Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Inno »

runnerpoz pisze:Poza tym ostatnio dołączyłem do małej biegającej grupy osób, różnych pod względem osobowości ale jest naprawdę spoko ;) Generalnie biegając poznałem bardziej lub mniej wiele osób i wg mnie to bardzo dobry sposób na przełamanie nieśmiałości i po prostu łatwy sposób na nawiązanie znajomości. Mogę powiedzieć tyle że biegający ludzie zajmują lub interesują się tak wieloma rzeczami że zawsze znajdzie się ktoś z kimś można o czymś ciekawszym porozmawiać niż tylko o przysłowiowej pogodzie.
A kiedy rozmawiacie właściwie? Bo chyba nie stricte podczas biegania? Robicie przerwy w tym biegu czy jak już się zacznie, to trzeba dobiec bez zatrzymywania się?
Obrazek
Awatar użytkownika
runnerpoz
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:09
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: runnerpoz »

Inno pisze:
runnerpoz pisze:Poza tym ostatnio dołączyłem do małej biegającej grupy osób, różnych pod względem osobowości ale jest naprawdę spoko ;) Generalnie biegając poznałem bardziej lub mniej wiele osób i wg mnie to bardzo dobry sposób na przełamanie nieśmiałości i po prostu łatwy sposób na nawiązanie znajomości. Mogę powiedzieć tyle że biegający ludzie zajmują lub interesują się tak wieloma rzeczami że zawsze znajdzie się ktoś z kimś można o czymś ciekawszym porozmawiać niż tylko o przysłowiowej pogodzie.
A kiedy rozmawiacie właściwie? Bo chyba nie stricte podczas biegania? Robicie przerwy w tym biegu czy jak już się zacznie, to trzeba dobiec bez zatrzymywania się?
Treningi wyglądają tak że ćwiczy się różne elementy typu wytrzymałość (długi bieg dość wolnym tempem), siłę (podbiegi, bieganie po schodach :D) czy szybkość (bieganie interwałowe - 100m szybko 100m trucht itp.), poza tym jest rozgrzewka i ew. jakieś rozciąganie pomiędzy tymi etapami. Właściwie poza trenowaniem szybkości i siły czasu jest bardzo dużo na rozmowę, tak ok 60-70% całego treningu czyli powiedzmy ok. 1h ;)
Oczywiście w zawodach typu półmaraton też nie ma problemu ze znalezieniem sobie rozmówców w trakcie biegu, chociaż niektórzy biegnący tylko na wynik raczej wolą nic nie mówić żeby nie tracić regulacji oddechu, ale na moim poziomie to jest jednak mniejszość :)
http://pajacyk.pl/zlicz.php <-- raz dziennie, codziennie :)
GG 8387314
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Inno »

A, to Ty ćwiczysz tak bardziej profesjonalnie. Myślałam, że po prostu zbieracie się kupą i biegniecie. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
runnerpoz
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 08 lis 2009, 22:09
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: runnerpoz »

Inno pisze:A, to Ty ćwiczysz tak bardziej profesjonalnie. Myślałam, że po prostu zbieracie się kupą i biegniecie. :P
Też, z tym że biegniemy nie oznacza ścigamy się, dlatego z komunikacją nie ma problemu :P
http://pajacyk.pl/zlicz.php <-- raz dziennie, codziennie :)
GG 8387314
es_pada
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 26 lut 2010, 16:18
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: es_pada »

W szkole nawet lubilam wf,uczęszczalam na každą lekcję. W domu czasami čwiczę gimnastykę. :roll:
Awatar użytkownika
maadmaax123
Intronek
Posty: 46
Rejestracja: 10 lip 2010, 20:54
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: maadmaax123 »

Moje najbardziej znienawidzone miejsca w szkole? Sala gimnastyczna i boisko. Na co bym je zamienił? Na siłownie i strzelnice. Dlaczego nie lubię boiska i sali gim.? Dlatego że kojarzą mi się z jeszcze bardziej znienawidzonym WF-em.
Bardzo lubię wysiłek fizyczny, ale nie znoszę sportów zespołowych i rywalizacji.
PS Co do tej rywalizacji to lubię gdy dotyczy czegoś co strzela np. wiatrówki albo mojego ulubionego MCM Margolin 8). Może to dlatego że jeszcze nie spotkałem żadnej osoby z "mojej ligi", która mogłaby się ze mną równać 8).
nikya
Pobudzony intro
Posty: 128
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:21
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: nikya »

Ja też nie lubiłam wf-u w szkole, ani gier zespołowych, ani tego, że wszystko jest na czas, na metry, ciągła rywalizacja. Ale ogólnie wysiłek fizyczny lubię, dlatego polubiłam wf na studiach - chodziłam na pilates, gdzie mogłam ćwiczyć spokojnie, we własnym tempie, skoncentrować się i zrelaksować. I w sumie ten wf dał mi więcej niż godziny biegania i wybijania palców podczas gdy w siatkówkę w szkole ;).
Pio
Introwertyk
Posty: 87
Rejestracja: 20 cze 2010, 8:49
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Pio »

nikya pisze:Ja też nie lubiłam wf-u w szkole, ani gier zespołowych, ani tego, że wszystko jest na czas, na metry, ciągła rywalizacja. Ale ogólnie wysiłek fizyczny lubię
Podobnie. Wysiłek tak. Rywalizacja niekoniecznie.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: kosmita »

Panowie, powiedzcie mi jak to jest z tym odżywaniem się. W stosunku do swojego wzrostu ważę zbyt mało (powinienem mieć z 5-10 kilo więcej). Ile bym nie wpierdzielał, zawsze zostaję w tej samej cholernej wadze! A jeszcze jak dorzucę do tego jakieś ćwiczenia na mięśnie to tylko chudnę i to w katastroficznym tempie. Co mi po kaloryferze skoro nad nim wystają mi żebra zamiast klaty.

Mieszkam na wsi, jem zdrowe wiejskie jedzenie, praktycznie nigdy fastfoodów i słodyczy (z prostego powodu: tutaj ich nie ma) - i cholera nie mogę przybrać na masie. O to, żeby dodatkową masę zamienić na masę mięśniową nie muszę się bać, bo ćwiczenia lubię i jestem w nich wytrwały.... ale gdzie ta masa?
szukam
Senyan
Introwertyk
Posty: 100
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:22
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Senyan »

Kosmita, mam dokładnie to samo :D Tylko, że u mnie trochę więcej kilogramów brakuje, mam 1,9 m, a ważę 74 kg. Ponoć najlepszą radą na to są odżywki i suplementy, ale jakoś mnie to nie przekonuje.
Awatar użytkownika
Cieniu
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Cieniu »

Nie lubi, acz ćwiczy w domowej, zaimprowizowanej siłowni od przeszło roku. :]
I love the smell of napalm in the morning...
Działam wiec jestem ->http://pathfinder-fiorg.blogspot.com
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: leonidas »

kosmita pisze:Panowie, powiedzcie mi jak to jest z tym odżywaniem się. W stosunku do swojego wzrostu ważę zbyt mało (powinienem mieć z 5-10 kilo więcej). Ile bym nie wpierdzielał, zawsze zostaję w tej samej cholernej wadze! A jeszcze jak dorzucę do tego jakieś ćwiczenia na mięśnie to tylko chudnę i to w katastroficznym tempie. Co mi po kaloryferze skoro nad nim wystają mi żebra zamiast klaty.

Mieszkam na wsi, jem zdrowe wiejskie jedzenie, praktycznie nigdy fastfoodów i słodyczy (z prostego powodu: tutaj ich nie ma) - i cholera nie mogę przybrać na masie. O to, żeby dodatkową masę zamienić na masę mięśniową nie muszę się bać, bo ćwiczenia lubię i jestem w nich wytrwały.... ale gdzie ta masa?
warunek warunkujący wzrost masy czy to tłuszczowej czy miesniowej to dodatni bilans kcal,około +500
skoro jesteś chudy to nawet szkoda że niemasz dostępu do fastfudka jakiegoś bo dobrze podbija kcale
o białku,węglach,tluszczach Ci pewnie nie musze nic mówić bo pewnie sam dobrze wiesz,chcesz ostro przymasować - zapomnij o kaloryferze,jego będziesz szlifować jak najpierw urośniesz 10-15kg,siłke to masz gdzieś w oborze czy publiczna jakaś jest?mieszkasz na wsi.korzystaj z tego,idź do rolnika niech Ci wytłoczy oleju z lnu,zaopatrz sie w dużo mięcha z kury,ale lepiej z woła albo krowy.Jeśli czegos nie ogarniasz, wal na pw.
Co do stereotypu,gdy ktoś nie mieści się w drzwiach,nie znaczy że jest tępy i głupi,trzeba bliżej poznać żeby ocenić.Wg mnie introwertyk powinien lubieć ćwiczenia,gdy nie może uciec w towarzystwo ucieknie na salke,gdzie może rozwijać swoją pasje.Sam mam taką w piwnicy z kilkoma kolegami full wypas,super sprawa :)
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: kosmita »

Siłki nie posiadam, do tej pory ćwiczyłem bez urządzeń albo z improwizowanymi. Jak myślisz, zdążę przymasować i dojść do jako takiego kształtu przed wakacjami? Wiesz, tu jeziora są i większość wakacji się spędza w samych bokserkach ;) - nie chcę być w wakacje spasionym kolesiem z niewidocznymi mięśniami. O, i co myślisz o takim połączeniu: 6 weidera + tuczenie się? Bo tak teraz robię.

Dzięki za odzew :)
szukam
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: Piorun23 »

Może jestem ciemny, ale co mają wakacje i jeziora do bokserek :?:


Ale jeśli macie jakieś patenty jak zwiększyć wytrzymałość marszową - chętnie posłucham :wink:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Czy introwertyk lubi cwiczenia fizyczne np.na siłowni?

Post autor: MetalMan »

Piorun23 pisze:Może jestem ciemny, ale co mają wakacje i jeziora do bokserek :?:
Wyjdz w koncu z tej introwertycznej klatki, ignorancie!! :lol:

Problem z przytyciem też mam, ale nie traktuje tego w kategorii "mam za mały biceps, laski nie zwracaja na mnie uwagi, jak sie pokaze na plazy", tylko wolalbym byc troche silniejszy, bo to sie dosc czesto przydaje :wink:

btw.
leonidas pisze:Wg mnie introwertyk powinien lubieć ćwiczenia,
A wg mnie jest roznica miedzy pakowaniem a uprawianiem sportu dla przyjemnosci :wink:
leonidas pisze:gdy nie może uciec w towarzystwo ucieknie na salke....Sam mam taką w piwnicy z kilkoma kolegami full wypas,super sprawa :)

Sprzecznosc. To konczy dowod :mrgreen:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
ODPOWIEDZ