O której idziecie spać?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

O której idziesz spać, gdy następnego dnia masz wolne?

od 18 do 20
1
0%
od 20 do 22
10
5%
od 22 do północy
72
34%
od północy do 2
92
43%
później
37
17%

Liczba głosów: 212

martens
Intronek

Re: O której idziecie spać?

Post autor: martens » 11 sty 2017, 21:36

@Anthrax91 chyba Zolsana się to nazywa. Wiesz, na bezsenność narzekam od prawie 9 lat więc i tak jeszcze dobrze się trzymam jeżeli chodzi o nie popadnięcie w lekomanie czy inne coś... Ale też nie za bardzo o to dbam czy popadnę czy nie. A też nie trzęsę się, że muszę je żreć.
Offtopujemy też troszkę chyba.

Awatar użytkownika
nyarlathotep
Introwertyk
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Post autor: nyarlathotep » 11 sty 2017, 22:39

Żeby zasnąć muszę być zmęczony, inaczej nie zasypiam. I to muszę być zmęczony mocno, więc jak mam wolne to często kładę się około 2-3 i najczęściej zasypiam w jakąś godzinę. Wstaję wtedy późno, około 10-11. Tak czy inaczej reżim 6..7-godzinny zachowuję.
Nigdy nie kładę się wcześniej, żeby wstać wcześniej, bowiem jest to jedna z gorszych rzeczy jakie mógłbym robić - marynuję się wtedy w łóżku całkowicie przytomny do 5-6 rano i zostaję z godziną snu.
Irrecoverable error, bailing out.
C:>_

Awatar użytkownika
Alice
Intronek
Enneagram: 4w5

Post autor: Alice » 12 sty 2017, 19:37

W wakacje totalnie miałam rozwalony rytm snu, głównie przez pracę na nocną zmianę i to bardzo nieregularną. Teraz, w trakcie roku akademickiego, staram się chodzić spać między 23 a północą, choć czasem zdarza się później, albo i znacznie szybciej. Jednak niestety ostatnio chodzenie spać nie znaczy od razu zaśnięcia, więc ciężko mi określić, ile tak naprawdę śpię w ciągu nocy. Fakt jest jeden - od dłuższego czasu w ciągu tygodnia jestem ciągle niewyspana :/
"Zapytasz ją, gdzie jest sens
Wśród szarych dni szarego przemijania
Ona - Alicja to wie
Szczęśliwa jest, choć żyje całkiem sama.."

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 21 mar 2017, 22:04

Aktualnie ogarnąłem się w końcu i staram się chodzić spać o 23 w tygodniu
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

ODPOWIEDZ