Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Bulbulbul
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2015, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Bulbulbul »

Cześć. Chyba nie będę się bardzo rozpisywał. Mam 19 lat, moje MBTI to INTP (aczkolwiek przewaga T nad F chyba nie jest jakaś ogromna), a typ enneagramu to 4w5. "Rzygam samotnością" spędzając czas pośród ludzi zajętych swoimi przyziemnymi sprawami, dlatego też chciałem się spytać czy jest tu jakaś kobieta z przedrostkiem IN-, której również poszukuje partnera do nieskończonych dialogów. Zapraszam do rozmowy i przepraszam za tak ubogie wprowadzenie ale nie wiem czy ktoś wgl się odezwie.
Aesnir
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2015, 20:47
Płeć: kobieta

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Aesnir »

Chętnie z Tobą porozmawiam.
Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
Posty: 113
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: krucha_babeczka »

Chętnie bym z kimś porozmawiała, najlepiej przez jakiś komunikator, bo zdaje się że zaczynam nieco bzikować z powodu mej alienacji.
Ze względu jednak na swój wiek preferowałabym osoby w wieku przedemerytalnym.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Coldman »

krucha_babeczka pisze:Chętnie bym z kimś porozmawiała, najlepiej przez jakiś komunikator, bo zdaje się że zaczynam nieco bzikować z powodu mej alienacji.
Ze względu jednak na swój wiek preferowałabym osoby w wieku przedemerytalnym.

Nie ma co się wstydzić wieku, trzeba być konkretnym.
Dla mnie nieokreślenie wieku w profilu jest odrzucające. Lubię wiedzieć podstawowe rzeczy, żeby porównać je ze sobą
Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
Posty: 113
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: krucha_babeczka »

Coldman pisze:

Nie ma co się wstydzić wieku, trzeba być konkretnym.
Dla mnie nieokreślenie wieku w profilu jest odrzucające. Lubię wiedzieć podstawowe rzeczy, żeby porównać je ze sobą
To nie kwestia wstydu jako takiego, raczej może niechęć do przyznania się przed samą sobą, że raczej nie ma tu nikogo podobnego do mnie (nie tylko wiekiem ale i sytuacją życiową). A w ramach porównania: jestem od Pana starsza, Panie Coldman. Dużo starsza. Mam nadzieję, ze to wystarczy.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Coldman »

krucha_babeczka pisze:
Coldman pisze:

Nie ma co się wstydzić wieku, trzeba być konkretnym.
Dla mnie nieokreślenie wieku w profilu jest odrzucające. Lubię wiedzieć podstawowe rzeczy, żeby porównać je ze sobą
To nie kwestia wstydu jako takiego, raczej może niechęć do przyznania się przed samą sobą, że raczej nie ma tu nikogo podobnego do mnie (nie tylko wiekiem ale i sytuacją życiową). A w ramach porównania: jestem od Pana starsza, Panie Coldman. Dużo starsza. Mam nadzieję, ze to wystarczy.
Może nie Panie , wystarczy Moderatorze : :D :D :D
Awatar użytkownika
Uciekinierka
Ambiwertyk
Posty: 145
Rejestracja: 07 sty 2015, 2:28
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Uciekinierka »

krucha_babeczka pisze: Ze względu jednak na swój wiek preferowałabym osoby w wieku przedemerytalnym.
Hej, myślę że nie ma się czym przejmować zważywszy, że chyba sporo osób tutaj czuje się nie na swoje lata, a na dużo więcej :)
Kiedyś może będziemy przeżywać swoją drugą młodość, póki co przeżywamy pierwszą starość ;)
"(...) są różne szkoły, ale jedna z nich mówi, że nigdy nie jest za późno. Mnie się podoba ta szkoła. Co mówi, że nigdy nie jest za późno."
Awatar użytkownika
Koda
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2016, 21:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: Koda »

Teoretycznie ja mogę z kimś porozmawiać. Ostrzegam tylko, że raczej nie zacznę, w ogóle nie wiem jakim cudem udało mi się wysłać tego posta. :lol:
butterfly
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwie 2016, 16:56
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w3
MBTI: ISFJ

Re: Czy jest ktoś chętny do kontaktu?

Post autor: butterfly »

Czasami brakuje tego, żeby móc tak normalnie bez obaw z kimś porozmawiać. O wszystkim i o niczym ..
ODPOWIEDZ