Opowiadania

Proza, poezja, opowiadania
Awatar użytkownika
SWAT
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Olsztyn/Konin
Kontakt:

Opowiadania

Post autor: SWAT »

Siemka. Widzę macie tu ładny kącik pisarstwa amatorskiego, więc dorzucę swoje wypociny i grafomanię którą popełniam co jakiś czas. Wszystko jest na blogu.

http://swatstory.blogspot.com/

Wszelkie komentarze = siła napędowa do dalszego skrobania, albowiem wiem, że ktoś to czyta i nie idzie to w nicość.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Opowiadania

Post autor: Akolita »

Zaczęłam czytać. Przeczytałam #1 i początek #2. Jak do tej pory to najlepszy kawałek amatorskiej prozy, jaką miałam okazję znaleźć na tym forum. Kilka drobnych błędów stylistycznych, np:
James tylko złapał się za głowę i pokręcił przecząco głową.
Urocze. Czytaj sobie powoli jeszcze raz to, co napisałeś i sam wyłapiesz takie kwiatki. :) Jesteś naprawdę dobry.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Artmedia9
Introwertyk
Posty: 86
Rejestracja: 26 kwie 2013, 1:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Opowiadania

Post autor: Artmedia9 »

rewolucja-ira.bloog.pl

Mój blog który pierwotnie miał być historyczny stąd tytuł ale obecnie jest poetycki :) część wierszy została napisana dla pewnej dziewcyzny częśc ogólnie a cały blog to początek zbieraniny mojej twórczości
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ