Wasz nick:]

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
SWAT
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Olsztyn/Konin
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: SWAT »

Witam. Na forum jestem nowy, a jako że nie znalazłem odpowiedniego działu do przywitania się z wami i przedstawienia się, zrobię to tu. Elo! Jestem S.W.A.T (forum nie pozwoliło mi dać kropek :/ )

A żeby było na temat, to jest to elitarna grupa antyterrorystyczna z USA.
Jak ktoś nie wie co to, a chce wiedzieć więcej, zapraszam do lektury na wikipedii
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: qb »

Witaj, a temat do przywitań masz tu http://introwertyzm.pl/viewtopic.php?f= ... &start=750

Nie będę przenosił, bo już napisałeś, więc tak na przyszłość tylko - przejrzyj inne działy zanim napiszesz ;)
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
paranoik
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2010, 1:21
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: paranoik »

highwind pisze:
paranoik pisze:my introwertycy tak mamy - lubimy myśleć, że iini o nas myślą lub gadają
Pierwsze słyszę O.o Nie strasz mnie.
Tak mi się wydaje, że zaniżona samoocena wiąże się z introwertyzmem i przeświadczeniem, że ktoś ZAWSZE się na nas krzywo patrzy i nas obserwuje z ukrycia. To znaczy ja tak mam, a jeżeli ty nie to pozostaje tylko szczerze pogratulować ;)
"Achilles miał tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa. "
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: qb »

paranoik pisze: Tak mi się wydaje, że zaniżona samoocena wiąże się z introwertyzmem i przeświadczeniem, że ktoś ZAWSZE się na nas krzywo patrzy i nas obserwuje z ukrycia. To znaczy ja tak mam, a jeżeli ty nie to pozostaje tylko szczerze pogratulować ;)
Introwersja nie ma z tym nic wspólnego. Niska samoocena to problem wielu ludzi, nie tylko intro. Ekstrawertycy o niskiej samoocenie myślą w ten sam sposób o opinii innych ludzi na ich temat.

Nie łącz pojęć takich jak nieśmiałość, niska samoocena ze swoim introwertyzmem. Można być introwertykiem i mieć w dupie takie rzeczy.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
ivbefre
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2013, 20:24
Płeć: nieokreślona

Re: Wasz nick:]

Post autor: ivbefre »

A mój nick oprócz tego, że jest zupełnie nowy (wymyśliłem go jakoś niedawno), to jeszcze wziął się z pewnej piosenki zespołu z królową w nazwie. Fani (i nie fani) mogą zgadywać z której :wink:
Upot
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013, 18:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasz nick:]

Post autor: Upot »

Mój nick z kolei jest anagramem nicku, którym zazwyczaj się posługuję. ;> Żeby nie było mnie tak łatwo znaleźć w internetach;)
Awatar użytkownika
Porii
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 29 kwie 2013, 20:12
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Wasz nick:]

Post autor: Porii »

Mój nick to taka japońska wersja mojego imienia . Oryginalnie mam na imię Pola. ;)
" Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie. Pytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju" - J.F.Kennedy
Awatar użytkownika
BłędnyOgnik
Introwertyk
Posty: 75
Rejestracja: 25 cze 2013, 23:40
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wasz nick:]

Post autor: BłędnyOgnik »

cityCAT pisze:Większość z nas nosi w sobie silne uczucia, które potrafią wyrządzić sporo, spoooroo szkód <;
Zgadzam się...
limonka pisze:A mój nick? Do tej pory zawsze miałam coś związanego z moim imieniem, tym razem chciałam jakoś niebanalnie. Nie wyszło. Pierwsze co mi przyszło do głowy to limonka, ot tak, bez powodu. Ale może coś w tym jest, owoc kwaśny, niedobry, a ze mną też czasem ciężko wytrzymać :wink:
Ale za to owoc zdrowy, a odpowiednio użyty nadaje dobrego smaku (i potrafi być pyszny) :)

Mój nick wymyśliłem na potrzeby tego forum. Jeśli ktoś chce to znaczenie można przeczytać na Wikipedii: Błędne ogniki

Początkowo wziąłem go gdyż dla mnie błędne ogniki oznaczają ogniste światełka mogące wywieść wędrowców na manowce. Jednak im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej jestem przekonany, że on do mnie pasuje (chociaż pewnie nie tylko).

A poniżej jego pełniejsze znaczenie dla mnie (choć mógłbym jeszcze coś dopisać. Trochę to kiczowate i nie dorobione, ale i tak już za długo nad tym siedzę, a taka forma wydaje mi się najodpowiedniejsza):

Daję trochę światła i ciepła, lecz niezdarny często zmieniam w popiół i zgliszcza.
Oświetlam drogi przeganiając Cienie, choć często prowadzę do Cieni krainy.

Ciężko mnie zranić bezpośrednio - weź nóż i dźgnij płonień świecy. Zrobiłeś mu coś ?
Jednak przykryj tą święcę szklanką, a po chwili zgaśnie.

Sam unikam innych płomyków, ich ciepło mogło by mi zaszkodzić.
Lub zapatrzony wywołam pożar, który nas wypali.

Odrzucony przez Życie, życie odrzuciłem i żyć się nigdy się nie nauczyłem.
Trwając latami w naiwnej nadziei, że nikt przeze mnie nie ucierpi.

Dlatego często płonę w samotności na bagniskach, gdzie tylko Śmierć od czasu do czasu zawita.
Choć wolę przebywać na lodowych pustkowiach, gdzie za wielkim murem nikomu nie zaszkodzę.
Łatwiej pomagać komuś niż sobie, a tym czasem najpierw powinno się pomóc sobie, żeby móc pomagać innym.
Jednak pomagając innym nieświadomie pomagamy też sobie.
Wallflower
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2013, 23:48
Płeć: nieokreślona

Re: Wasz nick:]

Post autor: Wallflower »

Cześć wszystkim ;) Pomysł na tego nicka wpadł mi do głowy po obejrzeniu filmu Perks of being Wallflower (w wolnym tłumaczeniu - korzyści z bycia podpieraczem ścian)Film o introwertycznym chłopaku, który nie może się odnaleźć w otaczającej go rzeczywistości. no i stąd ten Wallflower- może dosłownie ścian nie podpieram, ale napewno wiele wydarzeń wolę obserwować z boku ;)
Awatar użytkownika
Arab
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2013, 13:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wasz nick:]

Post autor: Arab »

Pomysł na nick... Z moją urodą pakistańskiego terrorysty to jedyny słuszny nick. : )
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Drim »

Jakoś tak gorąco mi się zrobiło gdy widzę wśród użytkowników tego forum...

Uffff, grunt że akumulatory nadal mam niesprawne, he he wasze podatki.

:wink:
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: Wasz nick:]

Post autor: dreamer08 »

Dlaczego "Dreamer"? Jestem niepoprawną marzycielką. Mogłabym wręcz rzec, że tylko wyobraźnia trzyma mnie przy życiu. Problemy i przykrości życia codziennego już dawno by mnie zniszczyły. Mam słabą psychikę. Toteż nick określa moją skromną osobę.
A "08" to rok, od którego ten nick funkcjonuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maladict
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2013, 21:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasz nick:]

Post autor: Maladict »

Jeśli miałbym wymieniać zalety czytania książek, to na pewno powiedziałbym, że to mi się przydaje przy wyborze nicka - w przeciwnym razie ciężko bym się truł nad wymyśleniem czegoś, brzmi przynajmniej tylko trochę głupio.
Mój nick wziął się od pewnego wampira uzależnionego od kawy, co tu dużo gadać...
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Wasz nick:]

Post autor: lea »

Maladict pisze: Mój nick wziął się od pewnego wampira uzależnionego od kawy, co tu dużo gadać...
Terry Pratchett, "Potworny Regiment", zapewne. C:
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2139
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Drim »

Rzeczywiście :D

Boże, ale ja mam słabą pamięć do nazwisk. Bohaterów literackich również :shock:
ODPOWIEDZ