Kilka słów o mnie-domokun

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
domokun
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2014, 18:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: domokun »

Witam.
Nie za bardzo wiedziałem gdzie założyć temat,bo nie ma na forum działu w którym można się przedstawić i opisać swój przypadek introwertyzmu.
Ten dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni chociaż jest zaśmiecony tematami w ogóle nie związanymi z jego nazwą.
Jestem mężczyzną, lat 26.
Dlaczego tutaj trafiłem?
Od kilku lat zaczynam się martwić o swoją przyszłość w społeczeństwie,nie mam dziewczyny,mieszkam z rodzicami i nic w moim życiu się nie dzieje.
Próbowałem szukać drugiej połówki przez internet,ale jakoś nic nie wyszło.
Tydzień temu zrobiłem sobie test osobowości,trochę poczytałem o swoim typie osobowości,trochę mnie to uspokoiło bo zrozumiałem ,że nie jestem chorobliwie nieśmiały, nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Jaki jestem i z czym mam problemy?
Odkąd pamiętam byłem cichy,małomówny,nieufny,wystraszony.
Już jako mały brzdąc podobno byłem bardzo "grzeczny" i cichy.
Myślałem,że kiedyś mi to przejdzie,ale niestety nie.
Moim największym problemem jest niechęć do imprez,miejsc publicznych,rozrywkowych.
W czasach szkolnych to nie sprawiało wielkiego problemu,ale teraz zaczyna to bardzo mocno wpływać na moje życie.
Będąc takim nudziarzem,nie jestem w stanie poznać żadnej dziewczyny,kiedy interesuję się jakąś dziewczyną i dowiaduje się ,że jest rozrywkowa od razu się zniechęcam,bo myślę ,że i tak nic z tego nie wyjdzie i nie chcę jej robić krzywdy.
Mam niewielu znajomych,rzadko się z nimi spotykam,w weekendy strasznie się nudzę,zwłaszcza w zimie,bo latem wsiadam na rower i jadę 100km od cywilizacji.
Ogólnie czasami lubię przebywać wśród ludzi,ale tylko tych których długo znam.Wtedy jestem dowcipny,śmiały,czasami aż za bardzo :) (zaczepiam dziewczyny w dosyć dwuznaczny sposób).Kiedy idę na urlop w pracy to po kilku dniach zaczynam świrować i chcę do ludzi.Można powiedzieć ,że cała moja aktywność społeczna odbywa się w pracy.To dosyć smutne bo ci ludzie są w pewnym sensie zmuszeni ze mną rozmawiać,w normalnym życiu by pewnie nie chcieli mieć ze mną do czynienia.Dopiero po dłuższej znajomości zaczynają doceniać moje pozytywne cechy.
Jak reaguję na nieznajomych ludzi.
Krótko mówiąc uciekam :)
Ostatnio spodobałem się jakimś dziewczynom w ogrodzie japońskim we Wrocławiu,ale jak zwykle nie wykorzystałem tego i poszedłem sobie w swoją stronę.
Jak robię zakupy to nie wdaje się w pogawędki z kasjerkami tylko traktuje je jak roboty,które mają odwalić swoją działkę,ściągnąć należność i dać mi spokój.
Nie wiem co jeszcze napisać bo mam w głowie mętlik,może na razie wystarczy :)
Piszcie co myślicie o mnie,czy jestem czubkiem,czy może nie ? :)
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: Demon Hunter »

Próbowałem szukać drugiej połówki przez internet,ale jakoś nic nie wyszło.
Proszę. Nie ma za co.
Obrazek
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
domokun
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2014, 18:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: domokun »

HAHAHA bardzo śmieszne.Troche powagi proszę.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: pustka »

domokun pisze:Jestem mężczyzną
Uff, dobrze że nie chłopcem!

Mam podobnego kuzyna do Ciebie, wlasciwie to dwóch ale jeden jest młodszy więc nie jestem w stanie przewidzieć jego przyszłości. Tamten drugi w końcu sobie znalazł jakąś lachonę w wieku, chyba 27 lat. Gdzie, nie wiem, bo nie chce gadać.

Noo jak się nic w Twoim życiu nie dzieje, to zrób coś żeby się zadziało! Zapisz się na wolontariat, na tańce, na... kurs języka? Cokolwiek co Cię interesuje lub może zainteresować.
Popracuj też nad swoją samooceną :) Samemu (http://michalpasterski.pl/2013/01/samoocena/) lub szukaj fachowej pomocy.

PS. Myślę, że nie jesteś czubkiem.
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
domokun
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2014, 18:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: domokun »

No właśnie ja bym chciał,żeby się coś działo,ale z powodu mojej osobowości rezygnuje z aktywności wymagających obcowania z większą grupą ludzi.
Taniec działa na mnie jak woda święcona na Lucyfera.Wolontariat też nie bardzo bo jestem sknerą :)
Są dwie rzeczy ,które mnie interesują,motoryzacja i kolarstwo.Pierwsze raczej odpada bo kobiety raczej rzadko się interesują samochodami,drugie ,raz już próbowałem i trafiłem na chyba bardziej intro-dziewczynę niż ja,albo jej po prostu nie przypadłem do gustu,ale będę próbował dalej tylko na wiosnę dopiero :)
Myślę też nad czymś kreatywnym(podobno wielu introwertyków jest artystami), może swoimi dziełami artystycznymi zainteresuję jakąś dziewoję swoją skromną osobą :)
Kombinuje jak się da ,ale w zgodzie ze swoją naturą,bo nie zamierzam z tym walczyć.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: pustka »

domokun pisze:(podobno wielu introwertyków jest artystami)
heheh, no właśnie, podobno :mrgreen:
domokun pisze:Kombinuje jak się da ,ale w zgodzie ze swoją naturą,bo nie zamierzam z tym walczyć.
Popieram takie podejście, nie ma co pocić czoła na siłę.
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: Demon Hunter »

Kombinuje jak się da ,ale w zgodzie ze swoją naturą,bo nie zamierzam z tym walczyć.
No to masz wybór: albo życie w zgodzie z Twoją naturą, albo ciupcianko ;)
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
NoxVurme
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Chory umysł i Dewiacje Intelektualne

Re: Kilka słów o mnie-domokun

Post autor: NoxVurme »

Ech po prostu musisz być bardziej śmiały w dobry sposób w stosunku co do kobiet. to wszystko i będzie dobrze
Człowiek rodzi się miękki i słaby a umiera twardy i mocny-- Lao Tsy
https://www.youtube.com/watch?v=DTZaU5vwhXg
ODPOWIEDZ