Introwersja - co to znaczy?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Introwersja - co to znaczy?

Post autor: qb »

air pisze: Znalazłam stronkę domową
No to teraz Cię uświadomię, że nasza strona, tak jak Inno mówi, zawiera ten artykuł i wiele więcej z racji tego, że już dość długo wisi w internecie i raczej dłużej niż ta którą podajesz w swoim poście. Nikt nie zabrania Ci czytać, pokazywać czy cokolwiek ale to trochę niemiłe dla nas kiedy ignoruje się efekt naszej pracy, szczególnie Inno, bo ona przetłumaczyła i napisała sama kilka artykułów.
Niestety jak do tej pory odzew z forum względem naszego portalu jest praktycznie zerowy, co nie jest motywujące. Na szczęście osoby z zewnątrz okazują jakieś zainteresowanie.

https://introwertyzm.pl/
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
air
Pobudzony intro
Posty: 156
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:09
Płeć: nieokreślona

Re: Introwersja - co to znaczy?

Post autor: air »

UUUuups! W samej rzeczy :oops: Już naprawiam. Patrz powyżej. Gdyby coś jeszcze , to proszę się nie krępować i edytowac według własnego uznania.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Introwersja - co to znaczy?

Post autor: Inno »

qb pisze:szczególnie Inno, bo ona przetłumaczyła i napisała sama kilka artykułów.
Sprostuję tylko: nie napisałam jeszcze, ale będą. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Introwersja - co to znaczy?

Post autor: Padre »

qb pisze: Niestety jak do tej pory odzew z forum względem naszego portalu jest praktycznie zerowy, co nie jest motywujące. Na szczęście osoby z zewnątrz okazują jakieś zainteresowanie.
Hm, uznałem to za fakt oczywisty, że najpierw znalazłem stronę a potem forum. W każdym razie u mnie od strony się zaczęło, więc niniejszym chylę czoła w Waszym kierunku, po czym wychylam. Toast.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Draupnir
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 11 sty 2011, 20:00
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Introwersja - co to znaczy?

Post autor: Draupnir »

dla mnie introwersja to skupianie się na swoim świecie wewnętrznym, ekstrawersja życie na zewnątrz i zgadzam się, to jedna z wielu cech. Można przecież żyć w swoim świecie i być wielkim buntownikiem a można też przez swoją uległość ulegać tłumowi
ODPOWIEDZ