Prośba o wypełnienie ankiety

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Inno »

Proszę Was o poświęcenie chwilki czasu i wypełnienie ankiety poświęconej radzeniu sobie ze stresem.
Student potrzebuje wyników do pracy magisterskiej, a bada ona między innymi, czy zachodzą w tej kwestii jakieś różnice między grupami, m.in introwertykami i ekstrawertykami.

Mnie zajęło to 5 minut.
Ankieta dostępna będzie przez miesiąc.
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w tym wątku.

http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0m2u8os8.


Tu wyjaśnienie:
Witam,

Nazywam się Jacek Partyka i jako student psychologii prowadzę badania dotyczące radzenia sobie ze stresem w różnych sytuacjach.

W tym celu proszę was o pomoc - badanie polega na wypełnieniu dwóch prostych kwestionariuszy (całość nie zajmuje więcej niż 20 minut), które są zamieszczone pod podanym linkiem. Dla was to tylko kilkanaście minut poświęconych, a dla mnie nieopisana pomoc w badaniach, za którą będę wdzięczny. Dokładniejsze informacje znajdziecie na pierwszej stronie po kliknięciu linka.

Jeśli samo wspomaganie nauki jest zbyt mało przekonujące, aby w badaniu uczestniczyć ja ze swojej strony dodam jeszcze, że gdybyście byli ciekawi wyników badań i ich analizy, to będę też mógł zaspokoić waszą ciekawość - po wypełnieniu kwestionariusza jest możliwość wpisania adresu maila, na który po ostatecznej analizie będę rozsyłał wnioski z badań (nie będzie tam też żadnych personalnych danych, ani odniesień do konkretnych wyników).

Już teraz dziękuję za wszystkie wypełnione kwestionariusze, które do mnie dotrą ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Padre »

Inno pisze: Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w tym wątku.
Pytania jak pytania. Ankiete wypelnilem i uderzyla mnie duza ilosc powtarzajacych sie pytan w pierwszej czesci, np "Pije alkohol aby zapomniec" powtorzylo sie czterokrotnie. Psycholog ze mnie zaden, wiec pytam doswiadczonych czy to cos w rodzaju cross-check czy ludzie odpowiadaja konsekwetnie, czy tez student wierszowke wyrabia?
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Inno »

To celowy zabieg, żeby właśnie sprawdzić konsekwencję odpowiadających i zmniejszyć prawdopodobieństwo przypadkowych odpowiedzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Padre »

Inno pisze:To celowy zabieg, żeby właśnie sprawdzić konsekwencję odpowiadających i zmniejszyć prawdopodobieństwo przypadkowych odpowiedzi.
Dzięki. Ale wiesz, chyba zepsuliśmy mu ankietę ;-)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Inno »

Hmmm, damn it! :lol: Spoko, to nic nie przeszkadza. ;)
Obrazek
IKM
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 31 gru 2010, 20:56
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: IKM »

Bardzo zirytowała mnie ta ankieta. Nie lubię powtarzających się pytań, ale dotrwałem do końca mimo że kilka razy trzymałem kursor na wysokości krzyżyka. Drugą ankietę już przyjemniej się robiło.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Inno »

Ale mimo wszystko dla nauki warto. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
qrs
Intronek
Posty: 30
Rejestracja: 03 sty 2011, 20:00
Płeć: nieokreślona

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: qrs »

"Ankieta jest zamknięta. Proszę się skontaktować z jej autorką lub autorem aby uzyskać więcej informacji."
INTJ A Analityk
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o wypełnienie ankiety

Post autor: Inno »

Napisałam do autora, ale milczy już długo, więc nie wiem, co będzie z ankietą.
Obrazek
ODPOWIEDZ