polecenia serialu w polskiej telewizji, chyba, że skupimy sie na animacji, wtedy polecam zwrócić uwagę na: "Świat wg Ludwiczka", albo "Dzieciaki z klasy 402". :mrgreen:
O, "Świat według Ludwiczka" :D Ubóstwiałam. Jedna z lepszych kreskówek, obok "Johnny'ego Bravo" i "South Parku", jak dla mnie.
Kamil pisze:A gdzie lecą!?. Czy tylko w sieci na np YT?
Kiedyś, jak oglądałam, a może nadal tak jest, leciały na Kids Fox (albo Cartoon Network). Świat według Ludwiczka można obejrzeć też tutaj: http://www.kreskoweczki.pl/swiat-wedlug-ludwiczka/. Polecam! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Kamil »

Inno pisze: O, "Świat według Ludwiczka" :D Ubóstwiałam. Jedna z lepszych kreskówek, obok "Johnny'ego Bravo" i "South Parku", jak dla mnie.
Też uwielbiam Ludwiczka... acz innych przez Ciebie wymienionych już niet...
Inno pisze: Kiedyś, jak oglądałam, a może nadal tak jest, leciały na Kids Fox (albo Cartoon Network). Świat według Ludwiczka można obejrzeć też tutaj: http://www.kreskoweczki.pl/swiat-wedlug-ludwiczka/. Polecam! :D
Było na Fox Kids, a potem także Jetix Play... niestety już nie ma tych kanałów... Ludwiczka mam w sumie na dysku, ale...w sumie chętnie bym obejrzał w TV...

Swoją drogą, ostatnio zacząłem oglądać rzeczy innego kalibru - Kubusia Puchatka..

Krzyś - "uciekam z domu", na to Kłapouchy: "Moim zdaniem Krzysiu, to należy uciekać do domu"
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Barlow
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2010, 10:47
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Barlow »

Nie oglądam telewizji, bo nie mam na to czasu i wielkiej ochoty, natomiast seriale oglądam przez internet w pracy, bo wtedy mam czas. Obejrzałem wszystkie sezony "Californication" teraz oglądam "Mentalistę". "Przyjaciół" kompletnie nie znam.
Zawsze traktowałem telewizje jako formę rozrywki, tak też jest i z serialami. Nie staram się nic z nich wynieść- mają być tylko sposobem na nudę. Refleksyjne to mogą być filmy Kolskiego, ale nie seriale.
Strangeve
Pobudzony intro
Posty: 155
Rejestracja: 08 paź 2010, 20:32
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Strangeve »

Ja jeszcze lubię "6 w pracy" - szóstka nastolatków pracuje w centrum handlowym i zawsze trzymają się razem.
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Piorun23 »

Znalazłem "serial" w sam raz dla mnie: Survivorman (czyli po naszemu "Człowiek który zawsze przetrwa")

Tydzień samotnego bytowania w dziczy... marzenie... :D

Gdyby ktoś szukał polskiego "survivormana" do zrobienia serii, to ja się piszę :mrgreen:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Jat
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:24
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Jat »

Szkoda tylko, że to pic na wodę. :wink:
I never found the companion that was so companionable as solitude.
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Piorun23 »

Proszę mi tu Les'a Stroud'a "Survivorman'a" nie obrażać i nie porównywać ani nie mylić z Bearem-pozerem Grllys'em :evil: bo mi sie nóż w kieszeni otwiera :evil:

Stroud swoje programy robi sam, samiuśki, sam nosi swoje kamery itd. Jedyny kontakt z ekipą zabezpieczającą ma przez system Spot (pozwalający tylko na wysłanie SOS z dołączonym namiarem GPSa).
Ostatnio ze względu na wyeksploatowanie zdrowia przez ekstremalne warunki dostał od lekarza zakaz kontynuowania programu :(
Za to wszystko ma w światku survivalowym szacun tak wielki ze ledwie się na ziemi mieści, i zapisał się wśród takich sław jak Ray Mears czy Les Hiddins "Bush Tucker Man".


A Grylls to faktycznie pozer, bufon, pic na wodę, i w dodatku szkodnik bo podaje fałszywe informacje i pokazuje niebezpieczne zachowania :evil:

Drobne porównanie
http://www.metacafe.com/watch/774026/su ... ar_grylls/
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
imbir
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 28 lut 2011, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: imbir »

Ja uwielbiam "Różowe lata siedemdziesiąte" :D Bohaterowie dużo rzeczy robią razem - wiadomo, jak to paczka serialowych przyjaciół, ale potrafią też zrobić coś w pojedynkę albo w parach ;) Największymi introwertykami są Steven Hyde i Red Forman, trochę Eryk i Donna. Cieszyłabym się, gdybym mogła wpadać od czasu do czasu do piwnicy Formanów albo siadać w kręgu ;) Poza tym "Przystanek Alaska", ze względu na duży indywidualizm bohaterów i to, że każdy tam dobrze czuje się w swojej skórze. Tia... Alaska! Wymarzone miejsce do zamieszkania ;)
Awatar użytkownika
Esseti
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2011, 19:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Esseti »

Ja akurat w wiekszosci ogladam dramaty i kryminaly (CSI, Criminal Minds, NCIS etc) i o dziwo 'trupy' w tych serialach czesto maja duzo wiecej do powiedzenia o sobie, niz wiekszosc ludzi gadajacych o bzdurach ktorych spotykam na codzien ;)
Awatar użytkownika
Dynia
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2011, 9:42
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Inny Świat

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: Dynia »

Jedyny serial jaki oglądałem to naturalnie "F.R.I.E.N.D.S". W serialu była zgrana paczka, której przygody zawsze mi się podobały i po obejrzeniu odcinka miałem dobry humor przez cały dzień. Nie mam takiej zgranej paczki przyjaciół, ale oglądając ich nie mogę powiedzieć, żeby mnie "dobijali" raczej dawali mi siłę i energię do następnych dni, bo wierzę, że uda mi się kiedyś znaleźć takich kumpli i będę miał z nimi jeszcze bardziej zwariowane przygody. :D
temp
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2011, 19:04
Płeć: nieokreślona

Re: Ekstrawertyczne (?) seriale

Post autor: temp »

Hmm, seriale ekstrawertyczne... Większość seriali, które oglądam, nie są ani introwertyczne, ani ekstrawertyczne. Chyba tylko brytyjskie Skins mogłoby się wyłamać.
ODPOWIEDZ