Podziel się czymś II

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
MichalLodz
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2014, 21:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Łódź

Podziel się czymś II

Post autor: MichalLodz »

Przeglądałem forum i pomyślałem że można by reanimować stary temat modyfikując go. Proponuję pewną zabawę, a mianowicie "dzielenie się-wysyłanie paczki" dwoje użytkowników umawia się że wyślą sobie nawzajem paczki niespodzianki. Zawartość paczki dowolna, mogą być np ulubione słodycze wysyłającego, książka która miała duży wpływ na nasz światopogląd czy jakiś śmieszny gadzet wysyłającego może też to być wymiana listów z opisem dnia, danej sytuacji, przeżyć wewnętrznych, historia z dzieciństwa itp itp. Proponuje też się się umawiać indywidualnie na kwotę, bądź zawartość list-list, paczka-paczka. Fajnie znowu poczuć się jak dziecko w święta, enjoy :D

PS pomysł nie jest w 100% mój, już gdzieś na jakieś stronie się przewijał chyba na wykopie.

Zachęcam do zabawy, rozruszajmy forum :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Podziel się czymś II

Post autor: Coldman »

Tego forum lepiej nie ruszać , bo wszyscy pouciekają z nadmiaru wrażeń :)
Ogólnie to anonimowe forum i ja bym swojego adresu nie podał , twierdze że reszta podobnie
Nestor

Re: Podziel się czymś II

Post autor: Nestor »

Śmiechłem z nadmiaru wrażeń.

Również bym adresu nie podał.

Nie wiem czy jest możliwe odbieranie paczek w określonej poczcie bez podawania adresu zamieszkania. Tak to bym mógł się bawić.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziel się czymś II

Post autor: Polan »

Nestor pisze:Śmiechłem z nadmiaru wrażeń.

Również bym adresu nie podał.

Nie wiem czy jest możliwe odbieranie paczek w określonej poczcie bez podawania adresu zamieszkania. Tak to bym mógł się bawić.
https://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/jak ... a/korzysci
można.
Awatar użytkownika
MichalLodz
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2014, 21:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Łódź

Re: Podziel się czymś II

Post autor: MichalLodz »

No cóż szkoda, pamiętam że fajne pomysły mieli ludzie na innej stronie.
Śmiechłem z nadmiaru wrażeń.

Również bym adresu nie podał.

Nie wiem czy jest możliwe odbieranie paczek w określonej poczcie bez podawania adresu zamieszkania. Tak to bym mógł się bawić.
tak, twój adres bym wykorzystał jako pierwszy. Generalnie to już cie namierzam i biorę chwilówkę w prowidencie :mrgreen:
Nestor

Re: Podziel się czymś II

Post autor: Nestor »

Tenfacetchcemoichpieniędzy pisze:tak, twój adres bym wykorzystał jako pierwszy. Generalnie to już cie namierzam i biorę chwilówkę w prowidencie
Będę wiedział do kogo się zgłosić.

Moglibyśmy przez te paczkomaty...
Racter

Re: Podziel się czymś II

Post autor: Racter »

No, ja bym się z Nestorem jakimiś mądrymi książkami powymieniał :).
ODPOWIEDZ