Koszulka dla introwertyka

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
jaromira
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 06 lis 2011, 10:55
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: jaromira »

Przyznam, że jak dla mnie pomysł z koszulką średni. Obawiam się, że widok koszulki z napisem "introwertyk - 4w5" zadziałałby, jak przysłowiowa płachta na byka i znalazło by się liczne grono chętnych dowiedzieć się "co ten napis oznacza". Na samą myśl robi mi się niekomfortowo.
Wolę, jednak jasne i jednoznaczne komunikaty. Nie miałabym nic przeciwko koszulkom:
http://www.zazzle.co.uk/social_interact ... 6833123699
http://www.zazzle.co.uk/introvert_go_as ... 1457854899

Ta pierwsza przydałaby mi się szczególnie w pracy...
Gabriel pisze:Ba, być może odważyłbym się zagaić do pięknej niewiasty zauważonej na ulicy w takiej koszulce :D
... i okazało by się, że tak naprawdę rozmawiasz z ekstrawertyczką, która nie ma pojęcia co napis na koszulce oznacza, po prostu podpatrzyła gdzieś i jej się spodobało, he he he.
Awatar użytkownika
Shamicki
Introwertyk
Posty: 119
Rejestracja: 30 lip 2008, 2:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Shamicki »

Mi się osobiście pomysł podoba. Może nie tyle co: "Uwaga introvertyk !!!". Ale introwertyzm ukazany w zabawny i ciekawy sposób. Z dystansem...
Coś w stylu koszulek z nadrukiem "I Have The Body Of A God... Shame Its Buddha"
http://funcorner.eu/wp-content/uploads/ ... buddha.jpg
Człowiek tworzy jakąś rzeczywistość, a potem staje się jej ofiarą.
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: degieb »

Koszulka z napisem introwertyk raczej w gimbazie nie przejdzie,będą się pytać co to jest(gimbusy)...
Mhm.
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: morgoth »

Ja sobie muszę kupić coś takiego
Obrazek
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
Lunacy
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2012, 0:32
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Lunacy »

Pomysł na pewno ciekawy, ale jestem za czymś mniej dosłownym aniżeli samo 'introwertyk'. Perspektywa pytań z cyklu 'a co to znaczy' dostatecznie mnie zniechęca ;x
To brzmi całkiem interesująco, a i przekaz jasny: https://s-media-cache-ec7.pinimg.com/up ... TdAh_c.jpg
Ja mam koszulkę z napisem 'Normal people scare me' : D
Well, isn't it comforting to know that being miserable is still better than being an idiot?
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: morgoth »

@Lunacy albo twój awatar byłby ciekawy, zawsze podobał mi się ten motyf dsbm-owy. Mówi sam przez się.
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
Lunacy
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 16 gru 2012, 0:32
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Lunacy »

Prawda, to też wypada dość ciekawie i wymownie : D http://i50.tinypic.com/33a5cb6.jpg
Well, isn't it comforting to know that being miserable is still better than being an idiot?
Awatar użytkownika
Difane
Rozkręcony intro
Posty: 313
Rejestracja: 11 lip 2012, 1:03
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Difane »

Ja tam bym tego typu ubioru nigdy na siebie nie włożył. Ok, ogólnie nie przeszkadzają mi napisy ale tylko wtedy, gdy nie zawierają czegoś, co rzuca się w oczy. Lubię się ubierać tak, aby nikt nie zwracał na mnie uwagi. Najlepiej żebym był w stanie poruszać się niezauważony, niczym jakiś komandos, także dla mnie taka idea "anty-socjalnej" koszulki odpada :P .
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Inno »

Difane pisze:Najlepiej żebym był w stanie poruszać się niezauważony, niczym jakiś komandos,
Jak ninja. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
yunana
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:25
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: yunana »

A mi osobiście podoba się ta: http://www.zazzle.co.uk/you_read_my_t_s ... 3157338191
Innym ludziom będzie łatwiej przewidzieć jakiego zachowania można się po mnie spodziewać :f
Proud to be quiet in a noisy world
4w5 INFP INFj
Sake
Introrodek
Posty: 17
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:07
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Sake »

"Introwertyk. Introwertyka sie nie dotyka" - Nosiłabym. :D
Niestety, dla większości społeczeństwa i tak będziemy 'aspołecznymi dziwakami'
Awatar użytkownika
morgoth
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 06 paź 2012, 21:49
Płeć: nieokreślona

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: morgoth »

Sake pisze:"Introwertyk. Introwertyka sie nie dotyka" - Nosiłabym. :D
Niestety, dla większości społeczeństwa i tak będziemy 'aspołecznymi dziwakami'
Dlatego najlepiej było by stworzyć własne społeczeństwo introwertyków, wtedy każdy nosił by się jak chce i nikomu by to nie przeszkadzało.
Sa­mot­ni­cy dnia dzi­siej­sze­go, wy, odo­sob­niający się, lu­dem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sa­mi wyb­ra­li, pow­sta­nie lud wyb­ra­ny - a z niego nad­człowiek.

4w5
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Sorrow »

morgoth pisze:
Sake pisze:"Introwertyk. Introwertyka sie nie dotyka" - Nosiłabym. :D
Niestety, dla większości społeczeństwa i tak będziemy 'aspołecznymi dziwakami'
Dlatego najlepiej było by stworzyć własne społeczeństwo introwertyków, wtedy każdy nosił by się jak chce i nikomu by to nie przeszkadzało.
Prawdziwy Patriota :salute: .
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 865
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Agon »

Dziwny ten pomysł z intro-koszulkami. Niepotrzebne zwracanie uwagi ludzi + mizantropiczne teksty na niektórych koszulkach = jeszcze większe pretensje od ekstrawertyków i ambiwertyków, a nawet od innych introwertyków. Na mnie osobiście teksty typu "nie lubię ludzi", "odwalcie się", "widzę idiotów" itp. wywierają złe wrażenie. Jeśli ktoś nosi taką koszulkę, bo jest skrajnym mizantropem i nienawidzi ludzi, to jeszcze ujdzie, choć obawiałbym się o jego bezpieczeństwo jeśli przypadkiem trafi na grupkę jakiś zakompleksionych ludzi, czy dresów. Natomiast jak ktoś chce w ten sposób zainicjować kontakt z innym introwertykiem, to raczej słaby pomysł.
Nleth

Re: Koszulka dla introwertyka

Post autor: Nleth »

Również nie widzę sensu w noszeniu takich koszulek. Bycie introwertykiem jest już samo w sobie dla wielu osób dostatecznie dziwne. Dodatkowe podkreślanie swojego indywidualizmu to strzał we własną stopę. By spokojnie funkcjonować wśród ludzi i realizować swoje zamiary lepiej nie rzucać się w oczy.
ODPOWIEDZ