Powody dla których jestem na forum

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

powody dla których jestem na forum

chcę poznać nowych znajomych wirtualnie
85
23%
chcę poznać nowych znajomych realnie
91
24%
chcę poznać drugą połówkę
60
16%
chcę się dowiedzieć więcej o Introwertykach
78
21%
jestem tu z nudów ale niczego nie wykluczam
44
12%
jestem tu z nudów, chcę tylko poczytać
14
4%
 
Liczba głosów: 372

Rene

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Rene »

Przychodzę tu, bo lubię myśl, że istnieją gdzieś takie cudowne dziwolągi jak wy (dobra, my) i do tego mają własne forum i próbują się ze sobą porozumiewać, a od wielkiego dzwonu nawet spotkać. Uważam, że to super. Do tego, choć mało się udzielam, poznałem was nieco z postów oraz chatu i lubię sprawdzać, co u was i pożyć waszymi problemami. A żeby nie czuć się jak totalny stalker czasem dodaję coś od siebie.
Awatar użytkownika
Panna-Nikt
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2019, 15:03
Płeć: kobieta
Enneagram: Opi
MBTI: ISFJ

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Panna-Nikt »

Być może znaleźć swoje miejsce i nie się aż taka dziwna .
Zagubiona wśród ludzi .
Awatar użytkownika
aporia
Pobudzony intro
Posty: 138
Rejestracja: 13 maja 2015, 18:43
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: aporia »

Nudzi mi się.
Nic się nie da zmienić, statystycznie wypada jedna śmierć na jednego człowieka.
Nanami
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2019, 20:02
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Nanami »

W związku z poczuciem odizolowania od społeczeństwa mam nadzieję poznać osoby podobne do mnie, powymieniać się spostrzeżeniami, dowiedzieć się więcej o zjawisku introwertyzmu i może nawet zawrzeć jakieś znajomości.
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: enter enigma »

Jestem na forum, bo... lubię fora internetowe. To jest główna przyczyna. Chociaż nie ukrywam, że cieszę się, że znalazłam forum, na którym jest wysyp introwertyków. Normalnie introwertyków nie ma nigdzie w takich ilościach. A tu miła odmiana.
Awatar użytkownika
Introwertka
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:09
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Introwertka »

Jestem tu bo jestem introwertyczna, ale mam ochotę popisać do ludzi :mrgreen: W forumowych wątkach mogę się do jakiegoś konkretnego wybranego tematu odnieść nie koniecznie wchodząc z kimś w dyskusje. Nie oznacza to jednak, że zupełnie wykluczam forumowy dialog, bo chętnie taki nawiąże ale jest to po prostu dla mnie osobiście najbardziej przystępna, wygodna i mało zobowiązująca forma wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

6 Lat temu postanowiłem tutaj dołączyć, dzisiaj jest moja rocznica. Chciałbym wiedzieć jakie myśli mi towarzyszy wchodząc tutaj, co oczekiwałem po tej stronie. Ta moja pora rejestracji to kwintesencja mnie :D Swojego pierwszego posta napisałem po kilkunastu dniach :) W sumie w tamtym momencie życia najgorsze było przede mną, choć perspektywy były szersze. To, że zostałem adminem nie jest dla mnie zaskoczeniem, w tamtym czasie byłem administratorem na forum minecrafta, więc ogarnianie miałem już w paluszku xD
Awatar użytkownika
Czerwonekredki
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 21 lip 2018, 21:39
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTPT

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Czerwonekredki »

Coldman pisze: 07 lip 2020, 21:50 Chciałbym wiedzieć jakie myśli mi towarzyszy wchodząc tutaj, co oczekiwałem po tej stronie.
To nie wiesz jakie myśli Ci towarzyszą, kiedy tu wchodzisz? :|
This is how i met Marla Singer.
Marla's philosophy of life is that she might die at any moment.
The tragedy, she said, was that she didn't.
hmm
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2020, 20:23
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: hmm »

Potencjalna alternatywa do obecnego chodzenia po ścianach, okazja do poznania nowych ludzi.

Cześć wszystkim.
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Corpseone »

Nie wchodziłem na forum 3 lata i przypadkiem w google mi wyskoczyło, jak szukałem czegoś o MBTI. Ucieszyłem się, że forum jeszcze istnieje, zalogowałem się i mam zamiar trochę tu pobyć :)
Orion33
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2020, 19:23
Płeć: mężczyzna

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Orion33 »

Zarejestrowałem się, bo ostatnio mi się nudzi. Może znajdę na tym forum ludzi podobnych do mnie, może kogoś poznam i przy okazji dowiem się więcej na temat introwertyków.
Riglostaj
Intronek
Posty: 33
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:32
Płeć: mężczyzna

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Riglostaj »

Chyba po to by czasami poczytać posty jakiś losowych użytkowników, jestem słaby w poznawanie ludzi więc i nic nie robię w tym kierunku, może by się trochę chciało ale jednak nie potrafię.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Nadszedł ten dzień w którym wbijam 2500 postów. Od 2000 posta minęło 700 dni. Zmieniło się od tego czasu wiele. Tak trochę ta pandemia zamiast przyciągnąć ludzi, trochę to wszystko oddaliła. Brakuje mi zlotów introwertyków, pora by niedługo coś zorganizować. Jak ktoś by chciał jechać gdzieś w góry, a mieszka po drodze z Poznania do Sudet to zapraszam. (Albo jak mieszka gdzieś w Beskidach to proszę o kontakt :D) Forum choć czasem mniej czy więcej dla mnie znaczy zawsze jest przy mnie. Codziennie zerkam co tu się dzieje, nie da się o tym zapomnieć, bo introwertyzm o sobie często przypomina :D

2500!

No to znów lista aktywnych członków. Ostatnio było 25. Teraz mamy 24. Choć może teraz brałem większy zakres :D
Polan, Introja, CzerwoneKredki, Fire, Rumcajs, intbrun, tonerek, Fyapowah, Drimlajner, Nathas, Nocnik, RainyDay, Azalea, ErnestPompka, Violaine, Miszka, maddiex, bartek93, Ananas, Kermit, Agon, Introman24, patha, Alphekka. (Na pewno kogoś pominąłem, jak coś dopiszę)
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 638
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Fire »

Hmm, czas leci, wiele się zmienia. Abstrahując od dość śmiesznego powodu, dla którego się tu znalazłam.. Cieszę się, że tak wyszło. Mam sentyment do miejsc, w których jestem. Niespecjalnie lubię wchodzić w nowe środowiska. Przyzwyczaiłam się i zaglądam tu często.Warto doceniać, to, co daje nam choć trochę komfortu i radości. Odejść zawsze można. Pozdrawiam aktywnych :jez:
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 406
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: intbrun »

Trafiłem trochę przypadkiem, gdy szukałem czegoś w tematyce. Nie ukrywam, że myślałem, że większy ruch i więcej właśnie w temacie intro, niż np dyskusje światopoglądowe. Ludzie sympatyczni, więc zaglądam regularnie, chociaż pewnie nie udzielam się aż tak jak mógłbym.
ODPOWIEDZ