Wasz nick:]

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Firaga
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 30 lis 2015, 22:54
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP/INTP
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz nick:]

Post autor: Firaga »

Firaga - czar ogniowy trzeciego stopnia z serii gier Final Fantasy.
Ogień w Uszach - blog poświęcony szeroko pojętej muzyce rockowej, metalowej, etnicznej i alternatywnej.
Awatar użytkownika
Coro
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:20
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasz nick:]

Post autor: Coro »

CoroDaNem - połączenie dwóch starych nicków oraz nazwiska aktora i karateki.

CoronerJack + EmeNem + Van Damme = CoroDaNem :)
Awatar użytkownika
Jagen Hghar
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 16 gru 2015, 20:15
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 8w9

Re: Wasz nick:]

Post autor: Jagen Hghar »

Jagen H'ghar - Nie trzeba przedstawiać :D Ktoś kto osiągnął kunszt w swoim fachu. Profesjonalista. Kto nie chciałby mieć jego umiejętności :)
Awatar użytkownika
Saite Atara
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2015, 12:17
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Saite Atara »

Mój nick.. Wymyślony, zlepek w miarę pasujących do siebie liter :) Wykorzystuje go jeszcze w opowiadaniu.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wasz nick:]

Post autor: Coldman »

Saite Atara pisze:Mój nick.. Wymyślony, zlepek w miarę pasujących do siebie liter :) Wykorzystuje go jeszcze w opowiadaniu.

Piszesz ? Może się podzielisz skrawkiem tekstu. :D
Awatar użytkownika
Saite Atara
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 22 gru 2015, 12:17
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Saite Atara »

Oczywiście się podzielę, jak tylko trochę tu pobędę i to miejsce nie będzie mi takie obce :)
Awatar użytkownika
Haze
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 26 gru 2015, 21:35
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9

Re: Wasz nick:]

Post autor: Haze »

Haze - mgła.Często mam odczucie jakby od reszty świata dzieliła mnie mglista przesłona- niby można przez nią łatwo przejść ale zawsze masz obawy ze względu na ograniczoną widoczność. Nidy nie wiesz do końca co kryje się po drugiej stronie,widzisz jedynie zarys wszystkiego. I druga sprawa- bohaterka "Lolity" Dolores Haze- intryguje mnie co działo się w główce małej Lo,niestety Nabokov opisuje tylko przemyślenia Humberta. Poza tym wielu osobom kojarzę się z tą postacią (filmową) ze względu na mój wygląd - wyglądam na dużo młodszą niż jestem w rzeczywistości ( zawsze muszę pokazywać dowód osobisty bo każdy myśli,że mam 16 lat),często ubieram się w sukienki i noszę fryzurę taką jaka ma Dolores w załączonym awatarze. No i podobnie jak Lo przyciągam do siebie (nieświadomie) starszych panów co dla każdego jak i dla mnie samej jest wielką zagadką dlaczego tak się dzieje.
jemobiad
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2015, 20:22
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: jemobiad »

Jadlem obiad w czasie rejestracji
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wasz nick:]

Post autor: Coldman »

jemobiad pisze:Jadlem obiad w czasie rejestracji
Padłem hahhaahah
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Motyla stopa »

Jak nie trudno się domyślić, mój nick pochodzi od zwrotu "motyla noga". Równie dobrze mogło to być "motyla ręka".
Awatar użytkownika
blackandwhite
Intronek
Posty: 36
Rejestracja: 07 sty 2016, 19:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Wasz nick:]

Post autor: blackandwhite »

Blackandwhite, bo to 2 najlepsze kolory i uosobienie klasyki, która to jest mi bliska (chociażby klasyka kina, czy czasy czarnobiałych filmów nie były lepsze? :-])
luthien
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2016, 14:47
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Wasz nick:]

Post autor: luthien »

Luthien, imię elfki z Silmarillion. Gdy czytałam książkę bardzo mi się spodobało i utkwiło w pamięci.
4w5
Interring
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2016, 22:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Wasz nick:]

Post autor: Interring »

Interring? - taka mieszanka liter z kawałkiem mnie a ta cząstka to introwertyk ;-).
Kim jestem?
15-latek (rocznikowo) jako 4w5 z połączeniem dwójki. Wrażliwy, szczery, pomocny ;-).
______________________________________________________
Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca." - Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"
Awatar użytkownika
beh
Intronek
Posty: 57
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: beh »

beh - skrót od behemot. Jakiś czas temu czytałem Mistrza i Małgorzatę i spodobała mi się postać behemota. Wpłynęło też na to to, że zmienił się w kota, a że lubię koty i mam jednego (co prawda mój nie jest czarny i nie pije spirytusu, ale i tak jest fajny) to tak jakoś wyszło, że mam taki nick :D
Emilia Lind
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2016, 15:44
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: pomorskie.
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: Emilia Lind »

Mój nick wydaje się absolutnie zwyczajny, wygląda po prostu jak imię i nazwisko, sęk w tym, że ani imię Emilia nie jest moim prawdziwym imieniem, ani Lind nie jest moim nazwiskiem. Imię Emilia jest od dawna moim ulubionym imieniem, a gdy dowiedziałam się, że początkowo miałam się nazywać Emilia i gdy kilka osób stwierdziło, że Emilia pasuje do mnie bardziej, niż moje prawdziwe imię, wiele osób (włącznie z moimi rodzicami) stopniowo zaczęło się tak do mnie zwracać. Parę lat po tej nieoficjalnej zmianie imienia, jako świrnięta "szwecjofilka" natknęłam się na twórczość niejakiego Cornelisa Vreeswijka - holenderskiego piosenkarza, poety i aktora, tworzącego głównie po szwedzku i w Szwecji, a pierwszym jego utworem jaki poznałam była ballada, której główną bohaterką była niejaka Cecilia Lind. Jakiś czas później, osoba wiedząca o mojej "fazie" na Vreeswijka, nazwała mnie Emilią Lind, co ogromnie mi się spodobało i tak powstał mój nick.
"Jeśli potrafisz spędzić z kimś pół godziny w zupełnym milczeniu i nie czuć przy tym wcale skrępowania, ty i osoba ta możecie zostać przyjaciółmi." L. M. Montgomery
ODPOWIEDZ