Wasz nick:]

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Wasz nick:]

Post autor: Corpseone »

W gimnazjum zacząłem słuchać metalu i chciałem koniecznie wymyślić sobie ksywę w tym klimacie. Wymyśliłem sobie TRUEposh (wydawało mi się to fajną grą słowną), ale w końcu uznałem, że ksywa kiepska i wymyśliłem Corpseone - czyli sparafrazowanie Corleone z Ojca Chrzestnego, przy tym corpse to właśnie truposz:)
Awatar użytkownika
Keira
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2014, 0:16
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz nick:]

Post autor: Keira »

Mój nick nie jest niczym odkrywczym :) po prostu imię aktorki - Keiry Knightley. Dlaczego akurat ona? Jako "rasowa" kinomaniaczka byłam, przed rejestracją na forum, na filmie "Zacznijmy od nowa", gdzie grała. Poza tym, cenię ją za jej grę aktorską. :)
Agnese
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2014, 19:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 2w1
MBTI: INFJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Agnese »

Po prostu- moje imię (Agnieszka) w języku który kocham do szaleństwa (włoski). Tak mnie wołał w LO na włoskim mój nauczyciel i niektóre włoskie wersje imion (w tym moje) przyjęły się do powszechnego użycia. Poza tym niesamowicie mi się podoba :)

Wiesz, lubię wieczory
Lubię się schować na jakiś czas
I jakoś tak, nienaturalnie
Trochę przesadnie, pobyć sam
Wejść na drzewo i patrzeć w niebo...


INFJ- Introvert(89%) iNtuitive(38%) Feeling(38%) Judging(78%)
Awatar użytkownika
Lunatic
Introwertyk
Posty: 68
Rejestracja: 30 paź 2011, 19:34
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasz nick:]

Post autor: Lunatic »

Nie chciałem używać żadnego nicka, którego używałem gdziekolwiek i kiedykolwiek i tak padło na ten. Szaleniec, wariat, takie całkowite przeciwieństwo mnie (choć kto tam wie... :D). A także dlatego że fonetycznie brzmi tak jak Lunatyk, a Lupin to jedna z moich ulubionych postaci z HP :P No i lubię też księżyc w pełni, tak fajnie uspokaja i wprowadza w stan do przemyśleń.
Awatar użytkownika
ross
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 31 lip 2014, 3:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w7
MBTI: INTP
Lokalizacja: Żory, Śląsk
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: ross »

Właściwie mój nick ma wiele znaczeń. Ale powstał zupełnie przypadkowo. W gimnazjum potrzebowałem jakiegoś nowego nicku, żeby nazwać sobie konto w League Of Legends. Wymyśliłem więc Ross Pizd - chyba nie muszę tłumaczyć o co mi chodziło. Aktualnie uważam, że to wieśniackie. :P Ale koledzy, z którymi grałem, zaczęli w skrócie mówić do mnie Ross. I spodobało mi się, a nawet szybko przyjęło się wśród nieco większej rzeszy ludzi. Poza tym, od lat jestem zajarany kolarstwem grawitacyjnym, a jeden z moich idoli w kategorii bmx to Aaron Ross. Są jeszcze inne zbieżności, dlatego każdy na swój sposób mógł kojarząc mnie z czymś, zapamiętać mój pseudonim.
Awatar użytkownika
Madeline
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2015, 17:17
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Re: Wasz nick:]

Post autor: Madeline »

Jak łatwo się domyślić mój nick zdradza moje prawdziwe imię. Nic oryginalnego, ale z drugiej strony skoro ma on służyć do komunikacji to po co komplikować sprawę? Poza tym w wymyślaniu nazw własnych daleko mi jednak do Tolkiena:)
"sleep my friend and you will see that dream is my reality"
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wasz nick:]

Post autor: Coldman »

Mój nick może trochę dziwny , ale mi się podoba. Powstał dzięki nauczycielce angielskiego z podstawówki. Dlaczego ,,Cold'' ? Jest kilka powodów , ale moje nazwisko często kojarzy się właśnie ze zimą i mrozem :D
Awatar użytkownika
ejpod
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 08 gru 2014, 1:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w3
MBTI: INTJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: ejpod »

Mój nick to koniec imienia i początek nazwiska ;)
imacreep

Re: Wasz nick:]

Post autor: imacreep »

Fragment piosenki Creep Radiohead. Bardzo ją lubię :)
Racter

Re: Wasz nick:]

Post autor: Racter »

Mój nick pochodzi od jednego z pierwszych przykładów sztucznej inteligencji, który generował quasi-losową prozę angielską. Napisał swoją własną książkę - 'The Policeman's beard is half constructed'. Jak ktoś lubi absurdalny humor, polecam gorąco. :)

More than iron, more than lead, more than gold I need electricity.

I need it more than I need lamb or pork or lettuce or cucumber.

I need it for my dreams.


http://www.ubu.com/concept/racter.html
katracjusz

Re: Wasz nick:]

Post autor: katracjusz »

Pierwsz litera imienia, a reszta wyszła już sama. Tylko tak trochę rzymsko, ale co poradzić.

A znaczy dokładnie nic.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasz nick:]

Post autor: Papaja »

poczatek imienia + skojarzenie z marynarzem Papajem, co jadl szpinak
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Irracjonalny »

Papaja pisze:poczatek imienia + skojarzenie z marynarzem Papajem, co jadl szpinak
A ja myślałem, że: :P

Obrazek
lukasamd

Re: Wasz nick:]

Post autor: lukasamd »

Imię + fakt, że kiedyś byłem fanem AMD.
Nick został po dziś dzień.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasz nick:]

Post autor: Papaja »

Irracjonalny pisze:
Papaja pisze:poczatek imienia + skojarzenie z marynarzem Papajem, co jadl szpinak
A ja myślałem, że: :P

Obrazek
no wlasnie nie z owockiem, tylko marynarzem :P
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
ODPOWIEDZ