Proszę pomóż mi spełnić moje marzenie

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2016, 20:45
Płeć: kobieta

Proszę pomóż mi spełnić moje marzenie

Post autor: Małgorzata » 26 cze 2016, 20:59

Mam na imię Małgorzata. Od urodzenia jestem niepełnosprawna. Zdiagnozowano u mnie Dziecięce Porażenie Mózgowe czterokończynowe uniemożliwiające mi poruszanie się o własnych siłach, więc poruszam się na wózku elektrycznym, który jest dla mnie balsamem łagodzącym fizyczne skutki mojej niepełnosprawności. Wózek nie rekompensuje mi utraty pełnej sprawności, ale daje mi poczucie radości z kontaktu z ludźmi, a także z mojej (dzięki wózkowi) większej życiowej samodzielności i niezależności. Niestety, prawda jest taka, że gdyby nie ludzie dobrej woli, mogłabym sobie o wózku tylko pomarzyć, ponieważ jedynym źródłem mojego dochodu i utrzymania jest renta socjalna (739,58 zł) i zasiłek pielęgnacyjny (153 zł). Więc, choć nie należę do osób, które uważają, że skoro jestem niepełnosprawna to mi się wszystko należy, to jednak przez moje skromne finanse, są chwile takie jak ta, gdy jestem zmuszona prosić o wsparcie.
Dziś również ze wstydem i kluchą w gardle proszę o wparcie finansowe na zakup wózka elektrycznego Vermeiren Timix. Mój ośmioletni wózek elektryczny przez nieustanną eksploatacje w różnych warunkach pogodowych i drogowych ulega coraz częstszym awariom. Kochani, potrzebuję waszego wparcia, ponieważ PEFRON udziela tylko częściowego dofinansowania do zakupu wózka, natomiast ja muszę wyłożyć pozostałą kwotę, której z moim dochodem nie jestem wstanie uzbierać. Koszt wózka z niezbędnym mi wyposażeniem dodatkowym wynosi ok. 20 000 zł. Nie proszę o przelewy tysięcy złotych, rozumiem, że czasy są ciężkie i nikomu się nie przelewa, ale każda ofiarowana nawet złotówka zbliży mnie do zakupu nowego wózka. Wsparcia można dokonać przez portal pomagam.pl link do mojej zbiórki https://pomagam.pl/wozekmalgorzaty Za zrozumienie mojej sytuacji i wsparcie serdecznie dziękuję.
Nie musisz mieć wielkiego portfela żeby mieć wielkie serce."


Pozdrawiam
Małgorzata

ODPOWIEDZ