Powody dla których jestem na forum

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

powody dla których jestem na forum

chcę poznać nowych znajomych wirtualnie
85
23%
chcę poznać nowych znajomych realnie
91
24%
chcę poznać drugą połówkę
60
16%
chcę się dowiedzieć więcej o Introwertykach
78
21%
jestem tu z nudów ale niczego nie wykluczam
44
12%
jestem tu z nudów, chcę tylko poczytać
14
4%
 
Liczba głosów: 372

Calla

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Calla »

Chce poznac nowych znajomych wirtualnie :)
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Arsen »

Ja również w dużej mierze wpadłem tutaj po wirtualnych znajomych, choć realnie też czemu nie :}
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Arsen pisze: 05 lut 2019, 20:51 Ja również w dużej mierze wpadłem tutaj po wirtualnych znajomych, choć realnie też czemu nie :}
Z okolic Bytomia coś może znajdziesz. Kiedyś się sporo działo w katowicach.
Awatar użytkownika
Kafaziel
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2019, 22:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Kafaziel »

Znaleźć drugą połówkę
werka1qaz
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2019, 19:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 6
MBTI: INTJ

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: werka1qaz »

Tylko się rozglądam ;D
Opcja 1, 4 i 5
StaraDusza

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: StaraDusza »

Pomądrzyć się. Muszę bo się uduszę.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Nadszedł ten dzień w którym przekraczam magiczną granicę 2000 postów Od tysięcznego posta minęło 849 dni, czyli drugi tysiąc zrobiłem szybciej o 78 dni. Zmieniło się od tego czasu wiele. Forum się stało bardziej otwarte, nadeszła era zlotów. Czat Discord zagościł na stałe w naszej społeczności.
Dziękuje Wam wszystkim za chwilę pełnego szczęścia, gdy potrafiłem się cały trząść z emocji i zachwytu. Z drugiej strony bywały też chwilę, gdzie łzy kapały mi na ekran telefonu, bo mi tak smutno było. Mam nadzieję, że nadal tu wszystko będzie fajnie funkcjonowało, a za sprawą moich zmian życiowych będzie tu jeszcze lepiej.
No to czekam za 3000 postem, za kolejne 2,5 roku będę już prawie próchnem.


2000!

Pomyślałem, że wypiszę tutaj aktywnych obecnie ludzi i tak sobie kiedyś spojrzę jak to się zmieniło
Highwind, Polan, Mindlessness Redoks, Introja, CzerwoneKredki, Fire, Rumcajs, Kys, Machine, Anthrax, Martuella, Pomidor, MetalowyMateusz, So-ze, Merigold, Skryty, Arsen, Thon, Drimlajner, Saladin, Tove, Nath, adam9721, Fangtasia. (jak mi się ktoś trafi w oczy, to jeszcze dopiszę ;))
Klaudia_22
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:09
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Poznań

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Klaudia_22 »

Generalnie z nudów, aczkolwiek fajnie jest czasami z kimś ciekawym pogadać :)
Awatar użytkownika
Fire
IntroManiak
Posty: 637
Rejestracja: 20 lut 2019, 17:47
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Fire »

Chciałam dowiedzieć się więcej o introwertykach.Innych niż ja sama.Forum zdecydowanie pomaga choć jeszcze wiele nauki przede mną.
NoSenseAtAll
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 02 lis 2012, 12:58
Płeć: mężczyzna

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: NoSenseAtAll »

Zarejestrowałem się, bo myślałem, że dzięki temu uda mi się w końcu poznać w prawdziwym życiu osoby o podobnym charakterze.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

NoSenseAtAll pisze: 22 maja 2019, 20:58 Zarejestrowałem się, bo myślałem, że dzięki temu uda mi się w końcu poznać w prawdziwym życiu osoby o podobnym charakterze.
Temperamencie/osobowości :P
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Dziękuje wszystkim za te 5 lat na forum :D
Taka dzisiaj rocznica, którą świętować będę na zlocie.
Pozmieniało się przez te lata.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: MetalMan »

Bo szukam ekstrawertycznej żony. :troll:
przyszedłem tutaj szerzyć marksizm-leninizm i trafiłem na bardzo niepodatny grunt, ale zostałem na dłużej, bo wyjątkowo życzliwie nastawieni ludzie
Próbujcie dalej, Towarzyszu, prawie mnie przekonaliście. Niestety zaraz potem odpaliłem reżymową telewizję i przekonałem się do trockizmu. :twisted:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Miszka
Intro-wyjadacz
Posty: 429
Rejestracja: 03 paź 2012, 21:38
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Miszka »

Czytam swoją odpowiedź w ankiecie i zastanawiam się czy przez ostatnie lata nie zmieniłem podejścia do kontaktów internetowych. Kiedyś zakładałem, że chodzi o to, by w końcu daną osobę spotkać w realu, nawiązać jakąś relację czy przyjaźń. Kilka razy się udało z kimś spotkać, ale znajomości nie trwały długo.
Teraz już liczę tylko na to, że znów z kimś uda się nawiązać kontakt w ogóle, że wracając z pracy będzie na mnie czekała wiadomość, że jakaś nowa interakcja wprowadzi podmuch świeżości w życiu, albo urozmaicenie chociaż;)
Pandalove24

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Pandalove24 »

Miszka pisze: 02 lis 2019, 23:06 Czytam swoją odpowiedź w ankiecie i zastanawiam się czy przez ostatnie lata nie zmieniłem podejścia do kontaktów internetowych. Kiedyś zakładałem, że chodzi o to, by w końcu daną osobę spotkać w realu, nawiązać jakąś relację czy przyjaźń. Kilka razy się udało z kimś spotkać, ale znajomości nie trwały długo.
Teraz już liczę tylko na to, że znów z kimś uda się nawiązać kontakt w ogóle, że wracając z pracy będzie na mnie czekała wiadomość, że jakaś nowa interakcja wprowadzi podmuch świeżości w życiu, albo urozmaicenie chociaż;)

"Że,wracając z pracy będzie czekała wiadomość" też jestem na podobnym etapie, choć ciężko mi pogodzić się z faktem, że jestem istotą społeczną i jednak tego potrzebuję, staram się to zwalczyć lecz to silniejsze ode mnie. chore instynkty i fakt, że jednak jakaś wiadomość ucieszyłaby mnie. I samo odnalezienie tego forum, sprawiło mi nie lada frajdę.
ODPOWIEDZ