Gadżety dla intro i nie tylko

Najróżniejsze dzieła, konstrukcje, strony, programy.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Gadżety dla intro i nie tylko

Post autor: Drim »

romanka pisze: 02 sty 2020, 21:22 Nie wiem, czyżby wszyscy powtażali blad, że to rzymska willa? Starożytni Grecy i RZymianie introwertyczni-jakis przykład?
Tak samo jak my Chrześcijanie powtarzamy, że papiestwo ustanowił Chrystus.

Mignęło mi to gdzieś niedawno i nie zgłębiałem się w temat, ale jedną książkę o antyku mam więc może tam coś przeczytam w przyszłości. Wszyscy znamy greckich bogów, prawda? Zeus, Atena, Herakles i inni. No i właśnie nie! Greckich bogów są tysiące, miliony nawet. Znamy bogów rodziny która zamieszkiwała Akropol bo okazuje się, że każda grecka rodzina miała swoich własnych bogów ale ich nie znamy bo grecy byli w swych wierzeniach bardzo intymni. Trzymali swoje bóstwa dla siebie, kultywowali między sobą w zamkniętych czterech ścianach. To dosyć introwertyczne.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Gadżety dla intro i nie tylko

Post autor: romanka »

Drimlajner pisze: 02 sty 2020, 21:30
romanka pisze: 02 sty 2020, 21:22 Nie wiem, czyżby wszyscy powtażali blad, że to rzymska willa? Starożytni Grecy i RZymianie introwertyczni-jakis przykład?
Tak samo jak my Chrześcijanie powtarzamy, że papiestwo ustanowił Chrystus.

Mignęło mi to gdzieś niedawno i nie zgłębiałem się w temat, ale jedną książkę o antyku mam więc może tam coś przeczytam w przyszłości. Wszyscy znamy greckich bogów, prawda? Zeus, Atena, Herakles i inni. No i właśnie nie! Greckich bogów są tysiące, miliony nawet. Znamy bogów rodziny która zamieszkiwała Akropol bo okazuje się, że każda grecka rodzina miała swoich własnych bogów ale ich nie znamy bo grecy byli w swych wierzeniach bardzo intymni. Trzymali swoje bóstwa dla siebie, kultywowali między sobą w zamkniętych czterech ścianach. To dosyć introwertyczne.
Współcześni włosi, choć nic nie maja współnego ze starożytnymi rzymianami, też mają dziwna przypadłość - jest wiele matek Boskich, nawet od pogody. Ostatnio słyszałam, że jest MB od łaskotek.
Awatar użytkownika
ErnestPompka
Pobudzony intro
Posty: 148
Rejestracja: 07 lis 2020, 23:45
Płeć: mężczyzna
MBTI: Intp

Re: Gadżety dla intro i nie tylko

Post autor: ErnestPompka »

Najlepszym gadżetem jest kartka i ołówek do przelewania swoich pomysłów na papier. Każdy projekt ma swój początek przy tak błahej czynności jak rysowanie.
i tak się nie dogadamy
ODPOWIEDZ