Czy boisz się prawdy?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Pomidor
Ambiwertyk
Posty: 265
Rejestracja: 27 maja 2017, 20:45
Płeć: nieokreślona

Re: Czy boisz się prawdy?

Post autor: Pomidor »

Zaraz dowiem się, że introwertycy to nawet kupy nie robią :D
Awatar użytkownika
Alphekka
Pobudzony intro
Posty: 150
Rejestracja: 22 kwie 2018, 22:34
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Ziemia

Re: Czy boisz się prawdy?

Post autor: Alphekka »

Pomidor pisze: 04 maja 2018, 19:05 Zaraz dowiem się, że introwertycy to nawet kupy nie robią :D
Kupa? A co to takiego? ;) :P
Dwa razy dwa równa się siedem i pół, minus trzy i jeszcze trochę więcej. G. I. Gurdżijew
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Czy boisz się prawdy?

Post autor: Arsen »

Zostałem wychowany i nauczony żyć w kłamstwie. Było to wygodne i dawało więcej możliwości. Życie było łatwiejsze. Można było budować świat takim jakim się chciało, a wprawa w tym pozwala na taką grę aktorską która działa. Przeszło to jednak do tej skali że sam już nie wiedziałem co jest co, straciłem kontrole nad tym, to było zbyt dobre aby z tego zrezygnować. Z czasem jednak zrozumiałem więcej i dawne podejścia odeszły na dalszy tor, zaliczyłem też swoje wpadki bo prawdą jest że kłamstwa w końcu wychodzą na jaw i te zbudowane pętle zaczynają dusić człowieka. Poszedłem więc w drugą stronę, w stronę prawdy. Do tego stopnia że raczej liczy się tylko fakt niż uczucia kogoś czy to co myśli. Zawsze jednak powraca do mnie to że ponownie mógłbym ułożyć sobie świat pod siebie używając do tego zręcznych intryg. Staram się jednak nie dawać za wygraną choć wiem że ten smaczek nigdy nie zniknie do końca.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
ODPOWIEDZ