Moje grafomańskie teksty

Proza, poezja, opowiadania
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Moje grafomańskie teksty

Post autor: mada »

Witam,

pewnego pięknego dnia wpadłem na pomysł, aby założyć bloga ze swoimi lirycznymi wypocinami. Jak postanowiłem tak zrobiłem, niemniej założyłem bloga, ale nie uzupełniałem go o treść. Od jakiegoś jednak czasu postanowiłem uzupełniać go krótkimi formami i powoli mi się to udaje. Tekstów mam dosyć sporo(oczywiście zamknięte na cztery spusty w szufladach), gdyż zostały one spisane na przestrzeni lat. Przeważnie są to dosyć żałosne smuty spisywane z różnych perspektyw osobowych, literówek pewnie też nie zabraknie. Obecnie na stronie figuruje 8 tekstów, w przyszłości może będzie więcej, chyba, że wygram w lotto i zacznę tzw. lepsze życie.

Pozdrawiam

http://c-enigma.blogspot.com/
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje grafomańskie teksty

Post autor: Coldman »

Uuuuu Mada
Fajnie fajnie
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Moje grafomańskie teksty

Post autor: mada »

Zrobiłem mini update stronki. W tym także wrzuciłem jeden z moich tracków, takie tam wypociny wokalno-muzyczne. Ogólnie rzecz biorąc, muzykę tworzę raz na ruski rok i to jeszcze przestępny, głosu też nie trenuję, dlatego brzmię jak brzmię czyli h... A track nagrałem z takich pobudek, iż kończyłem swoją 10 miesięczną przygodę z gitarą elektryczną na rzecz basu, stąd postanowiłem zgrać chociaż jeden z amatorskich riffów i tak jakoś w zeszłym roku urodził się z tego kawałek. Pozdrawiam.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
ODPOWIEDZ