Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemami

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
bloodmary21
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2011, 11:56
Płeć: nieokreślona

Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemami

Post autor: bloodmary21 »

Dobrze by było ,żeby istniała instytucja, pomagająca rozwiązywać problemy, jak myślicie. W szkole czasem bywamy dyskryminowani.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: MetalMan »

Oj tak, obraza na tle introwertycznym powinna być karana co najmniej tak surowo, jak obraza orientacji seksualnej. Niestety introwertycy mają problemy z organizacją: próbowałem kiedyś założyć partię introwertyków, która walczyłaby w sejmie o nasze prawa, ale spotkało się to ze znikomym odzewem... chyba lubimy cierpiec... :roll:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Padre »

MetalMan pisze:próbowałem kiedyś założyć partię introwertyków, która walczyłaby w sejmie o nasze prawa, ale spotkało się to ze znikomym odzewem... chyba lubimy cierpiec... :roll:
Trzeba było wynająć ekstrawertyków by lobbowali w sejmie na naszą korzyść. Zniżki podatkowe przy I>80% czy coś ;-) I znów chciałbym usłyszeć jak sobie taką instytucję autorka wyobraża, bo mnoży wątki rzucając tylko ogólnikowe hasełka.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
bloodmary21
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2011, 11:56
Płeć: nieokreślona

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: bloodmary21 »

MetalMan pisze:Oj tak, obraza na tle introwertycznym powinna być karana co najmniej tak surowo, jak obraza orientacji seksualnej. Niestety introwertycy mają problemy z organizacją: próbowałem kiedyś założyć partię introwertyków, która walczyłaby w sejmie o nasze prawa, ale spotkało się to ze znikomym odzewem... chyba lubimy cierpiec... :roll:
Ja chętnie bym dołączyła do Twojej partii :) . Sama myślałam o złożeniu podobnej w przyszłości, może nie koniecznie musiałobybyć zaznaczone w nazwie,że to partia introwertyków, właściwe i ekstrawertycy, o racjonalnych poglądach mogliby dołączyć. Jeśli mielibyśmy odpowiedni program na 100% udałoby się. Partie , które nas teraz reprezentują znudziły mi się, właściwie nie ma na kogo głosować, chodzę na wybory dla przyzwoitości. 8) :D
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: higsa »

bloodmary21 pisze:Ja chętnie bym dołączyła do Twojej partii :) .
I tu bym była ostrożna.
Zakładanie Partii Introwertyków z MetalManem może skończyć sie pomysłem całkowitej eksterminacji ekstra- ambiwertyków, oraz represjonowaniem wszystkich, którzy nie zgadzają się z ogólnymi poglądami partii.
Gdzieś już był taki wątek.
Ale chętnie bym poczytała jakie postulaty ma introwertyczny elektorat, może za 4 lata... . :lol:
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Akolita »

Przez całe życie NIGDY nie czułam się dyskryminowana z powodu introwertycznej natury. Jeśli już, to zazwyczaj należało mi się, bo zachowywałam się, jak cipka, upośledzona dziewczynka, ofiara losu itd... ale to fakt, że wygodnie jest wszystkie nieprzyjemności ze strony innych ludzi zwalić na ich brak zrozumienia wobec introwertyzmu.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Padre »

Akolita pisze:Przez całe życie NIGDY nie czułam się dyskryminowana z powodu introwertycznej natury. (...) ale to fakt, że wygodnie jest wszystkie nieprzyjemności ze strony innych ludzi zwalić na ich brak zrozumienia wobec introwertyzmu.
Doskonale, będziesz zatem dysydentką. Porządna partia musi mieć odstępców; ot tak na wszelki wypadek kiedy się jej wrogowie zewnętrzni skończą ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Akolita »

I dare play this shit! :twisted: :twisted: :twisted:
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Piorun23 »

Dopiszcie mnie do klubu :D

W razie czego mogę robić za ramię zbrojne Związku :twisted:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Fist
Introwertyk
Posty: 118
Rejestracja: 04 wrz 2011, 19:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Rumia, Pomorze

Re: Związek do Obrony Praw Introwertyków i Ludzi z problemam

Post autor: Fist »

Zgłaszam się na stanowisko Ministra ds. Holoka... eee... Stosunków z Ekstrawertykami. (Zuooo :mrgreen: )
ODPOWIEDZ