Portale społecznościowe

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Esseti
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2011, 19:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Szczecin

Re: Portale społecznościowe

Post autor: Esseti »

Akolita pisze:Ja mam konto na facebooku. Lubię czasami pobuszować po profilach znajomych - często dodają interesujące linki, prowadzą dowcipne dyskusje. Nawet moja ulubiona pani magister od literatury dodała mnie do swoich znajomych, dzięki czemu zawsze wiem pierwsza kiedy planowane są jakieś zmiany w planie jej zajęć, kiedy nie będzie jej w szkole itd. ;) Wrzodem na dupsku są tylko osoby, które wysyłają do mnie zaproszenia a ja nie mam serca ich ignorować. Większość zaproszeń olewam, ale czasami spotykam taką osobę na żywo i zaczyna się krępująca rozmowa gdy pyta, dlaczego nie chcę jej wśród swoich znajomych. :P Nie lubię też tych wszystkich zaproszeń i rozpaczliwych próśb o pomoc z gier typu Farmville i Happy aquarium. :P
Zaproszenia te, jak i powiadomienia od gier rozgrywanych przez przyjaciol mozna wylaczyc. Wystarczy kliknac na 'X' przy danym powiadomieniu i juz nigdy nie pokaze sie na twojej stronie z wiadomosciami.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Portale społecznościowe

Post autor: Akolita »

iksigrekzet pisze:To czemu nie mam Ciebie w znajomych ?? :roll:
To my się znamy? :>
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
hastelnow
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2011, 12:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź

Re: Portale społecznościowe

Post autor: hastelnow »

Ja nie posiadam żadnych kont na tego typu portalach przynajmniej takich prawdziwych. Jakoś nie widzę potrzeby kontaktu z masą "znajomych" którzy i tak mnie nie interesują. Jak bym takie zrobił na FB to pewnie zaraz odezwało by się do mnie pełno ludzi z podst i gim, a jakoś nie mam ochoty każdemu opowiadać "co tam u mnie".
5w4
Awatar użytkownika
iksigrekzet
Intromajster
Posty: 517
Rejestracja: 21 lip 2008, 1:32
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: iksigrekzet »

Na Fb to tak nie działa :)
Sułtan.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Portale społecznościowe

Post autor: Akolita »

Jeśli kogoś nie lubię to ignoruję jego zaproszenia. ;)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
unknown
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:46
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: unknown »

Prawdziwych kont nie mam nigdzie w internecie, tylko fikcyjne.
zzzZZZzzz
Awatar użytkownika
cityCAT
Pobudzony intro
Posty: 171
Rejestracja: 02 kwie 2011, 23:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Śląsk

Re: Portale społecznościowe

Post autor: cityCAT »

Ja mam na fejsie, nie biorę udziału w gierkach, testach i dziwnych pytaniach, ale dowiaduje się z niego o roznych wydarzeniach, co daje mi motywacje do wynurzania introwertycznego niura z pokoju.

Z tego powodu jestem ZA posiadaniem takiego konta Moi Drodzy (:
NK nie mam, zlikw. konto
Actually, I CAN
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: AnaElaine Joice »

Ja mam konto na nk. Na szczęście nikt mi tam nie przeszkadza (może dlatego że mam więcej zdjęć niż znajomych : ) ). Zdarza się, że dostanę zaproszenie od jakiegoś profilu fikcyjnego, ale to bardzo rzadko.
W zasadzie głównie co tam robię, to dodaję zdjęcia, oglądam zdjęcia innych i gram w gierki.
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
Awatar użytkownika
ryba4444
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2011, 11:17
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: ryba4444 »

Witam... Ja nie mam konta na żadnym portalu... Nk miałem przez jakiś czas i bardzo dawno temu... FB miałem przez kilka dni i moje używanie ograniczało się do zalogowania i wylogowania po 10 sekundach... Nie interesują mnie zdjęcia, oceny, komentarze, znajomości i inne "pierdoły" jakie na portalach można znaleźć... I jakoś żyję :)
4w5
INTJ
The Witcher
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2011, 18:15
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: The Witcher »

Również nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym. Bo i po co? Kolejna głupia moda...
Maczka
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2011, 17:06
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Portale społecznościowe

Post autor: Maczka »

Mam konta zarówno na NK jak i FB ale się na nich kompletnie nie udzielam, nie czuję potrzeby uzewnetrzniania się, dodawania zdjęć, opisów co robię lub czuję w danej chwili. Nie kolekcjonuję też znajomych tylko po to by mieć ich jak najwięcej. Od czasu do czasu lubię sobie pooglądać profile innych i na tym koniec.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Portale społecznościowe

Post autor: qb »

Ostatnio dostałem zaproszenie do usługi Google+ czyli googlowskiego facebooka. Fajne, komentarze, fajnie zarządza się zdjęciami, ale na razie zbyt mało funkcjonalności. Gdyby połączyli to dobrze z tym co już mają to byśmy mieli porządny komputer w chmurze ;)
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Portale społecznościowe

Post autor: Padre »

qb pisze:Ostatnio dostałem zaproszenie do usługi Google+ czyli googlowskiego facebooka. Fajne, komentarze, fajnie zarządza się zdjęciami, ale na razie zbyt mało funkcjonalności.
Właśnie czytałem co to potrafi i... się zobaczy. Na razie wrzuciłem "keep me updated"; tak czy siak będzie zintegrowane z picasą ale nie jestem typem betatestera. Później jak się wkurzę to wyłączę i szlus :-)

qb pisze:Gdyby połączyli to dobrze z tym co już mają to byśmy mieli porządny komputer w chmurze ;)
Chmurom też się różne rzeczy zdarzają ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Portale społecznościowe

Post autor: qb »

Padre pisze:
qb pisze:Gdyby połączyli to dobrze z tym co już mają to byśmy mieli porządny komputer w chmurze ;)
Chmurom też się różne rzeczy zdarzają ;-)
No fakt, to było smutne :D Na szczęście nie trafiło na mnie. Wydaje mi się, że pod tym względem MS Azure ma trochę lepsze zabezpieczenia. W przypadku baz danych mają 3 osobne wersje, więc jak jedna padnie to nie ma problemu. Oczywiście kosztuje to majątek :D
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
jcDenton
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 05 lip 2011, 11:41
Płeć: nieokreślona

Re: Portale społecznościowe

Post autor: jcDenton »

Miałem konto na NK (nawet dwa razy), mam konto na FB. Gdyby nie możliwość śledzenia profili artystów/firm itp., to generalnie ten portal byłby dla mnie zbędny. Znajomych mam tam niewielu i tak naprawdę z nikim nie utrzymuję głębszych kontaktów. Nikt nie 'lajkuje' moich słodkich fotografii, których nawet już tam nie mam, ale i ja też bez grzechu nie jestem, bo mnie też raczej mało obchodzą cudze focie i wpisy. Z rzadka umówię się ze starymi znajomymi z klasy na jakieś spotkanie za pośrednictwem FB.

Nikt mnie nie lubi i nie komentuje. To smutne. :P
ODPOWIEDZ