Wasze pustelnie

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.

Jak wyglądają Wasze pokoje/mieszkania?

1. Tapeta w Teletubisie, landszafty z jeleniami, mrugające lampki i zeszłoroczna choinka w kącie.
14
13%
2. Obrazki/pamiątki z wakacji w Egipcie wiszą tu i tam.
8
7%
3. Mam zegar na ścianie, jesli o to ci chodzi.
37
34%
4. Muchy łamią sobie nogi na jednorodnej gładzi moich ścian.
49
45%

Liczba głosów: 108

es_pada
Introwertyk

Re: Wasze pustelnie

Post autor: es_pada » 08 maja 2017, 13:39

Moj pokoj to moja prywatna pustelnia.
Kolekcjonuje stare porcelanowe lalki,ktore sa na szafie,krzeslach,w starych walizkach,obok lozka.
Na stole mam lusterko antykwariat,kilka lalek duzych,troche bizuterii,latem lubie postawic rowniez bukiecik kwiatow.
Na scianie mam duzy zegar vintage,po trugiej stronie duze lustro rowniez antykwariat,kilka obrazow,plakat.
Jesli chodzi o wystroj pokoju,to nie lubie stylu wspolczesnego,czyli minimalizmu.
Dla mnie jest bardzo nudny,chlodny,az z zimna przechodza mi ciarki.

Awatar użytkownika
tomektomek
Introwertyk
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Post autor: tomektomek » 08 maja 2017, 17:42

Mój pokój.. hmmm..
Kiedyś miałem ściany pomalowane na czarno - serio. Ktokolwiek to zobaczył łapał się za głowę :D
Teraz mam troszkę "ładniej" - ściany są siwe, mam regał, drewniane biurko wykonane samodzielnie, dwa plakaty, dwa kaktusy i bambusa (;

Najważniejszym miejscem w moim pokoju jest owe biurko gdzie mam swoje "centrum dowodzenia" tzn rozrywki :P które długo doprowadzałem do finalnej formy (:
through blissful ignorance and terrifying awareness..

Suchy69
Intronek

Post autor: Suchy69 » 08 maja 2017, 18:29

es_pada pisze: Kolekcjonuje stare porcelanowe lalki,ktore sa na szafie,krzeslach,w starych walizkach,obok lozka.
Na stole mam lusterko antykwariat,kilka lalek duzych,troche bizuterii,latem lubie postawic rowniez bukiecik kwiatow.
Chyba bym się zejszczał ze strachu, jakby ktoś mi kazał spędzić noc w Twoim pokoju :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Papaja
Intro-wyjadacz
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ

Post autor: Papaja » 08 maja 2017, 21:04

chwilowo dziele moj kat z innym introwertykiem,ale nie wchodzimy sobie w droge.kiedys potrzebowalam osobnego pomieszczenia by czuc swiety spokoj.dzis wystarcza mi wlasna kanapa
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?

Wkurzony_Kosmita
Introrodek

Post autor: Wkurzony_Kosmita » 18 cze 2017, 9:54

Mieszkam z bratem, ale ponieważ to on się do mnie wprowadził, więc zajmuje mniejszy pokój (ale jemu to nie przeszkadza). U mnie w szafkach i na szafkach stoją modele i gry komputerowe. Kiedy mi źle, obracam się i patrzę na swoją kolekcję i od razu mi się robi lepiej. :)

Kaw
Intronek

Post autor: Kaw » 18 cze 2017, 11:12

Moja pustelnia jest trochę duża. Wszędzie mi się walają narzędzia, na jednym biurku mi się walają radiostacje, na drugim stoją trzy monitory i klawiatura z myszką, na trzecim mam jeden monitor, oscyloskop, kilka generatorów, kilka lutownic, hot air .itp ogólnie sprzęt do napraw i lutowania, mam trzy szafki pełne części i elementów elektronicznych. W kącie stoi teleskop a pod nim leży lustrzanka do robienia zdjęć. Na środku mam rowerek stacjonarny, ławeczkę do brzuszków, ławeczkę do wyciskania z małą kolekcją obciążników. Na suficie kręci się wiatrak z lampą, a obok niego wisi projektor. Na jednej szafce leży serwer hp, którym się czasami bawię i eksperymentuje. Mam też szafkę pełną książek i trochę sprzętu grającego od kolumienek po wzmacniacz, amplituner i odtwarzacz cd. Ogólnie można to opisać słowem "chaos", wszystko i nic. Na szczęście panuję nad nim i wiem co gdzie mam. Tylko ciągle słyszę, żebym ogarnął jakoś ten burdel... ;)

es_pada
Introwertyk

Post autor: es_pada » 24 cze 2017, 15:45

Smutny zedobol - moje lalki nie sa przerazajace,tylko maja piekne pastelowe sukienki :-D

Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Enneagram: 1w9
MBTI: istj

Post autor: highwind » 25 cze 2017, 21:33

Oto moja pustelnia
Obrazek

ODPOWIEDZ