Warsztat dla Introwertyczek

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Kasia Sienicka

Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: Kasia Sienicka »

Witam, jestem introwertyczką, a do tego coachem i trenerką. Wspólnie z moją przyjaciółką, też introwertyczką stworzyłyśmy warsztat dla kobiet podobnych nam, które nie do końca potrafią dobrze odnaleźć się w swojej introwertycznej skórze. Nie chcemy zmieniać się w ekstrawertyczki, ale lepiej zrozumieć swoją naturę i korzystać z pełni potencjału naszej osobowości. Właśnie o tym jest ten warsztat. Gdyby któraś z Was chciała dołączyć, zapraszam. Zajawka warsztatu poniżej. pozdrawiam Kasia Sienicka

• Czy zdarzało Ci się słyszeć, że jesteś smutna lub poważna podczas gdy po prostu intensywnie nad czymś myślałaś?
• Czy przysłowiowe „rozmowy o pogodzie” są dla Ciebie męczące, a chętnie porozmawiałabyś o sprawach ważnych i wartościowych?

Jeśli czujesz, że te pytania są do Ciebie i chciałabyś dowiedzieć się więcej o swojej naturze. Jeśli do tego zastanawiasz się jak mogłabyś spędzić tegoroczne Andrzejki, a przy tym chciałabyś poznać inne, podobne sobie kobiety, poczuć się pewniej, docenić siebie i swoją unikalną osobowość to mamy coś specjalnie dla Ciebie. Warsztat stworzony z myślą o introwertyczkach:

„IntroPower, czyli odkryj swoją moc w Andrzejkowy wieczór ”

Termin: 30 listopada (piątek) godz. 17.00 – 20.00.
Miejsce: Inspiration Space ul. Jana Czeczota 8/3, Górny Mokotów (metro racławicka)
Kameralna grupa: max. 8-10 osób.
Inwestycja: 95 pln, w cenie materiały, przekąski i napoje.
Zapisy: Rezerwacja miejsca na warsztat pod adresem IntroPower@gmail.com
limonka
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 30 kwie 2012, 22:55
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: limonka »

IntroPower, White Power... :roll:

A tak poza tym witaj Kasiu, mam nadzieję, że zadomowisz się na naszym forum na dłużej :mrgreen:
drzewko

Re: Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: drzewko »

I jak wypadły te warsztaty? był ktoś może?
LukasWro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 02 paź 2013, 22:35
Płeć: nieokreślona

Re: Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: LukasWro »

Poszedłbym gdybym byl dziewczyną. :D
AnaElaine Joice
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 17 maja 2011, 16:40
Płeć: nieokreślona

Re: Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: AnaElaine Joice »

Dobra, jestem czepliwa i odgrzebię stary temat tylko po to by zapytać:
czym różni się "coach" od "trenera"? Myślałam, że to to samo (pod warunkiem, że nie chodzi o "treningi" fizyczne). :p
"Jest 10 rodzajów ludzi – ci, którzy rozumieją kod dwójkowy i ci, którzy go nie rozumieją."
~~~~

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa." Julian Tuwim

"Trzeba żyć, a nie tylko istnieć" Plutarch

"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tak pełni wątpliwości." Bertrand Russel
Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warsztat dla Introwertyczek

Post autor: Anthrax91 »

Tutaj jest ładnie rozpisane czym się różnie coach od trenera http://www.karieramanagera.pl/edukacja- ... -sie-coach
ODPOWIEDZ