O której idziecie spać?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

O której idziesz spać, gdy następnego dnia masz wolne?

od 18 do 20
3
1%
od 20 do 22
11
4%
od 22 do północy
92
36%
od północy do 2
112
43%
później
40
16%
 
Liczba głosów: 258

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Coldman »

Coldman pisze:Ja jestem nocy marek w dni wolne chodzę spać po 2 . Najlepiej się wtedy wszystko robi. W dni powszednie idę spać zawsze o 1 choć raz wstaje o 5 raz o 8. Może jestem trochę zmęczony, ale taki mam już system i jakoś nie moge się wcześniej położyć. Nigdy jeszcze nie robiłem nocek i myśle że niedługo pora na to
Teraz już max to do 0:00. Mniej czasu spędzam na głupotach i zdąże się wyrobić ze wszystkim . W weekend max do 3
Manala
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2015, 22:11
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 4w5

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Manala »

Nigdy nie nauczyłam się zasypiać regularnie. Mogę iść do łóżka o określonej porze, najczęściej jest to ok północy, ale potem wszystko zależy od tego, czy się zajmę czymś ciekawym. A senność dopada mnie różnie, jednej nocy o 21 a kolejnej ok 2.
exintro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2016, 14:49
Płeć: kobieta

Re: O której idziecie spać?

Post autor: exintro »

Ja zimą najchętniej zapadłabym w zimowy sen, więęc chodzę o 22 :( late 2-3, a ja nie mogę zasnąć... :)
Awatar użytkownika
Hydro
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 18 sty 2016, 3:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Hydro »

Chodzę spać bardzo późno, zwykle po 3-4 - noc jest dla mnie najbardziej produktywna, dzień to nie to samo. Jestem chyba jakimś nietoperzem czy czymś podobnym :D
Bartek90
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lut 2016, 23:51
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Bartek90 »

Hydro pisze:Chodzę spać bardzo późno, zwykle po 3-4 - noc jest dla mnie najbardziej produktywna, dzień to nie to samo. Jestem chyba jakimś nietoperzem czy czymś podobnym :D
Mam podobnie, ale u mnie to chyba wynika z faktu, że nafaszeruję się przez dzień dopalaczami, colą(zero - wolę raka niż przytyć :evil: ), 5-10kaw i potem spać nie mogę. Jest pierwsza, a ja jeszcze mam przed sobą dokończenie oglądania filmu, trening brzucha i pewnie jeszcze obejrzę jakiś serial, a rano wstanę jakby nigdy nic i od nowa.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Dant3s »

Bartek90 pisze:
Hydro pisze:Chodzę spać bardzo późno, zwykle po 3-4 - noc jest dla mnie najbardziej produktywna, dzień to nie to samo. Jestem chyba jakimś nietoperzem czy czymś podobnym :D
Mam podobnie, ale u mnie to chyba wynika z faktu, że nafaszeruję się przez dzień dopalaczami, colą(zero - wolę raka niż przytyć :evil: ), 5-10kaw i potem spać nie mogę. Jest pierwsza, a ja jeszcze mam przed sobą dokończenie oglądania filmu, trening brzucha i pewnie jeszcze obejrzę jakiś serial, a rano wstanę jakby nigdy nic i od nowa.
A o której wstajesz?
Bartek90
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lut 2016, 23:51
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Bartek90 »

To zależy, bo jeśli muszę wstać to wstanę choćbym spał tylko godzinę, ale np w weekend to 7-10 minimalnie :P
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Des »

Chodzę spać ok 23-1 ,ale zazwyczaj i tak zasypiam o 2. To jest strasznie uciążliwe. Jednak wolę to niż bezsenność ,która czasem mnie atakuje brrr.
Awatar użytkownika
Hydro
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 18 sty 2016, 3:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Hydro »

Bartek90 pisze:To zależy, bo jeśli muszę wstać to wstanę choćbym spał tylko godzinę, ale np w weekend to 7-10 minimalnie :P
Dokładnie tak samo, jak muszę to wstanę - a jak nie to opór (zależy też od współczynnika lenistwa), czyli tak o 15. :D
Naomi
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2016, 15:17
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Naomi »

A ja jestem rannym ptaszkiem. Codziennie wstaję o 6, ale przyznaję, że też wcześnie chodzę spać bo koło 23. Lubię wcześnie wstawać, bo wtedy mam czas tylko dla siebie, nie muszę się śpieszyć itd.
marys100
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:00
Płeć: kobieta

Re: O której idziecie spać?

Post autor: marys100 »

Czy mam wolne, czy nie jestem "nocnym markiem". Po godzinie 22 zaczynam żyć i chodzę spać około 1:30, 2:00. Mogłabym później spać do 11, ale niestety trzeba wstać o 7:30. Każdego dnia obiecuję sobie, że pójdę wcześniej spać, ale cóż zrobić, gdy w nocy czuję się najlepiej.
Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Sprawdź kolczyki ręcznie robione
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: O której idziecie spać?

Post autor: mada »

Ja jestem przykładnym obywatelem i chodzę spać o okolo 24-1, a wstaję około 8. Osiem godzin snu to podstawa :P
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
nyarlathotep
Introwertyk
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 3:28
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: O której idziecie spać?

Post autor: nyarlathotep »

Mogąc pozwolić sobie na późniejsze wstawanie (ok 9) najczęściej zasypiam około 1-2:30. Najlepiej mi się żyje i pracuje właśnie w późnych wieczornych godzinach.
Dodatkowo obalam mit, że niebieskie światło uniemożliwia sen. Mam w pokoju dworcowy niemal zegar na niebieskich LEDach. Nie mam problemów z zaśnięciem, oby być sponiewieranym.
Irrecoverable error, bailing out.
C:>_
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: O której idziecie spać?

Post autor: Saladin »

Kiedyś na luzie mogłem iść spać o 2:00, teraz chyba 'starość' daje mi się we znaki, bo jestem w stanie wysiedzieć max do 0:00. Po tej godzinie mój organizm automatycznie próbuje mnie uśpić.
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: O której idziecie spać?

Post autor: eddard »

Codziennie mam budzik na 6:50, więc siłą rzeczy chodzę spać raczej przed północą, o 23:00 bliżej. W weekendy zdarza się bardziej zaszaleć, ale i tak po północy to fanaberia, tylko jeśli coś bardzo mnie wciągnie albo gdzieś wychodzę na jakąś imprezę (hah, dobry żart). Czasem wpadam w takim rytm, że nawet się sam budzę dokładnie o tej godzinie, powiedzmy minutę przed dzwonkiem.
ODPOWIEDZ