Pamiętnik.

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Kontakt:

Pamiętnik.

Post autor: czarnadziurawelbie » 20 sty 2017, 13:20

Widzę, że takiego tematu tu nie ma. No to piszecie pamiętnik? A może jednak nie ciągnie Was do tego?

Awatar użytkownika
wazz
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w4

Re: Pamiętnik.

Post autor: wazz » 20 sty 2017, 15:50

Pisałam dawno temu, wylewałam tam najgorsze żale i najtrudniejsze emocje jakie przyszło mi przeżyć. Oczywiście radości też. Całkiem dobra autoterapia.
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.

MatiZ
Rozkręcony intro
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ

Post autor: MatiZ » 20 sty 2017, 16:09

Nie miałem żadnego konkretnego pamiętnika. Zresztą chyba chłopacy nie piszą :D. Miałem taki wakacyjny, opisujący ciekawe momenty, które się przydarzały na wsi w okresie podstawówki i gimnazjum. O rety, co to się działo. Potem już przestałem tam jeździć z wielu powodów. Miło do tych średnio sklejonych zdań wracam i kiedy pamięć mi szwankuje, mogę sobie przypomnieć w którym roku to się działo. Moja kuzynka też chciała pisać, więc zakładała swój, wypełniała dwie kartki i odpuszczała sobie i tak w kółko co rok nowy zeszyt :D. Poza wycieczkami rowerowymi, które mam opisane na blogu (dzięki relacji mogę sobie przypomnieć pewne szczegóły, o których już mogę nie pamiętać) nie dzieje się u mnie nic szczególnego. Zresztą obawiam się, że ktoś by znalazł mój pamiętnik i przeczytał. Dobrym rozwiązaniem mogłoby być pisanie na komputerze. Archiwum rozmów na GG też nie jest złe.

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 20 sty 2017, 17:13

Zdarza mi się pisać notatki o sobie w Wordzie
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Biała_Dama
Introwertyk
MBTI: INFP-T
Kontakt:

Post autor: Biała_Dama » 20 sty 2017, 17:48

Jak byłam młodsza, to pisałam masę pamiętników. W sensie, lubiłam kupować sobie takie różne, kolorowe notatniki i z każdego robiłam pamiętnik, tym sposobem prowadziłam kilka pamiętników na raz :D ale zapisywałam tam raczej takie sytuacje z życia codziennego. Chyba nie byłam jeszcze wystarczająco dojrzała, aby opisywać swoje przemyślenia. Z czasem z pamiętnika przerzuciłam się na bloga, w liceum założyłam takiego co to miał mi służyć jako miejsce do spisywanie takich przemyśleń właśnie i tak do dziś raz na jakiś czas coś tam naskrobię, ale to baaardzo rzadko. Generalnie dobry patent, żeby poskładać myśli albo wyrzucić te dręczące nas. Zawsze trochę na sercu lżej.
“The optimist sees the donut, the pessimist sees the hole.”
~ Oscar Wilde

ODPOWIEDZ