Kwestia spania

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Kwestia spania

Post autor: lea »

Ja jak padnę, to zasnę. Czasem dopadają mnie jakieś dziwne myśli, stwarzanie sobie scenariuszy na życie idealne wręcz, ale w takiej normalnej ilości, jak to przeciętny człowiek miewa. Ale potem się budzę rano, oczy podpuchnięte, wgl. masakra gorsza niż zwykle :V Lubię spać, nie mam z tym wgl. problemu na chwilę obecną. Chyba, ze mój problem polega na tym, że ciągle tylko mam ochotę spać, i zasypiam 'na stojąco'.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
djaq
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 15 lut 2013, 23:52
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Kwestia spania

Post autor: djaq »

Nie mam, większego problemu z zasypianiem, sen też mam mocny. Chociaż przed snem zdarza się poleżeć, rozwarzyć milion scenariuszy zachować, wtedy ma się najlepsze pomysły. Najczęściej tak się zdarza kiedy muszę iść spać na siłę, wcześniej niż zwykle (np. muszę wstać o 5.00, a normalnie chodzę spać o 1.00), wtedy czasami działa na mnie szum wentylatora mojego laptopa i powiedzenie mojemu wewnętrznenemu głosowi stanowcze "ZAMKNIJ RYJAAA!!" :lol: I tak menda wraca, nie daje za wygraną :D Mimo, że pójdę spać o tej 1.00 to automatycznie obudzę się o 5.00, potem nie mogę zasnąć. Dawno nie używałem budzika.
5w4
INTJ
Rina
Introwertyk
Posty: 73
Rejestracja: 03 maja 2013, 9:04
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kwestia spania

Post autor: Rina »

Mam lekki sen. Wszystko może mnie obudzić. Musi być cicho i ciemno, a i tak przydają się zatyczki, bo wystarczy byle hałas i już się budzę.
ODPOWIEDZ