Highwind - Niespodzianka

Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Highwind - Niespodzianka

Post autor: Coldman »

Witam wszystkich Forumowiczów
Chciałbym Wam Przypomnieć że kilka dni temu nasz drogi Admin Higwind przekroczył 1000 post.

Z tej okazji życzymy mu:
- Kolejnych wytrwałych dni na forum
- Braku lagów
- Coraz większej populacji intrusiów na forum
- Więcej uśmiechu na twarzy
- Spokoju ducha i ciała
- Zdrowia , wytrwałości i szczęścia
- Wielu pogodnych dni
- No i znalezienia Prawdziwej Miłości :D


******************** Specjalna Niespodzianka *********************
5 Intrusi z naszego forum nagrało piosenkę o Naszym Super Adminie Higwind.
Piosenka Nosi nazwę : Admin Highwind

Drogi adminie i tu zadanie dla Ciebie. Odgadni 5 osób śpiewających w piosence. Zgaduj :D
i pośli mi na pw nicki


Piosenka-Niespodzianka
Admin HighWind.mp3 - plik może zostać udostępniony na prośbę zainteresowanym - wnioski proszę kierować poprzez PW do Coldmana - EDIT: highwind


Każdy z Was może pogratulować w wątku i pośmiać się z naszej forumowej sztuki :)
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: highwind »

Cóż. Jestem w takim szoku, że najchętniej schowałbym się pod kołdrę, a całą sprawę przemilczał. Milczenie z resztą sobie od początku planowałem, mając w pamięci, że chyba gdzieś kiedyś wzmiankowałem swój pięćsetny wpis, by potem uznać to za niewłaściwe, ponieważ pisanie postów na forum to mój obowiązek i takie tam.

Potem szok ustąpił miejsca na podium uczuciom podejrzliwości i tremy, związanej z faktem znalezienia się w centrum uwagi, by w końcu ciemne chmury wrodzonego dystansu rozstąpiły się pod wpływem ciepłych mas powietrza, ogrzanych brzaskiem wzruszenia. Ehhh, wczytałem link z załączonym utworem muzycznym, kliknąłem play... I oczy mi się zaszkliły moi drodzy. To, czego doświadczyłem - wybaczcie mi - ale nie czuję się w mocy opisywać.

Dziękuję Wam.

Teraz muszę przesłuchać kawałek jeszcze 30 razy i rozgryźć kto tak cudnie śpiewa :D
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: Papaja »

Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: Coldman »

Gratulacje z powodu 2000 Highwind, ty Nasz stary spróchniały druhu. Chyba żeś nawet nie zauważył :P
Po prawie 4 latach napisałeś kolejny 1000.
Ta piosenka to był prawdziwy hit. ("Ten introś który tu widzicie zowią Highwind, wszyscy Highwinda znają i kochają" xD) Wtedy to była dziecięca fantazja i ludzie się bali nagrać swój głos :D
To były czasy, co ci lagowało kompa i nie mogliśmy grać w L4D2 xD Każdy z nas był anonimowym przegrywem xD Zloty to była czysta abstrakcja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: Fangtasia »

Gratulacje, życzę dalszych sukcesów. Buziaczki~~
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: highwind »

Dzięki, nie zauważyłem. Mam taką refleksję - gdzie chciałem na forum napisać, tam już napisałem. Teraz mam problem z wymyślaniem czegokolwiek, żeby nie być wtórnym. Chyba trzeba będzie zacząć się kłócić z ludźmi :twisted:
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: Polan »

Zacznij się sam cytować i komentuj czy po latach coś w twoich przekonaniach się zmieniło, czy też podtrzymujesz wypowiedź.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Highwind - Niespodzianka

Post autor: highwind »

Polan pisze: 07 mar 2019, 7:58 Zacznij się sam cytować i komentuj czy po latach coś w twoich przekonaniach się zmieniło, czy też podtrzymujesz wypowiedź.
xDDD Jezu, ale to jest kuszące :D
ODPOWIEDZ